Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Krasnolud i problem jego zręczności...
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Methris
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 09 Paz 2006
Posty: 16

PostWys³any: Wto Paz 24, 2006 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zręcznośc u krasnoludów rzeczywiście kuleje. Mówie to z własnego doświadczenia, bo choc sam nie gram krótkonogim, to krew mnie zalewa jak widzę jak ten krasnoludzki inżynier z mojej drużyny nie może wykonac jakiegoś prostego architektonicznego zadania!!! No nie jest to przewidziane.Ja myślę, że krasnoludzki fach nie rekąpensuje tej ujmy u brodaczy! Tak jak było powiedziane nawet taki elf jak ja mogę mic lepszy efekt rzutu niż taki inżynier krasnoludzki!!! I czym 'niżsi" mogą się pochwalic Question
Co innego reakcja! Ta naprawde jest spóźniona i to wygląda jakby to było spowodowane krótkością ich nóg lub niedorozwojem krasnoluda (z tego to chyba to 1 jest bardziej prawdopodobne, chyba że o czymś nie wiem?Wink ) Exclamation
Zrozumiem dualistyczne tłumaczenie zręczności wg Eralliona, to ma sens Exclamation
Co się tyczy wyrobów krasnoludzkich, to może nie są z bogatym ornamętunkiem jak u nas elfów, ale wątpię, aby ktoś z żywych, chciał testowac na sobie skutecznośc ostrza pochodzącego z kuźni krasnoludzkich Mr. Green
Myśle, że to jest tak: to co brodaty kowal sp.... i wyrzuci na śmietnik to człowiek znalazłwszy uzna za doskonałej jakości Exclamation Twisted Evil
_________________
"Nie ma takich spraw których niedałobysie załatwic. Jeśli nie słowem, to zawsze pozostaje ostrze miecza lub cicha strzała......"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Sro Paz 25, 2006 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu niepotrzebnie połączono Inicjatywę i Zręczność w 2 ED...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Czw Paz 26, 2006 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku... ale ubolewacie...

Jak dla mnie to jest jak najbardziej dobre rozwiązanie że połączono zręczność i inicjatywe...

Zaś co do krasnala co to za problem zmienić owe +10 do testów na + 30... ba jak tak bardzo się upieracie to może być i +40. No i po problemie, teraz to elf będzie narzekał że krasnal tak dobre rzuty ma przy pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys³any: Czw Paz 26, 2006 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niektórzy z nas sÄ… już starymi pierdzielami, co muszÄ… sobie trochÄ™ ponarzekać, Very Happy ale ma to zwrócić uwagÄ™ nowych Mg na to, żeby nie mówili krasnoludowi inżynierowi: „niestety spartoliÅ‚eÅ› robotÄ™...” gdy ten żuci 40 na k100-tce...
W poprzedniej ed. o ile pamiętam krasnoludy miały bodajże taką samą zręczność, ale tam problem był rozwiązany w inny sposób. Krasnal inżynier dostawał +20 do testów górnictwa, i +20 za posiadanie inżynierii co razem daje już +40 do testów budowy w kopalniach itp. (+ ewentualne plusy za stolarstwo, kamieniarstwo itp..) Takie podejście do sprawy ładnie rekompensowało małą zr...
Nie jest więc to problem połączenia cech, tylko zmiany funkcjonowania umiejętności i ich odbicia w zasadach mechaniki....
Choć oczywiście mogę się mylić.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group