Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pustkowia chaosu, czy znajdziesz tam przyjaciela?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 15:31    Temat postu: Pustkowia chaosu, czy znajdziesz tam przyjaciela? Odpowiedz z cytatem

Kto wlasciwie bytuje na pustkowiach? Czy druzyna mogla by spokojnie wypalniac tam zadania dla tubylcow? I czy pija tam piwo? Sprubujcie odpowiedziec na te i wiele innych pytan zwiazanych ze Spolecznoscia Pustenna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he - piwa raczej nie znaja.. Ale pare przygod na tych ziemiach nie jest zlym pomyslem.. Pomijajac fakt ze zyja tam chordy chaosu i takie rozne zdechlaki to mogloby byc ciekawe. Ale ryzykowne - jeden blad i po druzynie. Ciekawym pomyslem moga byc rozne spolecznosci zamieszkujace te ziemie i to nie koniecznie jawnie - same moga sie ukrywac.. Ale nie bede sie zdradzal ze swoimi przemysleniami.. Moze kiedys cos wykorzystam..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy w starym świecie myślą ze na pustkowiach t odemony chodzą ... ha ha ha ... bujda task naprawde są tam najlepsze panny , najlepsze ziemie pod uprawę chmielu wiec ktos wymyślił całą ta otoczke zeby wszyscy nei zaczeli sietam zjeżdżać , tam burdel jest na burdelu a ci oc tam mieszkaja nei chca sie dzielic z nikim innym mówie wam udajcie sietam a zobaczycie jak tam jest pięknie Twisted Evil Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak Rahalu Chyba mowisz w imieniu Egdara a tłumacząc twoją wypowiedz na nasz język to ona brzmi mniejwiecej tak:
Wsyzscy myśla ze na pustkowiach to demony chodza... ha ha ha... bujda naprawde tam sa najlepsze panny(czyt. Martwe)........ tam burdel jest na burdelu (czyt. cmentarz obok cmenatrza) a ci co tam mieszkają nie chca sie dzielic z nikim innym mowie wam udajcie sie tam a zobaczycie jak tam jest pieknie (czyt. ci co tam są nie sa wstanie sie z wami podzielić bo sa 2m pod ziemia a jak z tamtad wyjda to i tak wam nic nie odpowiedza... bo mozgu nie maja... udajcie sie tam a jak przeżyjecie choć 24h to będzie cud a jak z tamtąd wrucice to bóg chyba szedł wam za plecami z hordą Aniołów...) TAk tam jest pięknie;]Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jesli druzyna ma swoje rodzinne strony na pustkowiach? W co jak w co ale w prokreacje to ja wierze... nawet w piekle:]... mama?!:)) Ojciec demon a wujek samo zlo!:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Xarandill - pustkowia chaosu to cos innego niz zle ziemie.. Pustkowia chaosu to kola podbiegunowe, gdzie popekaly przejscia dawnych slannow i kazdy obywatel imperium wie ze to miejsce gdzie demony chodza po ziemi.. Z kolei Zle ziemie to obszar polozony na poludnie od Tilei i Estalijskich Miast-panstw. Tam sa chordy nieumarlych, przed ktorymi te panstwa bronia imperium..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam takeigo jednego co ma rodzinke na pustkowiach chaosu, sieją ludzi a potem zbierają plony żeby ich zjeść , myśle że pustkowia chaosu to takei samo miejsce jak każde inne , c owy rasiści jesteście jak moga żyć jakieś elfy t oxczemu nei demony , dobrym przykładme jest Sigil ( ha ) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 31, 2004 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przyklad mam dziadka na pustkowiach ostatnio na świeta go odwiedziłem, rozkręcił tam taki mały biznes "skup sprzedaż i zamiana używanych halfów" na przyszłość planuje ekspansje na rynki estalijskie i fuzje z tamtejszymi placówkami. Na dzien dzisiejszy jego działalność obejmuje : Produkcje dystrybucje i masturbacje Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Medog



Do³±czy³: 18 Gru 2004
Posty: 3

PostWys³any: Sob Sty 08, 2005 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie moje pytanie ale skąd można ściągnąć jakąś mapkę pustkowi chaosu i jakiś opis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 08, 2005 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw musisz znalezc jakiegos kartografa ktory tam byl i wrocil.. A tak na serio to nie pamietam czy widzialem jakas mapke do tych ziem na skraju.. Nie wiem czy jest tez sens jakas robic.. Bo jak juz wspomnialem dziwnym faktem jest posiadanie map tych ziem.. Same gory sniegiem skute - jak w Warcrafcie na polnocy..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Sty 08, 2005 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cala woda zamarzla wpizdu!! nic sie tam fajnego nei moze wydarzyc :] a sporzadzenie mapy do tego terenu wyglada tak... rysujesz w paincie gore... najlepiej zrob zajebista.. taka oblodzona i wogole.. a dalej to juz banal.. dziaiasz klawiszami "ctrl + c" "ctrl + v" mozesz naprawde zrobic wiele ciekawych wzorow :]. a co do glownego tematu.. czyli czy mozna na pustkowiach znalezc przyjaciela to....... jasne ze mozna myslisz ze skad pszczolka maja wytrzasnela gucia ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że można znależć przyjaciół o np Mnie Very Happy Tylko musicie mieć mocne argumenty i coś na handel jakieś świeże mięso. Hej Lesionixie gdzie dokładnie mieszka ten twój dziadek? Odwiedził bym go z radością. Najlepsze są surowe jeszcze ciepłe piersi z elfa/elfki. Może to też ma twój dziadek na sprzedaż?
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Medog



Do³±czy³: 18 Gru 2004
Posty: 3

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie że spytam ale gdzie można znależć coś o pustkowiach chaosu w necie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem ... ja mysle ze nie chodzi o to ze tam demony chodza pod rekę ale o to ze tam cholernei zimno jest ... brrrr .... no i no polarna... a w wypadku luisa dzien polarny Twisted Evil .... ale kto wie mysle ze Braorax ( jak on sie nazywa ?? ) mogłby tam nawet dziewczyne znalesc Smile
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Lut 18, 2005 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak o to chodzi to się zgadzam. Zimno jak sto skur..ów. Ale nie całe pustkowia spowite są lodem. Obszar najbardziej na południe w północnej cześci świata jest zamieszkały. Chodzi mi o te ziemie które się z Norską stykają poprzez góry Jotunheimen. Tam nawet kharaki krasnoludzkie kiedyś były.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group