Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy Elfy potafia cos poza strzelaniem z luku?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 13:29    Temat postu: Czy Elfy potafia cos poza strzelaniem z luku? Odpowiedz z cytatem

Czy zasady moralne zabraniaja naszemu Elfowi robic rzeczy na ktore mial by ochote? Jakie miejsce Elf ma w druzynie? Czy jest "praktyczny"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasady moralne - niewielu sie ich trzyma.. Elf w druzynie. Wlasnie sobie wyobrazam. Zalezy jaki. Ale kazdy wzbudza nieufnosc. Mialby przerabane. Przy kazdej okazji musialby udowadniac ze ma jaja, a niechby chociaz raz mu sie nie udalo to stalby sie posmiewiskiem zwlaszcza dla krasnoludow.
Ja wiem czy jest praktyczny?? Jak kazdy chyba. Wazne zeby nie zawadzal. I nie wymadrzal sie - bo one mysla ze wszystkie rozumy zjadly. I co z tego ze sa najstarsze i ze zyja najdluzej. My to mamy gdzies. jak sie do druzyny nie dostosuje to wara!
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz już o tym pisałem własnie ja grając elfa udowadsniam ze mam jaja a zasad moralnych się trzymam poki się da (nie dma skrzywidzić lasu;] a co do ludzi to mnie nie obchodza bo nie są godni mej uwagi i zebym sie martwił o nich chyba ze podruzuje z jakimiś. a najepszym udowodnieniem przez Elfa ze ma jaja jest uratowanie dupy komus z druzyny. a wmyądrzac sie niewymądrzam jak mnie zapytają to sie odezwe chyba ze chcą zrobić cos głupiego... a pozatym bez mojej starej postaci to oni posrali by sie w gacie sami.... nietrafili by z jednego miasta do drugiego mając nawet mape... Krasnal też łatwego zycie nie ma szczegulnie jak ktoś mu brode ogoli wtedy Elfy maja z Krasnala posmilisko albo jak waleczny krasnolud ucieknie z walki a Elf zostanie to też będzie wstyd dla krasnala...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 18:37    Temat postu: elf Odpowiedz z cytatem

Krasnolud nie zwieje z pola walki jak z boku stoi elf. To pierwsza sprawa. Jesli grasz elfem to gratuluje - wyzwanie. Nie lubie, nie potrafie i nie chce ich zrozumiec - ale jak kogos bawi gra nimi - to nie mam przeciez nic przeciwko. Ja poprostu nie nawidze tej rasy i tyle.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bywa ze ich nielubisz... a umnie kranal raz z waił jak ja jeszcze walczyłem to takie jaja miałem z niego po walce.... to był nasz waleczny kapłan z WW 34 i bał się walczyć ;] i uciekał a ja stałem i walczyłem z jeszcze innym krasnalem u boku i elfem... magiem za plecami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 01:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze nie ma i nie powinno byc stereotypowego elfa (czy krasnoluda). Kazdy ma byc elfim ucielesnieniem swojego gracza. Czy ucieka z pola walki czy na nim zostaje nie zalezy od rasy tylko od gracza. I tak stawiam 50 zk. ze pierwszy ucieknie elf... :] chocby dlatego ze elfi gracz nie bedzie chcial stracic tych wszystkich cudownych umiejetnosci jakie nabyl jego bohater (np. taniec, czy etykieta:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gowno prawda ja mam w drużynie Krasnala z tańcem.... i on tez niechciał by tego stracić...;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnolud + taniec - dlatego jestem przeciwnikiem sztywnego trzymania sie regul przy losowaniu postaci.. Troche logiki i wyobrazni..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taniec krasnoluda wygląda pewnei tak jak wejście słonia do skłądu porcelany , cała gospoda pewnei się chwieje jak on tańczy, wiecie co panowie myśle że trudniej zobaczyc tanczacego krasnoluda niż smoka albo kobiete grająca w warhammera .... aaaa .... i nie chciałbym widzieć tego co powie krasnoludowi że nie umei tańczy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 31, 2004 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnolud + taniec = wyjebanie o brode... można to z pochodnej wyliczyć.... już predzej bym pod tą umiejętność człowieka podciągnął, hehe albo halfa Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Sty 09, 2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co ty Krasnoludy mogą POGOWAĆ ;] i to bedzie ich rodzaj tańca ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sob Sty 15, 2005 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy mogą być dore w wilu profesjach.Ja osobiście gram często medykami,poniważ zawsze się przydają w drużynie.Staram się go zbytnio nie rozwijać,dlatego że potem wymiatją inteligencją,zręcznością i inicjatywą.Mimo,że jestem wówczas uczoną to mogę brać udział w walce jak inni z drużyny,którzy są wojownikami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Sty 20, 2005 02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno umieją chlać winsko , tańczyć i śpiewać ,łazić po drzewach,ładnie wyglądać ,pomagać tym którzy tego chcą i nie itd. No na pewno jest praktyczny. A grałem kiedyś z krasnalem który miał śpiew i był tak popularny że płacili mu za to, żeby nie śpiewał. Ale elfki to najlepsze śpiewaczki w całym starym świecie wiec mogą np demonowi kołysanke zaśpiewać albo coś takiego.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Inez
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 16 Sty 2005
Posty: 63
Sk±d: Leszno

PostWys³any: Wto Sty 25, 2005 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No elfiki to jeszcze ładnie wyglądają na orgiach, a zwłaszcza elfki. Do domów publiczntch też się elfki nadają bo mają dłuższy czas eksploatacji bo wolniej się starzeją i przyuczając taką traci sie czas tylko raz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi tu młodą elfke nauka gratis od zaraz. Nocleg i jadło też gratis gwarantuje więc jak tam jakaś jest to niech pędem do mnie przyjdzie. Niech zrobi to dla dobra lasu. Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group