Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Cz艂owiek w Starym 艢wiecie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
AdeK
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys砤ny: Nie Gru 26, 2004 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rahal krasnoludy to frajezy bo gina za ludzi
A ten panstwa co sa na poludniu on tez pilnuaj zeby zadne plugastwo sie nei dostalo wiec ludzie tez sa frajerami bo gina za elfy krasnale i nizolki
Pewnie ludzi wiecej ginie niz krasnali wiec sa wiekszymi frajerami!!

No gralem wiele sesji ktore odwyubywaly sie w twierdzach krasnoludzkich albo lesie loren
I trzeba sobie zasluzyc zeby tam wejsc a nie tak jak wejsc do jakeigos ludzkiego miasta mogl bys tam wejsc z czym tylko bysc chcail (np. bobba atomowe ktorej wtedy nei bylo) i mogl bys rozpizdzic cale miasto
A do twierdzy krasnoludzkiej albo do lasu loren tak latwo bys nie wszedl z czyms takim

P.S.
Jeszcze jedno tancerz wojny nie mzoe miec 8 atakow nie wiem skad ty to wzioles
_________________
Pozdro for @LL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Gru 26, 2004 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie morze mie膰 ma 4 na starcie wpadaj膮c w taniec 艢mierci czy jako艣 tak ju偶 niepamientam mno偶膮 si臋 jego ataki razy 2 i co ma 8 jak by nieliczy膰 ale ten taniec kosztuje go iles PZ za cos tam juz niepamietam dobrze
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 27, 2004 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze mi napisz jak zasluzyles sobie zeby wejsc do lasu Loren (chyba ze grales elfem) bo jak zabiles jakas grupke poszukiwaczy przygod za to ze polowali na jelenia to walne ze smiechu.

A ludzi na pewno ginie wiecej - a to dlatego ze jest ich wiecej.. I nawet jak gina to nie jest to dla nich wileki cios. Gdyby chcieli juz dawno zmietliby krasnoludy i elfy z powierzchni. Ale elfy zmiesc nielatwo bo sie skubane chowaja w lasach i nie robia problemow, a krasnoludy podporzadkowaly sobie ludzi ekonomicznie. Bez ich kuzni ludzie mogli by sie bic, ale na maczugi.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Gru 27, 2004 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wi臋c zobacz ludzie bez krasnolud贸w byli by Jak z Epoki kamienia 艁upanego a to 偶e si臋 rozmna偶aj膮 jak Homiki to inna sprawa... i ludzie sa najpot臋zniejsz膮 rasa w starym 艣wiecie ale ludzie.... trasa bez kultury czerpi膮 i wzoruj膮 wszystko na innych rasach... wszystko co osi膮gneli zaczerpneli od Elf贸w b膮dz krasnolud贸w... i jeszcze jedno z kad ludzie maj膮 magie.... kto mi odpowie na to pytanie.....? Ja podejzewam 偶e od Elf贸w (poza ta z艂a) bo ja sami wymy艣lili... no poza Demonologiczn膮 bo t膮 tez od Mrocznych jest sie wzie艂a... awi臋c ludzie zbudowali sw膮 poteng臋 na pot臋dzie innych ras... sami nic prawie nie osi膮gneli... takie jest moje zdanie (co do tej maii nie jestem pewniei moge si臋 myli膰 )
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 27, 2004 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie zbodowli swa potege na wiedzy i umiejetnosciach innych ras.. Sami nic nie osiagneli.. A TO?!?! Osiagneli wlasnie to! Przystosowanie sie do srodowiska. Przystosowanie sie do zmian. Ludzie zyja krotko. Wlasnie dlatego tak szybko sie przystosowuja. Gdyby ziemie przykryla wieczna zmarzlina to przetrwali by tylko oni. Bo zdazyli by sie przystosowac..
Ludzie sa jak szczury. Niewybredne i przebiegle.. Nie pogardza padlina i w sytuacjach kryzysowych po偶r膮 w艂asne dzieci.
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Gru 27, 2004 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym s艂owem kawa艂 skurwy***** z tych ludzi i brak im moralno艣ci za to mo偶na uwielbiac ludzi badz nienawidzi膰(po co komu moralno艣c...) mi to w nich odpowiada ale jednak mam sentyment do Elf贸w.... odk膮d zacz臋艂o mni einteresowa膰 jakie kolwiek RPG tzn odk膮d skonczy艂em 11 lat to ta rasa mnie u偶ek艂a nie wiem czemu ale tak mam a zaczyna艂em od D&D ale zbrzyd艂 mi ten systetm...wraz z wiekiem;)w miedzy czasie by艂 Cyber Punk WArhamer potem Wampir i rok temu zacz臋艂em gra膰 regularnie tylko w WH
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do潮czy: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk眃: Wielkie Ksi臋stwo Pozna艅

PostWys砤ny: Sro Gru 29, 2004 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to napisa艂 Xarandil "kawa艂 skur..... z tych ludzi" i tu si臋 zgodz臋 Wink .
Ale jak to wcze艣niej wszyscy podkre艣lili jest to wspania艂a rasa bo mo偶e mie膰 ka偶d膮 klas臋(no prawi臋 Wink ) to jeszcze nie maj膮 z g贸ry na艂o偶onych charakter贸w tak jak np. elfy musz膮 by膰 dobre i ju偶 a cz艂owiek jeden tydzie艅 mo偶e by膰 dobry a potem kilka dni "z艂ych". I jeszcze do poni偶szego postu Xarandila dotycz膮cego 偶e tak "przejmowania" od innych ras wszystkiego praktycznie to ja bym to zaliczy艂 do plus贸w a dlaczego Question Bo ludzie potrafi膮 przej膮膰 "obc膮 technologi臋" przerobi膰 j膮 na swoj膮 i dorzuci膰 jeszcze co艣 swego tak aby to wysz艂o lepiej i by艂o bardziej por臋czne jak u innych ras.
_________________
"Kiedy zastanawiamy si臋 nad swoim 偶yciem, to w艂a艣ciwie sam fakt, 偶e 偶yjemy, powinien nas najbardziej zadziwi膰." - Reinhold Schneider
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Go舵






PostWys砤ny: Pia Gru 31, 2004 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra艂am par臋 razy kobiet膮-cz艂owiekiem i musz臋 przyzna膰,偶e one maj膮 troch臋 wi臋ksze problemy w uwodzeniu m臋偶czyzn,czy wchodzeniu dzi臋ki swej urodzie na r贸偶ne dwory ni偶 elfki,Gra艂am na jednej sesji elfk膮 i nie mia艂am 偶adnych problem贸w by spotka膰 si臋 z cesarzem Imperium,a nast臋pnie wybra膰 si臋 z nim na przeja偶d偶k臋 po jego ogrodach.Ugo艣ci艂 mnie w swym wielkim pa艂acu,a ja go ca艂y czas uwodzi艂am i mia艂am to czego zaprag臋艂am.Warto gra膰 elfami,poniewa偶 ma si臋 du偶o mo偶liwo艣ci.
Powr髏 do g髍y
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Sty 06, 2005 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie co艣 jest takiego w elfkach 偶e nie mo偶na si臋 oprze膰 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Madevil
Go舵





PostWys砤ny: Nie Sty 09, 2005 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

by艂a tu mowa o Magi ludzi 偶e niby to wzieli j膮 od elf贸w phii
g贸wno prawda tyle powiem... kto jest najwi臋kszym magiem na 艣wiecie no kto DRACHENFELES i jest cz艂owiekm by艂 (no mo偶e w innych cia艂膮ch) i nim zostanie. Nie pami臋tam dobrze ale by艂 z nim jeszcze jeden go艣c co to zamieszka艂 w Lorien i jego syn by艂 wielkim przywudc膮 elf贸w.

je艣li chodzi o wszechstrono艣膰 ludzi to prawda mog膮 by膰 karzdym.
je艣li chodzi natomiast o tancerza wojny u elf贸w dor贸wna膰 mo偶e mu kitajski samuraj

by艂a mowa te偶 o tym 偶e cz艂owiek nie wejdzie do lasu lorien i do krasnoludzkiej twierdzy a je艣li nawet wejdzie to nie b臋dzie mile widziany a jak sie czuje elf w mis膰ie ludzi albo krasnlud z g贸r .. tak samo

z tego co wiem elficy magowie z lorien korzystaj膮 raczej z magi iluzji i elementalnej magi膮 wojen膮 sie nie pa艂aj膮

bo magia wojena jest wytworem ludzi

a z reszt膮 wystarczy poczyta膰 podr臋cznik 偶eby wiedzie膰 偶e ludzie przetrwaj膮 prub臋 czasu i przerzyj膮 elfy krasnoludy i co tam jeszcze jest (no chyba 偶e nie zniszczy ich chaos itp.)

i jeszcze jedno mowa by艂a innych rasach w艂adaj膮cych magi膮 nekromanci i demologi c贸偶 smia艂o moge wskaza膰 MROCZNE ELFY.


the end
Powr髏 do g髍y
madevil
Go舵





PostWys砤ny: Nie Sty 09, 2005 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno nie m贸wcie 偶e ludzie to skurw***** bo to sie nie zgadza..
ludzie reprez臋tuj膮 r贸偶ne charaktery od zbrodniczych morderc贸w op臋tanych 偶膮dz膮 krwii przez ma艂ych orpych贸w farmer贸w dobrotliwych mi艂o艣nik贸w natury a偶 do pocziwych cleryk贸w shally kt贸rzy nie odm贸wi膮 nikomu pomocy

ludzie s膮 poprostu NEUTRALNI i tyle

[color=red]M贸wi艂em nie przeklina膰 Evil or Very Mad /Pyza[/color]
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Sty 09, 2005 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam sratu tau powiedz co ludzie by zrobili gdyby nigdy nie spotkali si臋 z cywilizacj膮 krasnoludzk膮 i elfick膮??By si臋 teraz zastanawiali jak rozpalic ogie艅 i by si臋 cieszyli jak iskry lec膮...a o magii to oni by nawet pom膮zy膰 nie mogli...Wink taka prawda. a to 偶e ludzie to kawa艂 skurwy***** to prawda i nic tego niezmieni powiedz ile jaest takich kap艂anek?? dobrych i tych dobtych ludzi co? napewno mniej ni偶 tych z艂ych! Zobacz takiego Inkwizytora on tez jest dobry dzia艂a w imie Boga dobrego! ale ca艂e wioski pal膮 na stosach kiedy tylko padnie cie艅 podejrzen o cherezje... oni te偶 s膮 dobrzy...;p
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
madevil
Go舵





PostWys砤ny: Pon Sty 10, 2005 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardo proste co by zrobili gdby ich nie poznali i by ich nie znali ,i tak by sie rozwineli, bo wiesz w naszym 艣wiecie to jako艣 nie ma elf贸w ani krasnali, a 艣redniowiecze renesans i prechisotria by艂a i sie rozwineli艣my jako艣 mamy wielk膮 r贸偶norodno艣c kultur i spania艂e budowle i osi膮gniecia

ludzie rozwineli by wtedy w艂asn膮 kulture mo偶e bardziej chaotyczn膮 ale w艂asn膮 i mo偶e troche wolnej ale by by艂a

aha i jeszcze co艣 nie gadaj mi tu ze ludzie zapo偶yczyli kulture od elf贸w bo to g艂upie wogule ich nie znaj膮 nie maja wstempu do lorien ani do port贸w ulthulu a morskie elfy 偶yj膮 tak samo jak ludzie. od krasnolud贸w sie zgodze 偶e technologie ale nie kulture bo jest podobna ale inna w wielu wzgl臋dach a tych odmieno艣ci jest wi臋cej ni偶 podobi臋stw

jest sporo dorbych ludzi jak i tych z艂ych ale wi臋cej jest NEUTRALNYCH!

i nie gada艂 glupot 偶e ludzie nie znali by magii bo to oni sa jej prekursorami to oni zak艂adj膮 kolegia i znaj膮 kard膮 jej dziedzine
Powr髏 do g髍y
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Sty 10, 2005 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wed艂ug ciebie ludzie od poczatku jak powsta艂a ich rasa imieli czarowa膰 uuu to ja niedoceniam ludzi widze... moze z t膮 kultura to i przgio艂em ale technologie masz racje i zanim ludzi eby wpadli na pomys艂 ze zelazo si etopi to chaos star艂 by ich z powierzchni ziemi albo podoporzadkowa艂 a zreszta moja Historyczka mowi ze w historii nie ma co gdyba膰 jest jak jest i tak b臋dzie.... zobacz ile wiekow to trwa艂o w naszym siwecie zanim z ma艂p stali艣my si臋 czym艣 wi臋cej Homo Homo Sapiens...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Pon Sty 10, 2005 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz pomyli艂em sie z t膮 magi膮 (tak to jest jak sie pisze sie w szkole na informatyce Razz ) mia艂em na my艣li 偶e ludzie maj膮 najpot臋rzniejsz膮 magie ale to ju偶 inna sprawa

ludzie rozwijaj膮 sie bardzo szybko i tak czy siak w konc贸 przegoni膮 i krasnoludy i elfy

to oni panuj膮 nad prawie ca艂ym 艣wiatem

druga sprawa Krasnoludy wspomagane przez ludzi wyparli goblinoidy do mrocznych krain

trzy ludzie oparli sie chaosowi kiedy ten przyby艂 do 艣wiata bez elf贸w tylko z pomoc膮 wiernych krasnolud贸w Chwa艂a im

Wniosek

ludzie i krasnoludy 偶yja razem i ani jedna rasa ani druga nie przetrwa艂膮 by osobno poprostu taki bieg wyda偶e艅

aha i jeszcze jedna sprawa z tego co wiem to Elfy zosta艂y stworzone a i wspierane przez slan贸 mo偶na by uzna膰 偶e gdyby nie slanowie to Elf贸w by nie by艂o
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group