Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wasza postać
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Sro Kwi 26, 2006 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się tutaj komuś nie podoba zabijanie graczy przez graczy, to się przerzućcie na Dnd. W Dark zabijanie BG przez innych BG powinno być na pożądku dziennym. Bo w dark nigdy nie wiadomo czy Twój przyjaciel jest naprawde Twoim przyjacielem... Bo to jest DARK FANTASY!!! o tym jak zwykle zapominacie i robicie z Warha heroic.
U mnie jeden gracz żeby uciec Gryfonowi, rzucił ze skarpy drugiego gracza by Gryfon się rzucił i poleciał z tym ciałem do gniazda, a w tym czasie BG sobie odchodzi, inaczej by oboje zginęli. To jest okrutna rzeczywistość Warhammera... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
gregovius
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 29 Cze 2006
Posty: 8
Sk±d: tego nawet najstarsi górale nie wiedzÄ…

PostWys³any: Pon Lip 24, 2006 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja ukochana postać (pierwsza oczywiście)
imie: Gregovius (mało orginalne ale lubie to imie)
rasa: człowiek
profesja: strzelec

urodził się pod middenheim, ale mnie tam nie wpuszczają. ojciec niby był gajowym, porwano go razem z moją matką Crying or Very sad . więc chodze po świecie i ich szukam (sic!). najlepszym wydarzeniem jakie mnie spotkało to maczanie ręki w krwii smoka... teraz ta ręka jest pokryta jego łuskami.
jego marzeniem jest znalezienie jakiegoś wypasionego łuku bo jak narazie z US=80 zadaje marne obrażenia (najleppsze jest to że częściej chybiam niż trafiam - bez krytyków)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group