Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
z艂o艣liwo艣ci MG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Wrz 2006
Posty: 31
Sk眃: Kaleki szczyt

PostWys砤ny: Wto Wrz 19, 2006 17:42    Temat postu: z艂o艣liwo艣ci MG Odpowiedz z cytatem

No wi臋c tu dawajcie opisy najbardziej z艂o艣liwych i beszczelnych akcji waszych MG

艢rodek walki ja jako gladiator walcze korbaczem zosta艂 mi juz 1 HP i atakuje ostatniego wroga.... Rzucam 00
ja- Wypadla mi bro艅?
MG (z perfidnym u艣miechem)- Nie dosta艂es w艂asnym korbaczem w ryj rzucaj na obrazenia
<rzut chwila oblicze艅>
JA- CHOLERA KRYTYK NA -3
<kolejny rzut>
MG- (zdziwionym g艂osem) o nie 偶yjesz!?

Wi臋cej akcji udowadniajacych ze MG jest z艂o艣liwy z definicji (niekoniecznie prowadzacych do 艣mierci) dawajcie tutaj... Jak mi sie cos przypomni to tez wrzuce
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Wrz 19, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to by艂o co艣 takiego...po jednej sesji dostali艣my w miare wyposa偶enie..kumpel m艂ot dwur臋czny i zbroje kolcza..ja zbroje kolcz膮...eliksir si艂y i 2 eliksyry uzdrowienia... i troche innego przydatnego sprzetu...a tu bach...pojmani przez inkwizycje za herezje, konszachty z chaosem i doprowadzenie do zag艂ady miasta.....tortury...potem porwani z tego wi臋zienia przez skaven贸w kt贸rzy nam deptali po pietach bo im nadepli艣my na odcisk...i znowu tortury...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cranmer : Poprostu to byla przygoda co MG obchodza twoje przedmioty....a najlepsze jes uciekanie i zmuszanie graczy do myslenia o wlasnym zyciu !!!! Twisted Evil

BeastSlayer : to to za uzalajacy sie temat co ? MG nigdy nie jest zlosliwy on tylko opisuje konsekfencje waszego dzialania.... i przypadki losewe w twoim wypadku rzut koscia,,,,,, MG nigdy nie jest zlosliwy on jest sprawiedliwy pamietajcie to jest Warhammer !!! Twisted Evil
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i masz racje Fratus...ale pewnie jeste艣 MG..ja nigdy nie by艂em i nie pozna艂em tej przyjemnej w艂adzy na graczem...oraz trudu przygotowania przygody...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O stary musisz tego sprubowa膰 te ci膮g艂e pomys艂y co by tu zrobi 膰 by twoi podopieczni robili ze strahu w gacie i szukali ig艂y w stogu siana muwie ci zajefajna sprawa
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Wrz 20, 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo tej ig艂y...mieli艣my raz pe艂en zjazd na sesji...bylismy w lesie.. srodek lasu samotne drzewo powalone na droge, wygl膮da艂o na powalenie przez piorun, ale to nam wydawa艂o si臋 dziwne...przez kilkanascie minut biadolismy co mog艂o powali膰 to drzewo...nie by艂o magii..nie by艂o slad贸w walki...jednym s艂owem burza m贸zg贸w...potem MG nam powiedzia艂 ze to by艂o poporostu zwyk艂e powalone w czasie burzy drzewo...podobna sprawa by艂a z obeliskiem na polanie w lesie otoczonym trupami ludzi i zwierzoludzi...obchodzilismy je szerokim 艂ukiem, chocia偶 moglismy przej艣膰 przez polane...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pia Wrz 22, 2006 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaaa... ale to dodaje smaczku grze. Dla mnie osobi艣cie nie ma nic bardziej z艂o艣liwego ni偶 odebranie ci臋偶ko ukradzionych 6000 zk. I to po kursie 400 zk kiepskiej jako艣ci ko艅 (miecz dwureczny jakie艣 45 zk) 4 bite pod rz膮d sesje rozbija艂em intrygami rodzin臋 mafijn膮 altdorfu by po艂o偶y膰 艂ap臋 na ich pieni膮dzach i co?! Na nast臋pnej odebrali mi j膮 偶o艂nierze...
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sob Wrz 23, 2006 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to by sie moi BG wkur..... namnie jakbym im tak zrobi艂 heh
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sob Wrz 23, 2006 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako MG nie jestem z艂o艣liwy Twisted Evil Tylko sprawiedliwy, tak jak Fratus Twisted Evil

Cho膰 gdy gra艂em w Kryszta艂y Czasu, przy tworzeniu postaci wylosowa艂em u艂omno艣膰 Z艁O艢LIWO艢膯. I co to by艂o...? Ot贸偶 by艂em upierdliwy, nietaktowny, chamski i oczywi艣cie z艂o艣liwy. Denerwowa艂em nie tylko BN ale i innych graczy. Zw艂aszcza takiego dru偶ynowego maga...

Raz gdy wyp艂yn臋li艣my w 5 na jezioro (a tylko ja potrafi艂em wios艂owa膰, tak tak, troche to dziwne) zatrzymali艣my si臋 na wysepce. Tam chcia艂em sobie odpocz膮膰, lecz dru偶ynowy rycerz mnie pogania艂. Wi臋c ja nie chcia艂em dalej naparza膰 tymi dwoma dr膮gmi w wodzie. Mag si臋 wku**i艂 i zacz膮艂 co艣 czarowa膰. Uciek艂em do lasu. Potem w wodzie, przy brzegu zakrada艂em si臋 do naszej ma艂ej 艂贸dki by j膮 wykra艣膰 i jeszcze bardziej wku**i膰 graczy Twisted Evil Nietsety, mag wpad艂 na pomys艂 by sobie tam usi膮艣膰...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Sob Wrz 23, 2006 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co mag da艂 ci wpier... co ??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group