Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Half-Life

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Nie Gru 12, 2004 15:44    Temat postu: Half-Life Odpowiedz z cytatem

czyli ciekawe wspomnienia z bycia halflingiem Very Happy

ta nietypowa rasa (poka偶cie mi kt贸ra jest typowa) ma w sobie wiele specyfik nie obecnych w艣r贸d innych ras.

Nie s膮 zbyt waleczni, maj膮 s艂abo艣ci (np wszystkie moje halfy w warhammerze by艂y nieco zjechanymi seksistami heh), panikuj膮, kombinuj膮, zawsze wychodz膮 na swoim, zawsze wywin膮 si臋 od ci臋偶szej roboty a na koniec i tak zbieraj膮 laury

Moim zdaniem Warhammer stworzy艂 nowy obraz halflinga-nizio艂ka ni偶 mia艂o to do tej pory miejsce u Tolkiena.

Stary 艢wiat po prostu zcz艂owieczy艂 t膮 groteskow膮 ras臋.
Powr髏 do g髍y
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 13, 2004 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no m贸j drod Tim ( niech bedzie 偶e half ) kiedy艣 powiedzia艂 co艣 g艂upiego , nie dziwne mia艂 inteligencje r贸wna 22, no i od tej pory gracze jak co艣 m贸wie a MG nie wie o co mi chodiz , to m贸wia do NPC 偶eby mnei nei s艂ucha艂 , bo ja natrze藕wo zawsze g艂upoty gadam Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Pon Gru 13, 2004 23:33    Temat postu: Re: Half-Life Odpowiedz z cytatem

[quote="orth"]
Nie s膮 zbyt waleczni, maj膮 s艂abo艣ci (np wszystkie moje halfy w warhammerze by艂y nieco zjechanymi seksistami heh), panikuj膮, kombinuj膮, zawsze wychodz膮 na swoim, zawsze wywin膮 si臋 od ci臋偶szej roboty a na koniec i tak zbieraj膮 laury
[/quote]

Swiete slowa. Faktycznie nie prezentuja juz postawy dwoch gejow podrozujacych przez swiat i wzajemnie sie wspierajacych w chwilach slabosci Wink A tak na serio to ciezka robota faktycznie sie nie paraja - wola latwiejsze zarobki: falszerstwa, sprzedaz i kupno - czesto nielegalne, podburzanie ludzi, albo przekonywanie ich do robienia czegos na co po dluzszym zastanowieniu nie maja wcale ochoty.. Kombinatoryka w pelnym tego slowa znaczeniu.. I na koniec oczywiscie w pelni zasluzone laury - bo jakze tu inaczej.. Nic dodac nic ujac..
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Gru 16, 2004 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to przyk艂ad dru偶yny, kt贸ra zakonczy艂膮 awanturnicze 偶ycie;
- krasnolud zgin膮艂 w glorii i chwale walcz膮c ze smokiem
- elf , te偶 zgin膮艂 ( oboj臋tnei przez co, mo偶e go mucha tse-tse u偶膮dli艂a )
- cz艂owiek , pewnei jaki艣 rytua艂 przyzwania demon贸w robi艂 i mu nie wysz艂o
- no half, kt贸ry by艂 fa艂szerzem, podrzegarzem do bunty, i teraz w momencie gdy reszta druzyny nei 偶yje on zastanawia siekomu sprzeda膰 pa艂ac imperatora ( poraz 3 ) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Sro Cze 22, 2005 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh..... Nie narzekajcie na HALFOW. Bylo nie bylo, to jest jedna z lepszych ras (zaraz po krasnoludach, elfach, ludziach.......).

Osobiscie nie gram halflingami, jednak wielokrotnie spotykalem sie z nimi w czasie sesji (BN i BG). Musze przyznac, ze takiego zabojcy jak pewna halflinska kobieta (chyba miala na imie Rubra) to jeszcze nie widzialem. Po prostu cos wspanialego. Byl jeszcze pewien halfling imieniem ...... Bilbo. Uczony halflinski.

Uczony - no coz do walki sie nie pchal, ale rzucanie nozami cwiczyl codzniennie. Rubra - nie sila, ale podstepem nas chciala wykonczyc.
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sro Cze 22, 2005 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako艣 nigdy nie przepada艂em za halfami. Ta ichnia mania ow艂osionych st贸p i ju偶 sam rysunek w bestiariuszu. A Esmeralda? No przepraszam. Toleruj臋 ich jako BN贸w, ale sam nigdy nie zagra艂em halfem i nie zagram...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Woynar



Do潮czy: 17 Cze 2005
Posty: 1
Sk眃: Warsowia

PostWys砤ny: Sro Cze 22, 2005 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz drogie dziecie, pos艂uchajcie historii o nizio艂ku- Rambo Razz
Pami臋tam jak m贸j halfli艅ski z艂odziej zosta艂 razem z reszt膮 dru偶yny napadni臋ty gdzie艣 w lesie przez kilku bandyt贸w. To by艂a nasza pierwsza albo druga sesja, wi臋c by艂o ci臋偶ko. Tak w艂a艣nie pomy艣la艂em i uciek艂em w las. Cz臋艣膰 napastnik贸w posz艂a za mn膮. A tam drzewa, krzaki, moje ukrywanie, cichy ch贸d i proca Very Happy Tak narodzi艂a si臋 legenda. Ju偶 nie m贸wi臋 o tym, 偶e w ci膮gu kilkunastu minut mia艂em wi臋cej krytyk贸w, ni偶 w ca艂ej wcze艣niejszej karierze rpgowej. A potem trzeba jeszcze by艂o uratowa膰 kumpli, kt贸rze nie uciekli i zostali pojmani. Ale to ju偶 zupe艂nie inna historia...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Czw Cze 23, 2005 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...... Rambo powiadasz. Druzyna skladajaca sie z samych Halfow. Sa zli, okrutni, napadaja, gwalca i morduja..... he he he. Ich dowodca zwany rambo, przeynajmniej raz dziennie musi cos przeleciec, bo inaczej jego ciemna strona moczu da mu sie we znaki .......

Sorki za te zarty, ale jakos nie moge sobie wyobrazic halfa ratujacego tylki innym graczom, dzialajacego jak RAMBO Very Happy
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Hag
Go舵





PostWys砤ny: Pia Lip 08, 2005 14:12    Temat postu: Bombu艣 Odpowiedz z cytatem

No to ja co艣 napisze jakiego to ja mia艂em Halfinga. Mia艂 s艂abo艣膰 do alkoholu klasa uczony ale sko艅czy艂 jako archeolog z bacikiem(nie 偶artuj臋). By艂a to moja najlepsza posta膰 najbardziej j膮 wspominam... a dlaczego to wam zaraz napisze par臋 sytuacji kt贸re naprawd臋 umili艂y nam sesje. Wydarzenie podobne tak jak wcze艣niej tylko 偶e nasz膮 dru偶yn臋 zaatakowa艂y gobliny. Ja siedzia艂em akurat na swym kucyku Promilu i MG pyta si臋 "co robicie" jeden z graczy "atakuj臋 najbli偶szego goblina" potem jeszcze jeden gracz "strzelam z 艂uku" jako ostatni gracz wszyscy zwr贸cili na mnie uwag臋 a ja m贸wi臋 bardzo powa偶nie "wyci膮gam miecz" cisza "I uciekam!" oczywi艣ci臋 ca艂a dru偶yna w 艣miech na szcz臋艣ci臋 uda艂o mi si臋 uciec jako艣 na swym Promilku. Kolejnymi zabawnymi sytuacjami kt贸re si臋 wydarzy艂y by艂y niemal偶e podobne do Indiany Jonsa(tak to si臋 pisze?)te偶 by艂em archeologiem i mia艂em taki bacik(to ju偶 po wielu przygodach noi tak mia艂臋m 2S i 1Wt jedyne w czym by艂em dobry by艂o rzucanie butelk膮 alkoholu z zapalon膮 szmatk膮 "koktajl mo艂otowa"). 艁api膮c si臋 batem o ga艂臋zi kt贸ra niestety przy locie z艂ama艂a si臋 i spad艂em na b艂oto. Nie raz tak by艂o 偶e nizio艂ek spija艂 si臋 w karczmie a przy okazji swego konika(najlepszy przyjaciela). Do dzi艣 z graczami wspominamy przer贸偶ne 艣mieszne sytuacje kt贸rych tutaj nie napisz臋.
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Osada Halfling贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group