Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Hasła z sesji
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Sie 19, 2007 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w ekipie jest persona o tajemniczej (i jakże niehigienicznej) ksywie Wągru. Jest on autorem wielu kfiatkuf. Oto pare z nich:

"Nie smutnij" do dziś cała nasza ekipa nie może rozszyfrować tego sklepku dwóch słów. Mniemamy, iż jest to magiczne zaklęcie Wink

Taka sytuacja: inna postać Wągra była muzykiem, grajkiem, który gra na lutnii (czyli lutnik Very Happy ). Otrzymał zadanie, aby nauczyć grać na ów instrumencie pewną szlachciankę. Jak się później okazało młoda dama była bardzo... Niewyżyta.
No więc, gdy zapadła noc szlachcianka zaczęła się dobierać do naszego nieszczęsnego grajka, gdy on już siedział bez hajdałerów z pełną powagą i zrozumieniem (?) rzekł: "Czy lubisz poezje?".
To był dla nas i cios poniżej pasa Wink

Gdybym miał przypomnieć sobie wszystktkie teksty trochę by mi to zajęło.

"IdÄ™ jak to trubadur"

Pozdrawiam Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Wto Sie 21, 2007 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuację, którą teraz tutaj przedstawię nie jest hasłem, ale miałem z tego nieziemski ubaw Wink

Otóż ja i moja ekipa gramy w Warhammera w stodole (klimat jak w średniowiecznej gospodzie) na takim strychu. Aby tam wejść, trzeba wspinać się po niezbyt pewnej drabinie... I zawsze kiedy ktoś idzie za potrzebą ( Razz ) idą wszyscy, by się nie rozdrabniać Laughing Na ostatnią sesję wziąłem małą latareczkę z niebieską diodą i żaden z graczy o tym nie wiedział Wink Więc gdy przyszła pora na załatwienie spraw fizjologicznych, postanowiliśmy zejść po drabinie na dół. Najpierw zszedł mój kumpel Maniek, później ja a na końcu drugi kumpel - Milczuk. W trakcie gdy Milczuk schodził po drabinie, ja wyjąłem po kryjomu latareczkę i zaświeciłem nią na ścianę tak, że powstał ledwo przebłysk. Od razu Maniek zaczął mówić, że miał dziwnego "schiza", że widział jakiś niebieskawy obłok i w ogóle to go zaniepokoiło (A ja w myślach się śmieje Smile )... Cóż, trzeba żyć dalej, wychodzimy ze stodoły i tuż przy wyjściu znowu zrobiłem przebłysk tą latareczką. Maniek i Milczuk (choć bardziej Maniek Razz ) zaczęli się naprawdę mocno niepokoić tym "obłokiem" (A ja już w myślach zajeżdżam się ze śmiechu Smile )... Gdy wróciliśmy już do stodoły by wznowić grę, kumple mocno zastanawiali się co było przyczyną tych przebłysków. Ani to piorun, ani komórka tak by nie zaświeciła ani radio, które stoi w stodole... Sprawa nie do wyjaśnienia, a ja oczywiście ściemniam jak mogę, że też widziałem ten obłok i też mnie to martwi Rolling Eyes OK, gramy dalej... Minęła godzina, idziemy się znowu "załatwić" Razz Gdy ja z Mańkiem wchodziliśmy z powrotem do stodoły, nagle zaczęły się za nami zamykać drzwi, dostałem nawet belką w ramię Razz Szybko się okazało, że to Milczuk zamknął za nami drzwi Smile Lekko się z Mańkiem przestraszyliśmy, ale ja wykorzystałem tą idealną sytuację i wyjąłem moją latareczkę... Zrobiłem przebłysk na drzwiach od stodoły. Efekt był niesamowity Very Happy

Milczuk zaczął uciekac na górę po drabinie, Maniek zdarł buta 50 metrów w stronę wyjścia z posesji a ja uciekłem z Mańkiem by zachowac pozory... Kumple po chwili, gdy ochłonęli, mówili, że już tam nie wrócą, że nie będą tam grać i przyjdą po rzeczy rano Very Happy Ostatecznie zorientowali się, że to ja świecę bo przyłapał mnie Maniek...

4 godziny później w domu się jeszcze z tego śmiałem...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group