Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Eksperyment, czyli mistrzowanie i granie naraz.
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 23:04    Temat postu: Eksperyment, czyli mistrzowanie i granie naraz. Odpowiedz z cytatem

hmmm..... Probowaliście zrobić cos takeigo żeby Być MG i naraz być jedną postacią w drużynie ?i czy to jest wogule możliwe ?Jak jest to jak to robić.....?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to dobre rozwiazanie.. Twoja postac i tak nie gra. Bo wie wszystko co sie dzieje. Gracze tez graja z ta swiadomoscia. To psuje troche rozgrywke, niepotrzebnie ja wydluza. Dodatkowy gracz nie wzoszacy nic do rozgrywki (bo MG i tak bardziej musi sie skupiac na prowadzniu bohaterow niezaleznych) walczacy razem z graczami wydluza walke ktora powinna byc jaknajbardziej żwawa. Jest on zupelnie zbedny. Nie polecam. Gralem tak jak prowadzilem pierwsze swoje sesje. (wiek lat 12 - czyli jak moj najmlodszy teraz) glownie po to, aby nie tracic doswiadczenia. Teraz sie z tego smieje i raz jeszcze nie polecam. MG traci troche w oczach graczy. Ponadto sam pozniej zauwaza ze zapomina o wlasnej postaci odgrywajac role napotkanych postaci..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ale ja przeczytałem ciekawą rzecz można robic cos takiego ze gracze przyznaja ci PD za to jak prowadzisz sesja i wtedy rozwijasz swoją postac zeby ona nie była w tyle jak potem ktośinny poprowadzi a wiec cos takeigo zrobie;] i bede odazu wiedzuał jak im sie podobaja moje przygody i jakiego typu przygody lubia ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez sensu z deka, dlatego że u nas prowadzimy an zmiane wiec nikt nei zostaje w tyle ( no może Zedd, ale to przecież nei nasz wina że kampanie robi.. a propo , była zajebista Exclamation ), kiedyś wstawiłem mojego Tima ( droda) bo nei wiedziałem jak opisać to że zniknął , grał z postaciami gdzieś do połowy przygody, ale nie ingerował i napewno PD mu nie przyznano, pozatym nei mozna dawac PD za bycie MG , przecież to nei zalezy od ciebie , jedni mają talent do prowadzenia innni nie, to nei to samog co bycie BG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.. Jedni będą lepszymi MG a inni lepszymi BG a u nas raczej tylko ja i nasz stary MG będziemy prowadzić sesje a więc ktos zawsze będzie w tyle i trzeba cos z tym zrobić.... ale nie wiem jeszcze jak ale to najlepszy sposób o jakim słyszałem dotejpory....:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie przeszkadza wcale fakt ze mam 220 PD-kow podczas gdy na przyklad edgar ktory jeszcze nic nie prowadzil i nie opuscil zadnej przygody ma tych punktow 650. Ale jesli wam takie sytuacje przeszkadzaja to to rozwiazanie jest chyba najlepsze. Tez o nim czytalem i o ile pamietam bylo tam powiedziane o niewielkiej ilosci pd-kow majace motywowac MG do robienia lepszych sesji..
Ale mam troche inna propozycje. Jesli juz na prawde tak boli cie fakt ze bedziesz z tylu to faktycznie niech gracze przydzielaja ci doswiadczenie. Ale niech twoja postac nie gra.. Wymyslaj tylko krotka historie gdzie sie udala, co robi itd. Ale niech nie bierze czynnego udzialu w sesji. Mysle ze tak bedzie lepiej.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem nie bede wprowadzał swojej postaci czasami ją spotkają w karczmie jak bedzie paliła fajke i piła wino albo coś takeigo....no i to tez wiem jakies 100 PD za przeprowadzenie sesji jesli bedzie dobra nie więcej tak to sobie wyobrażam ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No - wiadomo zawsze cos.. Przznam sie ze czasem zakluje mnie lekko w boku jak pomysle ze w przyplywie agresji ze strony silniejszej czesci druzyny skazany jestem na przegrana, no ale mam nadzieje ze MG do bratobojstwa nie dopusci. Wszyscy sa sobie wilkiem, ale nikt nie posunie sie na tyle daleko zeby wprobowac zabic innego. Nie jest pewny swojej wygranej.. Chociaz jak mowi Lesionix to coraz bardziej "zblizamy" sie do siebie..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 14, 2004 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bywa czyli u was panuje Prawo Dzungli w druzynie.... hmmm a u nas demokracja i powiem ze to chujowy system....:/albo na ziemi ryujemy kołko i krzyzyk i gramy kto wygra w tego strone idziemy Wink ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas panuje demokracja totalitarna. Kazdy mowi co mysli a i tak dane dzialanie narzuca ten kto zna sie na tym najlepiej.. I albo faktycznie znal sie na tyle aby nas wyswobodzic z opresji, albo wpadamy w takie bagno ze niepredko sie wyciagniemy..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

az tak was boli bycie do tylu o pare pdeków ? matko nie oto tutaj chodzi !!

a bycie MG i BG jednoczesnie to jest wyjscie bez wyjscia... juz lepiej byc do tylu...


pozdro
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja niechce być MG i BG naraz !! to nie ma sensu...... mi chodzi o jakiś madry sposob a mysle ze to co wynalazłem jest madre bo dostaniesz tam maks 100 PD za przygode ktora przeprowadzisz i wiesz jak im graczom podobała sie twoha przygoda!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubisz.. Ja wole porozmawiac z graczami i wtedy wiem co im sie podobalo, a co nie.. Proste. Tobie chodzi o doswiadczenie dla postaci. Nie wiem.. Ja nie mam nic przeciwko rob jak uwazasz.. No chyba ze te PD-ki to tylko orientacyjnie bierzesz i nie rozwijasz postaci.. Swoja droga niezla mysl.. Niech gracze oceniaja przygody w skali 1-10! Oto moj pomysl..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Xarandil"] ja niechce być MG i BG naraz !! to nie ma sensu


I to jest prawda Xarandil. Ja sam gralem (bylem MG) z kolega w warhammera i bylo koszmarnie. Koles mial postac, ktora dobrze sie wcielal a moja byla jak "slup" i nic nie robila tylko w walce zobila z ledeoscia GOBLINA!!!

nie radze na raz byc MG i graczem na jednej sesji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ja kernst powiedział nei wczuwasz sięw swoja postać , po drugie nic ci nei da że masz postać w drużynei , tobie może sie podobać przygoda, a im jako graczom nie , tak już jest , więc taka gra jest bez sesnu ... chyba że twoja postać jest potrzebna w przygodzie , albo coś , ale to i tak nie polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group