Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja - z alkoholem czy bez?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Czy alkohol na sesji to dobra rzecz?
TAK
23%
 23%  [ 9 ]
NIE
76%
 76%  [ 29 ]
Wszystkich G³osów : 38

Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Gru 07, 2005 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedz Gregora narobiła mi tylko ochoty na sesje Evil or Very Mad Niech cie Nurgle czymś naznaczy!

Ktoś tu wspomniał o miodzie pitnym...

Ja wraz z moimi dwoma kumplami łaziliśmy sobie po jakimś markecie i co upatrzyliśmy?! Miodek! 30 zł kosztował jak zajrzeliśmy do portfeli to wyleciał tylko mol i krzyczał 'I'm free!' No cóż... Za niedlugo wybieramy się tam ponownie z zamiarem kupenia trunku Very Happy A muszę wam powiedzieć że butla od miodku robi wrażenie! Jest utrzymana w klimacie więc będzie to sympatyczny elemet na sesje Wink Gdy opróżnimy miód, butle wymyjemy i wlejemy tam jakieś ciemne piwko... Może Okocim Palone Wink Jak skąbinuje dokładną nazwę miodku to podam Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sro Gru 07, 2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa.... tylko zwróć uwagę jaki miód kupujesz Very Happy

Chodzi mi o proporcje... Czwórniak, trójniak i tak dalej.
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Czw Gru 08, 2005 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Półtorak, dajcie półtorak. Ale po sesji... oczywiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Loradil
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 27 Gru 2005
Posty: 8

PostWys³any: Sro Gru 28, 2005 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi gracze na sejsi "piora sobie wora"(tz. chwytaja przyrodzenie kolegi ktory ich wkurza i "ciagaja go za worek") no a po jednym piwie to oni tancza i np. smaruja sobie twarz wazelina...

Lepiej nie pic, albo wypic pod koniec sesji kiedy to juz nie gra sie na serio... tzn kiedy juz skonczona misja i wszyscy chca jeszcze grac a nie ma w co.... wtedy gracze lubia gwalcic i napadac, i rabowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Loradil
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 27 Gru 2005
Posty: 8

PostWys³any: Sro Gru 28, 2005 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie po przeczytaniu jeszcze raz calego tematu dochodze do wniosku takiego:

alkohol powieksza wszystkie uczucia: gniew, radosc, strach... wiec jak zazyjemy alkoholu to gdy chcemy sie wyglupiac to bedziemy sie wyglupiac i nikt nas nie uspokoi, a gdy przychodzimy bez smiechu w glowie to klimat jest super...

Ja prowadzac sesje w nocy odczulem ze klimat to duzo roboty i peszy, a jak bylo ciemno za oknem i bylo widac las to kazdy byl spokojny, fakt faktem to 24 byl smiech ale potem bylo super

nie wiem czy wiecie jak jestesmy zmeczeni to tak jak po alkoholu... ludzie robia glupie rzeczy bo zaczyna im cale cialo platac figle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2007
Posty: 31
Sk±d: Tychy

PostWys³any: Czw Kwi 26, 2007 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raz zaproszono na sesje nad wielki staw zwany Paprocanami Smile
Przed sesja poszli do monopolowego po prowiant jak to powiedzieli Razz i potem sesja ehh gdybym pamiętam chociaż jeden szczegół z sesji to było by dobrze tak sie napraliśmy że nawet kary postaci nie zrobiłem do końca hehe
Ale alkohol w MNIEJSZYCH ilościach jest spoko wyostrza wypowiedzi i jest ciekawie ludzie co mało mówią na sesja potem zaczynają lepiej rozmawiać, po prostu rozwiązuje język Smile
_________________
[...]Nie pierwszy raz wzniesiemy miecz, Nie pierwszy raz popłynie krew
Nie pierwszy raz ulegnie wróg, Nie pierwszy raz,lecz już ostatni [...]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Sob Kwi 28, 2007 01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak sobie czytam wasze wypowiedzi to nasuwajÄ… mi siÄ™ trzy pytania:
1) Ile wy macie lat?
2) Z kim wy do diabła gracie?
3) Ilu z was było trzeźwych pisząc posta? (odnośnie składni, ortografii itd. Razz)

Ale wracając do tematu. Alkohol wskazany. Tylko pod warunkiem, że jesteście dorośli. Bo jeśli komuś picie alkoholu jednoznacznie kojarzy się z rzyganiem po kątach, śpiewaniem i ciągnięciem kumpli za genitalia, to zaczynam się zastanawiać, co ja na tym forum robięRazz

My z kumplami często browarki pijemy na sesji. Tylko tyle ile potrzeba do rozluźnienia się. My nie żulernia! Piją wszyscy albo nikt, więc nikt tu nikomu nie przeszkadza. Zalet jest mnóstwo: pobudza wyobraźnię, lekko zaczyna zacierać się granica między rzeczywistością a fikcją, więc odpowiednio poprowadzona przygoda staje się dużo realniejsza, łatwiej się wczuć, rozwiązuje się język: archaizacja, genialne dialogi z BNami i pomiędzy graczami.

Bez alkoholu trudniej osiągnąć takie efekty, jednak można. Tylko trzeba zadbać o wystrój pomieszczenia, muzykę, wolny lokal itd. A przynajmniej w mojej ekipie graniczy to niemal z cudem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CzarnyAfgan
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 16 Mar 2008
Posty: 14
Sk±d: zza Krzaka =]

PostWys³any: Nie Mar 16, 2008 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram poprzednika. Alkohol jest dla ludzi rozsądnych a nie dzieciaków którzy piją po to żeby się urżnąć. Z dzieciakami nie gram więc nie mam nic przeciwko alkoholowi czy bluntowi na sesji.
_________________
"Każdy ma prawo decydować o swym losie,
Każdy ma prawo żyć tak jak chce.
Każdy ma tutaj coś do zrobienia,
Każdy wolny urodził się."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Uncle



Do³±czy³: 24 Lip 2008
Posty: 1

PostWys³any: Czw Lip 24, 2008 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stu procentach na TAK!

Jako we własnym mniemaniu gracz doświadczony i jeszcze bardziej bodaj doświadczony MG stwierdzam, iż alkohol zwykle sesję ubogaca. Osobiście uwielbiam widok, gdy moi gracze zebrani wokół mnie i z wypiekami na twarzach biorąc udział w bitce pokrzykują do siebie, zagrzewają się do boju, nawet 'syczą z bólu' gdy bohater mocniej oberwie. Myślę, że każdy z mojej ekipy na długo zapamięta pewną potyczkę ze skavenami w cuchnącej grocie pod ziemią. Wszyscy mieliśmy całkiem mocno w czubie, ale zgodnie wszyscy twierdzili, że takich emocji na sesji nie przeżyli - a co się tyczy mnie - 'flowu' w opisywaniu potyczki.
Osobiście również nie zapomnę dreszczy jakie czułem gdy nasz 'rezerwowy' - co nie znaczy zły - MG opisywał jak dwóch zestresowanych żaczków przemierzało ciemne korytarze zapomnianych podziemi uniwersytetu w Nuln... Kufelek piwa prawie drżał w rękach Wink

Tak - opróżnienie dwóch krasnoludzkich miodków pitnych (stały element naszych sesji), czy też osuszenie kwaterki śliwowicy zawsze pomagało w rozluźnieniu się i zagłębieniu we wspaniały świat Młotka. Smile


No - i korzystając z okazji witam wszystkich użykowników forum :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Subeetej



Do³±czy³: 07 Sie 2009
Posty: 2
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Pia Sie 07, 2009 14:09    Temat postu: Raczej nie Odpowiedz z cytatem

Jedna osoba się upija, co oznacza gracz mniej i duża możliwość, że będzie utrudniał grę innym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Sie 07, 2009 14:27    Temat postu: Re: Raczej nie Odpowiedz z cytatem

Subeetej napisa³:
Jedna osoba się upija, co oznacza gracz mniej i duża możliwość, że będzie utrudniał grę innym


dlatego trzeba z tym uważać, ale nie sądzę aby piwko czy dwa zaszkodziło Wink szczególnie jak gra się karczmy itp. ;P no jest jeszcze sprawa, że każdy musi znać swoje możliwości i jak działa po określonych dawkach trunków.
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gregor_28



Do³±czy³: 19 Gru 2014
Posty: 2
Sk±d: WrocÅ‚aw

PostWys³any: Pia Gru 19, 2014 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwko nigdy nie zaszkodzi Smile
_________________
Chwytaj dzień!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
sziczka



Do³±czy³: 11 Gru 2014
Posty: 1

PostWys³any: Pon Gru 22, 2014 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwko zawsze dobre! ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
nuloneq



Do³±czy³: 23 Gru 2014
Posty: 2

PostWys³any: Wto Gru 23, 2014 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra sprawa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
zaugaszt



Do³±czy³: 26 Mar 2015
Posty: 1

PostWys³any: Czw Mar 26, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwko jak najbardziej! Jak zawsze ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group