Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja - z alkoholem czy bez?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Czy alkohol na sesji to dobra rzecz?
TAK
23%
 23%  [ 9 ]
NIE
76%
 76%  [ 29 ]
Wszystkich G硂s體 : 38

Autor Wiadomo舵
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do潮czy: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Sob Sty 15, 2005 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pijaku czy nei i tak meta si臋zdarza na sesjach .... ja np. po jednej sesji mam dziure w wyk艂膮dzinie Crying or Very sad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sesja z alkoholem to nie gra,lecz pretekst do picia i popsucia sesji.Jak kto艣chce pi膰 to niech idzie na imprez臋.Co do palenia to trudno powstrzyma膰 na艂ogowego palacza by wog贸le nie pali艂, ale mo偶ne to ograniczy膰 i pali膰 mniej ni偶 normalnie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Sty 16, 2005 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm u nas sesje sa zazwyczaj bez zadnych naog贸w a jak juz kto艣 z palacych(jest ich 2) niewytrzymuje no to wtedy sie go wyzuca na balkon i niech se pali... taka ma艂a przerwa na posilenie sie jedni karmia raka a my wcinamy kanapki jakies...;p
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Carnloch
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Sty 19, 2005 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol na sesji nie jest najlepszym pomys艂em, chyba 偶e w ilo艣ciach naprwd臋 umiarkowanych, powiedzmy 1-2 piwa albo kieliszek wina gdy gra si臋 w Wampira ewentualnie jaki艣 dobry mi贸d gdy gramy w Dzikie Pola.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Sty 19, 2005 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Nie I JESZCZE RAZ NIEEEEEEE!!!!!!! 呕adnego alkoholu. Mia艂em Kilka takich sesji i by艂y takie kiepskie 偶e szlag mnie trafia jak o nich pomy艣le.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pia Sty 21, 2005 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, sam nie wiem Rolling Eyes hmmm je艣li kto艣 nie ma fantazji to niech lepiej wypije kielona przed sejs膮 Very Happy bo dobry MG to szczodry MG. A tak na powa偶nie. Nie powinno tego by膰. To ma by膰 zabawa a nie popijawa. Zreszt膮 ka偶dy my艣li jak chce s膮 tacy co tylko by pili na sesji. :/
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
jazen
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Maj 2005
Posty: 19
Sk眃: Czaplinek

PostWys砤ny: Nie Maj 29, 2005 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z aktualnymi graczami nigdy sesji po alkoholu ani tym bardziej w czasie sesji alkohol. Oni sa tak glupi ze bez alkoholu smiesznie graja a po alko nie chce myslec. Ale z poprzednia druzyna to mozna bylo 2-3 piwka wypic na sesji.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Wto Maj 31, 2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz. Ja uwazam, ze piwo jest dla ludzi i oczywiscie z tego korzystam....
Jesli ja prowadze, to nie mam nic przeciwko jesli gracze wypija pare kropli (jesli pija z umiarem). Jesli zas gram i nie zaplanowalem wczesniej ze bede pil, to grzecznie pytam czy moge. Jesli udziela mi zgody, wowczas pije. Jesli nie otrzymam zgody to nie pije. Bez alkoholu idzie zyc!!!!

AHA. Jesli otrzymam zgode na spozycie, to sam tez sie nie upijam!!!!!
_________________
" To BEER or not to BEER "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Czw Cze 02, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra z alkoholem jest bezsensowna. Nawet ju偶 po dw贸ch piwkach zaczyna si臋 rozsypywa膰. Ka偶dy jest bohaterem i co najgorsze wie najlepiej i nie daje nikomu doj艣膰 do g艂osu. Nawet nie wiecie jak bardzo kto艣 taki denerwuje trze藕wych. A je艣li kto艣 wypi艂 sobie przed sesj膮, potrafi na ni膮 w og贸le nie przyj艣膰. Takie osobisto艣ci ja proponuj臋 od razu wywala膰 z dru偶yny. Alkoholowi na sesji zdecydowane NIE!!!
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Saise
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 28 Cze 2005
Posty: 23
Sk眃: Tarn贸w

PostWys砤ny: Sro Lip 13, 2005 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wi臋c moja ekpia, powiedzmy sobie szczerze, od alkoholu nie stroni膮. Raz, jeden raz chlali na sesji Wino (ja nie pije, jestem abstynentem, zreszt膮 kto艣 ich do kibla musi odprowadza膰, bo sami padaj膮 w przedpokoju Very Happy) Na szczescie gralismy w szkole, wiec tylko obrzygali szkolny kibel. Potem ustawilismy zasade: Jak gramy, to na full trze藕wo, i teraz si臋 tego trzymamy. Jest sesja, zero alkoholu. Amen.
_________________
'Rzucam zakl臋cie "Ochrona Przed 艢mierci膮"...' - pewien niedo艣wiadczony gracz w obliczu spotkania z ostateczna realno艣ci膮 (tzn. 艢mierci膮...)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wisnia666
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 13 Lip 2005
Posty: 8
Sk眃: B艂onie

PostWys砤ny: Sro Lip 13, 2005 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do alkoholu na sesji to ja uwarzam tak na sesje nocna ida 3 piwa: piersze wypi膰 przed przydotowaniem lokalu do warunkow sesji (przstawianie sto艂uw sprawdzanie notatek przynoszenie swiec itp itd) potem robimy sobie sesje alob i dwie jak starczy si艂 i ochoty graczy a/albo MG a nastepnie pijemy reszte piw i na spokojnie graamy jak sie podoba艂a sesja co bylo z艂e co by艂o dobre co amieni膰9dla mg to jest warzne a po kilku piwach cz艂owiek jest bardizej szczery Twisted Evil Twisted Evil ) to wszystko 艂膮czymy z esprzataniem lokalu je艣li jest to konieczne inaspokojnei idizemy do swoich domastw albo na pustkowia chaosu jak kto艣 woli . je艣li idize o sesje dizenne to piwo tylko po samej sesji takie jest moje zdanie na ten temat. je艣li idiz eo palenie papierosow ( bo o mary艣c enawet niema mowy chyba 偶e gramy sesje gdize ca艂a drorzyna jest mocno ob艂膮kana a mg nima naprawde nic wg 艂owe albo na kartkach to mo偶na nad tym bby pomysle膰 ale to tylko chipoteza niewiem czy s艂uszana i niemam zamiaru sparawdza膰) to mi to nieprzeszkadza o ile ktos nieskupia sie bardizej na paleniu niz na grze i nie podpala karty postaci przez przypadek alreto toche dymu moze poprawi膰 klimat zwlaszcza jak gra sie przy lampach nawtowych albo kadzide艂kach wtedy nastruj karczmy m贸rowany. w ankieci gosu nie oddaje poniewarz wszystkozalerzy od okoliczno艣ci. pisze to wszystko jako gracz i MG obydwa z raczej ma艂ym doswiadczeniemi wiekszo艣c z trego co napisalem to jedynie teorie niesprawdzone w praktyce jednak my艣le 偶e mogoce zda膰 egzamin i mam nadizej 偶e kiedy膰s ske o tmy przekonam.

PS do tych k贸rzy chca zagrac przy lampach nawtowych niwezdziwcie sie poetem jak spojrzycie na swoijachusteczke do nosa po dokonaniu wiadomo czego Razz Razz Razz Razz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Edward Von Loeve
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 28 Lip 2005
Posty: 9
Sk眃: Altdorf (stolica)

PostWys砤ny: Czw Lip 28, 2005 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi膮 mnie troch臋 Wasze wypowiedzi o tym, 偶e alkohol psuje klimat. Moim zdaniem wr臋cz go buduje. Oczywi艣cie nie w du偶ych ilo艣ciach. Ni偶ej opisa艂em jak powinna wed艂ug mnie wygl膮da膰 wzorowa sesja.

Noc. Jedynym 藕r贸d艂em 艣wiat艂a jest poruszaj膮cy si臋 na lekkim wietrzyku p艂omyczek stoj膮cej na 艣rodku sto艂u 艣wiecy. Z g艂o艣nik贸w p艂ynie cicha i klimatyczna muzyka. W rogu za艣 powolnie pali si臋 kadzid艂o roznosz膮c po ca艂ym pomieszczeniu pi臋kny zapach. Gracze s膮cz膮c z艂ocisty trunek z ci臋偶kich szklanych kufli powoli zag艂臋biaj膮 si臋 w brutaln膮 rzeczywisto艣膰 Imperium.

W takich warunkach klimat murowany. Nale偶y doda膰 do tego mroczny wst臋p Mistrza i gracze z ca艂膮 pewno艣ci膮 b臋d膮 czuli si臋 jakby w rzeczywisto艣ci mierzyli si臋 z problemami swych bohater贸w stawiaj膮c op贸r si艂om chaosu.

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
PUG
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 29 Lip 2005
Posty: 5

PostWys砤ny: Pia Lip 29, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sobie popijamy podczas sesji razem z MG. Ostatnio na sesji wypili艣my ze 4 browarki i by艂 taki klimat 偶e MG prawie pop艂aka艂 sie ze wzruszenia. Odegrali艣my taka scen臋 偶e MG da艂 na po 1 PP. Powiedzia艂 偶e w 偶yciu czego艣 lepszego nie widzia艂 i s艂ysza艂. Gramy od 8 lat. Pr臋dzej w og贸le nie pili艣my. Oczywi艣cie za du偶o to niezdrowo, ale moim zdaniem alkohol sprawia 偶e jeste艣my bardziej podatni na wyobra藕ni臋. Teksty 艣a bardziej wyszukane, a pomys艂y poprostu nie z tej ziemi.Jutro kolejna sesja Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol - NIE. Pr贸bowali艣my. Nie ma nic gorszego od pijanego mistrza gry. Je艣li kto艣 musi pi膰 "na odwag臋", aby si臋 lepiej wczu膰, to mo偶e lepiej niech si臋 za gry role playing nie zabiera.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Gru 07, 2005 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic lepszego, ni偶...

D艂ugi, ci臋偶ki, br膮zowy st贸艂... Krzes艂a, a na nich siedz膮 gracze... Na stole mroczne zapiski, mapy i zakurzone ksi臋gi. Wok贸艂 illuminacja ze 艣wiec... I MG siedz膮cy na pot臋偶nym tronie. Masywne kufle z mocnym, gorzkim ciemnym piwem w r臋kach zgromadzonych. MG ze zdobionym pucharem i sygnetami na palcach (no, to ostatnie to by艂 偶art Very Happy ). Wa偶ne by nie przekroczy膰 dw贸ch-trzech browar贸w, gdy偶 to burzy klimat i ca艂膮 sesj臋. Musi panowa膰 ponuractwo i beznami臋tne, spokojne g艂osy, prawie szepty i cichy turkot K10 i K6.

Full wypas...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group