Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sesja - z alkoholem czy bez?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Czy alkohol na sesji to dobra rzecz?
TAK
23%
 23%  [ 9 ]
NIE
76%
 76%  [ 29 ]
Wszystkich G³osów : 38

Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 18:37    Temat postu: Sesja - z alkoholem czy bez? Odpowiedz z cytatem

No widzicie panowie jakiz to wdzieczny temat nam sie trafil.. Wydaje mi sie ze powinna byc burza.. ale zobaczymy..

Bez alku! To jest moje zdanie.. Sesja jak kobieta - po alkoholu nie czaruj.

A wy jak uwazacie? Jakie sytuacje trafiaja sie po spozyciu, a jakie plusy ma powciagliwosc.. Ja swoj wywod uargumentuje pozniej... Na razie poczekam, zeby tematu nie zamykac na wstepie...
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jakże życiowy.... No cóż ja także myśle że na sesji nie ma co za bardzo łoić Very Happy Jeden czy dwa browarki to czemu nie jeszcze nie jest źle ale przesadna ilość może spowodować nieprzyjemne konsekwencje... Rahl już gdzieś tu chyba opisał przypadek gracza który po spożyciu pokaźnej ilości wina podczas gry rzucił się nieuzbrojony na grupę osiłków.... i nie skończyło się to dla całej drużyny zbyt dobrze... Zresztą po wypiciu dużej ilości % można po prostu zasnąć...
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj sie z wami zgodze - alkohol rzeczywiscie nie pasuje mi na sesje.Niekiedy przygoda wymaga od graczy trzezwego myslenia, a po alkoholu roznie to z tym bywa (doskonałym przykładem jest przypadek jaki opisal Lesionix powyzej). Choć z drugiej strony po alkoholu graloby sie o wiele weselej.... Embarassed
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak wszystko z umiarem !! Alkochol moze być na sesji jesli nie jest przegięty a ze taka sesja z % jest wesola i czasami jak np przy ognisku jest sesja trzeba czyms kiełbase popic to inna sprawa ;]Ja jestem za ale żeby nie zadużo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

granie w stanie "upicia" jest do kitu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ja sądze że może być, ale nie w takich ilościach aby puścić "hafta" Laughing lub zasnąć lecz wypić sobie jakieś 1-2 małe 0,33l i jest dobrze a umysł nadal trzeźwy Wink
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyy ale nie chodzi tylko o to że pijesz mało czy wogóle ? Chodzi o to czy przed sesja czy po sesji , mnie osobiście jako MG wkurzałoby że ja opowiadam o jakiś starych tunelach , czy coś , a tu słysze jak gośc obok mnie żłopie piwsko czy coś innego , według mnie to cholernie psuje klimat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Lord Rahl"]yyy ale nie chodzi tylko o to że pijesz mało czy wogóle ? Chodzi o to czy przed sesja czy po sesji , mnie osobiście jako MG wkurzałoby że ja opowiadam o jakiś starych tunelach , czy coś , a tu słysze jak gośc obok mnie żłopie piwsko czy coś innego , według mnie to cholernie psuje klimat[/quote]

Nie chodzi mi raczej przed sesją bo tak to masz racje że to potrafiło by zdenerwować MG lub po prostu przeszkodzić mu w prowadzeniu przygody.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko psujesz klimat czy denerwujesz MG ale psujesz zabawe innym graczom...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ernst"]nie tylko psujesz klimat czy denerwujesz MG ale psujesz zabawe innym graczom...[/quote]

Tylko że ja nie pije żeby ich denerwować bo wcześniej sie umawiamy czy wogóle coś wypijemy a jeżeli się nie umówimy a ja będe pił i ktoś mi zwraca uwagę że mam przestać bo nie mam zamiaru komuś odebrać przyjemności grania
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Pia Gru 17, 2004 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pyza"] wcześniej sie umawiamy czy wogóle coś wypijemy

To ja rozumiem, ze Ty potrafisz sie powstrzymac ale naprzykald inni sie nie umawiaja i nie potrafia sie powstrzymac. Niektorzy zaczynaja pic przed seja i w trakcie sesji, i to moze np. zepsuc zabawe innym, zdenerwowac MG, itd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sro Gru 29, 2004 02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede ukrywal ze schlalem sie raz okrutnie na sesji i to ja (j.w.) rzucilem sie na grupe osilkow. Gralem tez spizgany jak swinia. Wnioski sa takie. Nie pamietam, anie jednej ani drugiej sesji i jak pic to pic i sie bawic jak grac to garc i sie klimatowac. Energia rozpiera:)... pozdro Hubert:)) Ale male piwko dla klimatu nie zaszkoszilo nikomu:P... tak samo malutki blancik:))
Powrót do góry
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Sro Gru 29, 2004 02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten gosc wyzej to ja... zapomnialem sie zalogowac... chyba jestem piany:)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
binokles
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 27 Gru 2004
Posty: 11
Sk±d: Zielona Górczyna

PostWys³any: Sro Gru 29, 2004 02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by kto pytal to zaglosowalem "NIE":))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Sty 10, 2005 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja nie jest popijawą. U mnie na sesji się nie pije!, nie pali!, nie... no chyba że w grze. ale nie grając! Przyszedł kiedyś do mnie podchmielony gracz i wyszedł zanim wszedł jego postać została porwana przez bandę orków, zabita i była b. fajna przygoda. Nie chciałem się zastanawiać na ile sobie pozwoli, ile wypił i czy jak gość wyjdzie będe miał czyste mieszkanie czy bełta na podłodze. Nie zagrał już więcej i nie zagra.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group