Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Gdzie wasza druzyan obecnei siÄ™ znajduje ?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 23:52    Temat postu: Gdzie wasza druzyan obecnei siÄ™ znajduje ? Odpowiedz z cytatem

a może sięspotkamy co Razz ? , ne iale tak men iciekawi czy wykroczyliście kiedyspoza granice imperium , albo lepie jpoza grancie stareg oświat , i udali sie do Kitaju , czy tam odkrywac cosna zachód (bo o takim czymś ja kLustra to pojęcia wasze postacei nei mają )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie znajdujemy sie w Sartosie - miesci piratow, w ktorym jest 1 burdel, 1 porzadna karczma, 1 kijowa i wilka forteca piratow z 30 dzialami i 5 straznikami. Miasto to nie ma mostu tylko dwie zapyziale barki ktore przewoza ludzi z jednego brzegu na drugi. Chluba miasta jest czarna wdowa - okret olbrzymiego tonazu (ponad 50 dzial i 250 osob zalogi - nie wiem ile zagli, MG nie podal.)
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To daleko od nas nawet bbardzo my własnie znajdujemy się na zachód od Elfickiego lasu i zmieżamy w strone Gór krańca świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 13, 2004 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty Zedd nei przeginasz ,ja wam dam jeszcze zobaczycie tych wszyskich piratow zobaczycie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 13, 2004 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy ich i owszem, ale gdy oni zobacza nas.. Czrerech dzielnych pogromcow morz i oceanow.. Jeden - nasz kapitan z tresowana malpa na ramieniu, reszta zakapiory takie jakich na krancu swiata szukac. I coz oni powiedza? Ze sa przyjaciolmi wielkiego Krwawego Johna - pirata tych morz i przybyli wywrzec semste na jego przyjacielu Ramirezie, ktory dopuscil sie czynu haniebnego jakim jest zdrada przyjaciela. Ale nie tylko to jest naszym zmartwieniem bo oto na Sartose plynie kawalkada zlozona z okretow ksiestw estalijskich, ktore to chce raz na zawsze polozyc kres panowaniu piratow na tych wodach.. A my jestesmy tutaj z polecenia Krwawego Johna aby ich powstrzymac..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Gru 15, 2004 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druzyna w ktorej ja gram znajduje sie w Norskiej krainie...znalezlismy sie tam wracajac z gor kranca swiata...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sro Gru 22, 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez bym chcial sie znalezsc w norskiej

Ale tak naprawde to nie wiem gdzie znajdue sie moaj druzyna hehe

Bo juz dawno nei gralismy i zapomnialem he
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Gru 22, 2004 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj MG mowil mam ze kasa tam jest 2 czy 3 wieksza od zk... pozatym bez cieplego ubrania nie radze sie tam wybierac, chyba ze masz duzo kasy i kupisz sobie na miejscu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że zimno i ludzie więksi to słyszałem ale żeby kasa. Może większą kasę można zdobyć. Moja drużyna tuła się teraz po Szarych górach ale byliśmy już w Tileii i Kislewie niestety innymi postaćami niż obecnie.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drużyna, które prowadzę jest w Middenheim, jakoś bardzo lubię to miasto... A drużyna, w której mi zdaża się grać jest w Granicznych Księstwach, w Mortensholm. Prowadziłem już w Bretonii, Norsce, Albionie, ale w Tilei i Estalii nie. W Kislevie niedługo będę prowadzić, nigdzie dalej nie prowadziłem, ani nie był mój bohater.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja drużyna po kontakcie ze spaczeniem a raczej szarymi prorokami znajduje się w Kislevie gdzie znajduje się głowna siedziba Rycerzy Pantery i są ciekawe zabawy po misescie chodzą plotki jakie to straszne mutanty nawiedziły ich miasto...;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Sty 31, 2005 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecne jestem z moją drużyną u mnie w domu Razz a tak na poważnie obecnie jesteśmy w Nuln. A raczej zadymiamy w Nuln. Tamtejsza straż ścina nas za nielegalne wyścigi tarcz. Zjeżdżamy z szerokich schodach na tarczach, robimy zakłady, tuning tarcz. Ach ten Need For Speed Undergrund.......
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Lut 02, 2005 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Norkiej krainy druzyna zostala teleportowana... do chin... Niema jak male skosnookie ludziki, ktore gadaja a nikt niewie co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Lut 02, 2005 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz to nei do chin tylko do Kitaju drogi Ernstscie ... a przy okazji teleportacja to lekka przesada według mnei ...
A nasza drużyna oooobecnei obroniła Sartose przed flota imperialna Smile , ale mam nadzieje ze w koncu wyladujemy na stalym ladzie bo anrazie mam dosc wody i piratow , czas powrocic do Skavenow i Inkwizycji
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Sro Lut 02, 2005 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra niech bedzie ten Kitajan (czy jakos tak). Druzyna zostala teleportowana (tylko to mam mogl zaoferowac) przez jakiegos mistrza magi w podziece za ocalenie jego ucznia i , teleportu uzyl gdyz wiedzial za w starym swiecie predzej czy pozniej nas zabija (bylismy poszukiwani za zbrodnie przeciwko tutejszemu wladcy)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group