Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
SNOTBALL

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Sob Cze 24, 2006 02:20    Temat postu: SNOTBALL Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu na stronach BI, znajduje się profesja Snotbalisty(?), zaś w ś.p. Portalu opisane zostały drużyny snotballa grające w Middenheim. Czy na waszych sesjach graliście w snotballa, a jeśli tak to jakich zasad używaliście/używacie? 2ed wprodziła podział rundy na akcje, co daje nowe możliwości w rozgrywania snotballa.

Ile trwa mecz, jakie są zasady, jakie akcje mogą przeprowadzać zawodnicy?

http://blackindustries.com/pdf/wfrp_car_snotballer.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Cze 24, 2006 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoboście traktowałem snotball jako football amerykański gdzie zamiast piłki używa sie snotlinga. Zasady te same . Gra sie według ustalonych wcześniej warunków przez drużyny. Dodać cos jeszcze czy nie wiecie co to football amerykański??
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Nie Cze 25, 2006 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dodać cos jeszcze czy nie wiecie co to football amerykański??

Dzięki za wyjaśnienie Wink

A jak poprowadziłbyś to mechanicznie, bo głównie o mechanikę mi chodzi. Jakie akcje mogą wykonywać gracze, itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Cze 25, 2006 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem zwolennikiem zbyt częstego używania kostek wiec poprostu gracze deklarują co robią a Mg na posdtawie statystyk i obecnego stanu postaci decyduje czy dana akcja udała sie, jak i w jakim stopniu.tak jak gracz mógł tego oczekiwać. Oczywiście kilka rzutów kostkami dla wprowadzenia niepewności jest mile widziane chociaż ja nie przywiazywał bym do wyników rzutów zbytniej uwagi. Zresztą każdy ma swój styl prowadzenia. Uważem że w czasie prowadzenia meczu należy brać pod uwage wszystkie cechy bohatera w zależności od wykonywanej akcji. JAk przy rozwiązywaniu każdego problemu : logika logika logika no i wyobraźnia oczywiście;) wg mnie nie ma sensu zbytnie zagłębianie sienechaniczno ponieważ było by to bardziej skąplikowane niz walka.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group