Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Goblin - najs艂absza bestia?
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Sro Gru 13, 2006 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy艣 krasnolud, ucze艅 alchemika z I edycji, szed艂 sobie do jakiej艣 wsi; z drzew wyskoczy艂o 7 goblin贸w.. 2 lub 3 z 艂ukami kr贸tkimi, reszta z broni膮 jednor臋czn膮, czy z w艂贸czniami.. W ka偶dym razie nie nie uderzyli krasnoluda - umar艂 od strza艂 Laughing
Gobliny, tak jak Brujah pisa艂, korzysta膰 mog膮 z zasad, kt贸re daje im przewaga liczebna, co robi z nich denerwuj膮cych przeciwnik贸w, nawet dla dosy膰 do艣wiadczonej dru偶yny.. Poza tym zawsze ich jest bardzo du偶o.. Ale 艂atwo ich spanikowa膰. U mnie zawsze one boj膮 si臋 magii, szaman jest dla nich potwierdzeniem wsparcia bog贸w, czy duch贸w, ale je艣li widz膮, 偶e kto艣 sobie tu robi miecz z ognia, czy koron臋.. Lepiej uciec Cool
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Carnloch
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Gru 13, 2006 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brujah napisa:
I jak tu takich pokona膰 goblinami? Confused


Podkra艣膰 si臋 w nocy kiedy 艣pi膮 a na warcie stoi cz艂owiek, kt贸ry nie ma widzenia w ciemno艣ci i poder偶an膮膰 gard艂a. Raczej weterani nie 艣pi膮 w zbrojach. Albo ostrzela膰 zatrutymi strza艂ami.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Gru 16, 2006 02:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zakrwawion膮 czaszk臋 Khorne ludzie patrzcie jak piszecie!! Wniosek wysuni臋ty: Snotling s艂abszy ni偶 goblin, goblin nie jest najs艂abszy. Koniec debaty. Dzi臋kuj臋.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Gru 17, 2006 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwar艂em Carnloch specjanie dla Ciebie . Ciekawe co jeszcze masz do powiedzenia w tym temacie i czy ktokolwiek ma co艣 tutaj do powiedzenia. Wi臋kszo艣膰 g艂os贸w z mojego punktu widzenia wskazuje 偶e goblin nie jest najs艂abszy poniewa偶 nie chodzi pojedynczo:) Czy kto艣 ma co艣 do dodania??
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Carnloch
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Gru 18, 2006 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je偶eli za艂o偶ysz 偶e dyskusja faktycznie ma przebiega膰 w ramkach 艣cis艂e wytyczonych przez temat to faktycznie niewiele da si臋 doda膰 ale co stoi na przeszkodzie 偶eby temat przerodzi艂 si臋 w dyskusje o zwyczajach gobos贸w i sposobach ich zastosowania na seesji? To chyba lepsze ni偶 zak艂adanie nowego tematu?

A co do zastosowa艅 gobos贸w to mo偶na ich u偶y膰 na r贸偶ne sposoby. Nie s膮 zbyt silne ani inteligentne ale s膮 ca艂kiem sprytne, musz膮 takie by膰 偶eby prze偶y膰 w 艣wiecie gdzie ka偶dy jest dla nich zagro偶eniem, na czele z orkami, kt贸re si臋 na nich wy偶ywaj膮 albo traktuj膮 jako "zapasy" gdy ko艅cz膮 si臋 snotlingi. Smile Do tego s膮 to ambitne stworki. Raz na sesji musieli艣my urtowa膰 miasteczko przed zbli偶ajac膮 si臋 hord膮. Uda艂o nam si臋 przekona膰 wodza gobos贸w 偶eby zwr贸ci艂 si臋 przeciw dowodz膮cemu ca艂膮 hord膮 orkowi bo przecie偶 jest od niego lepszy, m膮drzejszy i na pewno b臋dzie lepszym wodzem. To plus par臋 b艂yskotek wystarczy艂o. Gobosy przegra艂y ale w贸dz ork贸w zgin膮艂 a horda by艂a na tyle przetrzebiona i sk艂贸cona, 偶e nie stanowi艂a ju偶 zagro偶enia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pon Gru 18, 2006 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pami臋tajcie, 偶e gobliny nigdy nie b臋d膮 na tyle szalone 偶eby zaatakowa膰 BG w otwartej walce wr臋cz. Najpierw ostrzelaj膮 ich z krzak贸w, potem ostrzelaj膮 z krzak贸w i dopiero wtedy mo偶e jaki艣 wyjdzie sprawdzi膰 co prze偶y艂o.

Gra艂em goblinem. 艢wietna sprawa. Sam pisa艂em nieautoryzowane mini-rozszerzenie daj膮ce mo偶liwo艣ci stworzenia graczowi postaci tej rasy, ale niestety. Wirus, dysk do kasacji... kilkana艣cie stron pisania posz艂o spa膰...
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Gru 18, 2006 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawie wszystkich moich sesja u偶ywam goblin贸w. I nigdy 偶aden z moich graczy nie powiedzia艂: A bo gobliny s膮 s艂abe. Je艣li trafia si臋 u mnie na gobliny co og贸lnie jest prawdopodobne na 90% poza miastem, w mie艣cie ich jeszcze nie u偶ywa艂em troche nielogicze:P, to ju偶 wiadomo ,偶e albo my albo oni. I bynajmniej nie jest to walka wrecz tylko zasadzki pu艂apki i kombinowanie, ci膮g艂e kombinowanie. Gobliny to moje ulubione. Na moich sesja ludzie m贸wi膮: Wiesz nawet gobliny ci臋 zabij膮 jak je spotkasz. I nie s艂u偶y to podkre艣leniu tego 偶e s膮 s艂abe lecz przeciwnie. Kobliny maj膮 kulture, szaman贸w. To gobliny zdoby艂y Krasnoludzkie twierdze . Najwi臋ksz膮 ich wad膮 i zalet膮 jest ich z艂o艣liwo艣膰. Kieruj膮 j膮 przeciw ka偶demu nawet wsp贸艂plemie艅com.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Pon Gru 18, 2006 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M贸w jeszcze, m贸w jeszcze! P贸jd臋 za tob膮 w ogie艅!!! @.@

Wreszcie kto艣 doceni艂 te istoty. Cho膰 sam preferuj臋 orki jako przeciwnik贸w dla bg (tzn: orki sa wg fluffu du偶o lepiej zbudowane, tak偶e wt:4 s:4 ww: 45 i po jednym ataku) i heja banana. Spr贸bujcie zagra膰 takim goblinem. Czadowa sprawa. Pamietam jak kumplowi prowadzi艂em. No... wg warhammera orkoidalne sa produktami grzyb贸w. Stosuj膮c si臋 do tego poprowadzi艂em kumplowi od momentu narodzin. Sam rozdar艂 worek, i sam rozerwa艂 wierzchni膮 warstw臋 gleby. Co to p贸藕niej by艂o... ho ho ho...
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 19, 2008 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie spotka艂em zielonych graj膮c u r贸偶nych ludzi. Gobosy s膮 s艂abe?? Nigdy w 偶yciu. Maj膮 taki sam potencja艂 jak ludzie. Gracze ich nie doceniaj膮. Nawet walcz膮c jeden na jeden z zielonym mo偶na zgin膮膰. Na mnie to trafi艂oVery Happy
Poza tym Wszyscy jak jeden pomijaj膮 fakt: obce rasy w tym zielonosk贸rzy tak偶e maj膮 swoich bohater贸w , kt贸rzy wcale wygl膮dem nie musz膮 si臋 r贸zni膰 od reszty swojej bandy. Nawet zwyk艂y przeci臋tny gobos mo偶e uderzy膰 i trafi膰 ciosem krytycznym-艣miertelnym.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sob Cze 20, 2009 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety- stwierdzenie z DnD(mo偶na mnie zbutowa膰, spali膰 na stosie i pochodne w tym miejscu) "艁atwizna- Goblinizna" nie pasuje do 艣wiata Warhammera. Nigdy nie zapomn臋 mojego pierwszego spotkania z goblinem. Mia艂 akurat inicjatyw臋. Trafi艂, nie udany unik i powolne podnoszenie g艂owy MG i stwierdzenie: "odpisz sobie 8 呕yw". Mina cz艂owieka z 10 呕yw- bezcenna...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group