Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Problemy BG
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 17:25    Temat postu: Problemy BG Odpowiedz z cytatem

Bohaterowie graczy.. Co was dreczy, co sprawia ze nie mozecie spokojnie spac po nocach. I nie mowcie mi ze kusze bo to juz wiem..
Moze jakies problemy na sesji? A moze cos innego..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszych sesjach panuje taki zwyczj (nie wiem jak u reszty z was a chetnie bym się dowidział...) Że kiedy któryś z nas rozmawia sam na sam z bohaterem neutralnym, robi jakąś solową akcje itp. To w pokoju siedzi tylko on i mistrz gry, natomiast reszta graczy wychodzi z pokoju. Z jednej strony to świetny pomysł bo jedni gracze nie wiedzą co robią inni i nie mogą sobie nawzajem pomagać. Jednak często trzeba za drzwiami czekać całkiem długo zanim gość w środku coś spłodzi, a bywa i tak że przez całą przygode sie nie spotkamy!! (Choć ostatnio tak było a i tak było zajebi...) to by wymagało ulepszenia ale nie jest to takie proste.....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej mnei wkurza , jak taki jeden z graczy cały czas myśli że jego postac jest najlepsza i neich nikt nei warz ysię podważać jego planów, a wkurza go to że ktoś jest bardziej zarozumiały od niego, bo ne ima juzw drużynei małego tiam którym można poniewierać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze mój post nie bedzie oryginalny ale najbardziej wkurza mnie jak ktos gra znienawidzonymi przeze mnie elfami. Po prostu tak ich nienawidze ze gdybym mial licencję na zabijanie to wyciolbym kazdego spiczastouchego w Imperium.Gdybym tylko mogł...
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Nathaniel"]"(...) najbardziej wkurza mnie jak ktos gra znienawidzonymi przeze mnie elfami. Po prostu tak ich nienawidze ze gdybym mial licencję na zabijanie to wyciolbym kazdego spiczastouchego w Imperium.Gdybym tylko mogł...[/quote]

Ha ha - podzielam zdanie kolegi. Moze moje odrzydzenie nie jest az tak wielkie, ale faktycznie nie lubie kłapouchych. Zarowno odgrywanych przez graczy jak i jako NPC-ów..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra rozwiążmy ten problem, możemy pozabijaćwszyskie elfy Twisted Evil , no ale potem z kogo byśmy łacha darli ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemem jako BG jest fakt iz nieczesto gram swoja postacia.. Mam nadzieje ze jak skonczymy kampanie to nie zabraknie chetnych do prowadzenia.. Chcialbym w koncu moc zaczac solidaryzowac sie z druzyna bo jedna sesja to nie to co tygryski lubia najbardziej...
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lord Rahl...
taki jeden z graczy cały czas myśli że jego postac jest najlepsza i neich nikt nei warz ysię podważać jego planów

Hmmmm a cóż to za podlec może być Wink Ale weź ty pomyśl jak się zachowałeś: Jesteś byle leszczem z ulicy nie wiadomo z kąd, i nagle wbijasz się do drużyny która gra już razem ze sobą przez dłuższy czas i są między sobą już w miare lojalni i próbujesz ich ustawiać.... To dziwisz się że cię wyśmiali
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta i mowi to osoba która mówiłą mi że jak by byął na moim miejscu to by szukała na mieście dziwnych ludzi do których mogłaby sie przyłaczyc, a pozatym trzeba było mi nei grozić na starcie , a ja myśle że ciebie najbardziej wqurwiło to że to ja mam ( sorry miaęłm ) prawdziwą mape a nie ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to o tym że mapa jest fałszywa dowiedziałem się dopiero na końcu sesji Confused więc tyle jeśli chodzi o twój absurdalny zarzut Very Happy A co do do drógiego absurdalnego zarzutu że ci groziłem powiem tyle... Jak wiesz przyłaczało się do nas wielu ludzi i nie było z tym problemu bo odbywało się to na zasadzie ja się przydam wam a wy mi... a ty wpadłeś i zacząłeś się wywyrzszać na dzień dobry zamiast współpracować a jak się spytaliśmy kim jesteś to nie chciałeś odpowiedzieć więc sie dziwisz że chcialiśmy zajebać obcego gbura Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tutaj sie z toba nie zgodze - podaje sytuacje:
- (wchodzi rahl) Dziendobry panowie mam dla was propozycje na ktorej wszyscy skorzystamy...
- (lesionix do edgara) Te - dawaj moze go zajebiemy..
????
I ja sie pytam drogi Lesiu - gdzie wasza kultura? Brak - i twoj absurdalny zarzut o wywyzszaniu nie ma tutaj zadnego miejsca bo to ty zaczales nie wysluchawszy nawet co ma do powiedzenia. A mial wiele..

Ciekawe czy wy wszystkim dookola mowicie kim jestescie? Bo nie wydaje mi sie. Twoje pytanie na temat tego kim jest bylo absurdalne. Wiedziales bowiem ze jest nawigatorem. Chciales dowiedziec sie co w nim dziwnego. Bo zakladales ze jest dziwny ( i faktycznie byl) ale to pytanie mogles mu zadac poza sesja. Ciekawe czy jak lowca czarownic zapytalby sie ciebie kim jestes czy odpowiedzialbys. Tak samo Rahl obawial sie nie znajac was czy moze sie przed wami ujawaniac.

Twje zarzuty sa BZDURNE! Chciales byc najlepszy, ale oto nie jestes pewnien czy twoja pozycja nie jest zagrozona! I to cie boli..!
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale suchar ty sam nie wiesz do końca jak było... Bo Luis mi powiedział ze gość jest jebnięty i jak się w nigo wgryzł to się robale posypały!! Wiec nie ma w tym chyba nic dziwnego że się go spytałem kim jest jak wiedziałem dobrze że jest nienormalny!! A ty byś chciał wchodzić układ z obcym który jest jakiś dziwny ty dobrze o tym wiiesz on dobrze o tym wie a mimo to milczy?? Troche podejrzane....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myslisz ze mozna ufac komus kto wozi sie z wampirem? Nie do konca chyba co? "Wszyscyscie durnie" bo na dziendobry zaczeliscie sie obrzucac co to jeden drugiemu moze nie zrobic a co zrobic moze.. Paranoja.. I pytac na dziendobry czy moze by go tak dla czystej satysfakcji nie zajebac to przesada - sam musisz to przyznac, ale dosc juz tego mam nadzieje ze do porozumienia dojdziecie, a jak nie to ja bede mial ubaw przynajmniej Razz
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AirAndiril Wing
Go¶æ





PostWys³any: Sob Sty 08, 2005 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie... Czesto przebywam na tej stronie (takze innych)... Lecz niegdzie nie moge znalesc zachowania danej rasy do innej...
Potrzebuje "stosunek elfow do innych ras" (Mariosek@wp.pl) Byl bym bardzo wdzieczny... Ewentualnie gdyby ktos mial to np. krasnoludow lub ludzi, ale najwazniejszy jest ten pierwszy... Z gory dziekuje za pomoc...
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem raczej MG ale po nocy nie mogę spać bo chcę iść na kolejną sejse, również nie mogę spać bo śni mi sie elfka z 98 OGD Very Happy, kolejną sprawą jest moje 124 Zk które wisi mi mój kumpel... Rolling Eyes i to było by na tyle Very Happy
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group