Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
WFRP: Kr贸lestwo Magii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Vladimir
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 17 Maj 2006
Posty: 8

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 05:42    Temat postu: WFRP: Kr贸lestwo Magii Odpowiedz z cytatem

Witam mam pro藕be je艣li kto艣 z was posiada WFRP: Kr贸lestwo Magii czy m贸glby napisac do mnie PW mam kilka pyta艅 odno艣nie tego dodatku... Dziekuje...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Birkart
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 30 Maj 2006
Posty: 36

PostWys砤ny: Sro Maj 31, 2006 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cie prosze kto pyta ni bladzi msg na gg bo na forum zadko (zalezy od mojego dawcy internetu:P) bywam

GG: 2543184
_________________
to tyle co mialem do powiedzenia.....ALE CO ROBI TU TEN KRASNAL!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Czacha41
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 30 Paz 2006
Posty: 60
Sk眃: G艂og贸wek

PostWys砤ny: Pon Paz 30, 2006 15:43    Temat postu: Przej艣cie z ucznia czarodzieja na w臋drownego - elf Odpowiedz z cytatem

Siemka!
Ja mam takie skromne pytanko, mianowicie czy ucze艅 czarodzieja (elf) aby przejsc na w臋drownego czarodzieja potrzebuje mistrza elfickiego? Czy moze wystarczy ludzki mag w kolegium (pomijaj膮c to 偶e elf musia艂bym si臋 zni偶y膰 Razz).
_________________
#Wiara, nadzieja, naiwno艣膰: Felix Cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Paz 30, 2006 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zale偶y od rodzaju magii w jakim dzia艂asz:

Czarujemy na dziko-mo偶esz by膰 samoukiem, ale Tzeentch ma wtedy w膮tpliwo艣ci i zsy艂a du偶o przekle艅stw, a 艁owcy Czarownic ju偶 szykuj膮 stosik drewienka specjalnie dla ciebie...

Czarujemy na legalu-mo偶e by膰 ludzki mistrz, problem tylko w tym, 偶e nauczy ci臋 tylko jednego wichru, a na legalu nikt nie mo偶e si臋 w Imperium uczy膰 dw贸ch, nie m贸wi膮c ju偶 o trzech, czterech itp.

Czarujemy jak dziadziu艣 naucza艂-bierzesz elfiego mistrza, kujesz u niego i masz bez problemu od jednego do wszystkich wichr贸w, a nawet Wysok膮 Magi臋 (ostrzegam, heroic psuje satys-fuck-cj臋 z gry).
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk眃: Katowice

PostWys砤ny: Pon Paz 30, 2006 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ethereal napisa:
Czarujemy na legalu-mo偶e by膰 ludzki mistrz, problem tylko w tym, 偶e nauczy ci臋 tylko jednego wichru, a na legalu nikt nie mo偶e si臋 w Imperium uczy膰 dw贸ch, nie m贸wi膮c ju偶 o trzech, czterech itp.

Pozostaje pytanie, czy kt贸rekolwiek Kolegium Magii przyjmie do swego grona niecz艂owieka. Wydaje mi si臋, 偶e taki delikwent pr臋dzej zostanie stracony, a w przypadku elf贸w odes艂any do lasu Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Pon Paz 30, 2006 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm raczej tutaj chodzi nie o Kolegia a o to ze raczej Elf nie skorzysta z ich pomocy Smile poprostu sa zbyt ciency aby mu pomoc Very Happy zdolnosci magiczne Elfow znacznie przewyzszaja ludzkie...chociaz jesli zdarzylo by sie ze Elf chcialby wstapic do Kolegium to hmm mysle ze jest to mozliwe , musi byc tylko odpowiednio wyjasnione....a swoja droga to czy jakis Mistrz Magii lub Arcymag nie chcialby za ucznia Elfa , ktory jest tak pojetny Wink , taki ludzki mag moglby sie szczycic ze Elf prosi go o nauki Laughing Very Happy Wink
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lordbunio
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

g艂upoty...

"Kr贸lestwo Magii" Wyra藕nie zaznacza 偶e kolegia s膮 dla ludzi.
Imperium to nie jest jak to niekt贸rzy my艣l膮 totalna samowola... Tu istnieje PRAWO IMPERIALNE. Kolegium ma wiele ogranicze艅 i nie widz臋 sensu elfa maga... takiego to ode艣l膮 w 艣wiat, a jak b臋dzie si臋 mocno naprzykrza艂 to go po prostu zabij膮.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Wto Paz 31, 2006 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lordbunio nie oburzaja sie tak Very Happy nie mam jeszcze Kr贸lestwa Magii mowielm poprostu co sadze Smile troche zartu tez w tym bylo wiec nie stresuj sie Smile ...kupie dodatek wszytsko bede wiedzial Smile
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lordbunio
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys砤ny: Sro Lis 01, 2006 02:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... spoko nie oburzam si臋 Wink
Po prostu wbija mnie w ziemi臋 jak kto艣 wyskakuje z elfem ucz膮cym si臋 w ludzkim kolegium. Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Taliesin
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 07 Wrz 2006
Posty: 18
Sk眃: z p贸艂nocnych pustkowi

PostWys砤ny: Nie Lis 05, 2006 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie co do tre艣ci kr贸lestw magii. Czy jest tam zmieszczona tradycja wysokich elf贸w?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Lis 05, 2006 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, i nikt nie powinien si臋 ni膮 nawet interesowa膰. Wysoka Magia jest zbyt pot臋偶na, tak jak Prawdziwa Dhar. Tylko dla wysokich elf贸w jako bohater贸w niezale偶nych.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group