Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Specjalizacje magiczne - za co kochać a za co nienawidzić?
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Wasza ulubiona specjalizacja magiczna:
Alchemia
0%
 0%  [ 0 ]
Iluzja
0%
 0%  [ 0 ]
Nekromancja
53%
 53%  [ 8 ]
Elementalna
20%
 20%  [ 3 ]
Demonologia
20%
 20%  [ 3 ]
Czarna Magia
6%
 6%  [ 1 ]
Magia Przemian
0%
 0%  [ 0 ]
Magia Roślin
0%
 0%  [ 0 ]
Magia Dusz
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 15

Autor Wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 09:44    Temat postu: Specjalizacje magiczne - za co kochać a za co nienawidzić? Odpowiedz z cytatem

No panowie.. Pytanie niebagatelne. O wyższość jednej magii nad drugą.. Czymże to jedna z nich zaskarbila sobie waszą milość i uwielbienie, a czym inna zasłużyła na pogardę.. Jaki przykład jej wykorzystania do dziś budzi w was podziw i respekt..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuje nekromancję.. Sadze ze daje dużo róznych mozliwosci. Czerpie swa potege z tematu jakze nam bliskiego jakim jest życie i śmierć. Dzieki temu jest bardzo potężna. Nigdy nie miałem okazji grać nekromantą, ale kiedyś długo siedzialem nad tym tematem co zaowocowalo znaczna liczba nowych czarow. Urzeka mnie jej uniwersalnosc. Nie posiada tak poteznych czarow ofensywnych jak magia śmierci, ale za to przyzwania sa hmm... dość ciekawe.. Z kolei te nie sa aż tak potężne jak w demonologii. Posiada jednak wachlarz czarów dla innych magii zupełnie niedostępny. Mam tutaj na mysli np: życie po życiu, czy czerpanie z enegii życiowej innych (nazywają sie one różnie). Są one bardzo ciekawe i dają wiele nowych mozliwości. Praktykowanie tej magii jak wszyscy wiemy wiąże się z pewnym ryzykiem.. Ale co to za życie bez ryzyka..

W sprawie nekromancji i demonologii odsyłam do tematu bezposrednio o nich traktujących..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak to czrna strona mocy rządzi , nei ma oteżniejszej magii, to jej używajawszyskie najpotężneijsze stwory chaosu, a nawet bogowie chaosu ( no może troche przesadziłęm Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.... nieznana jest mi magia dusz mogł by mi ktoś ja przybliżyc?a najbardziej lubie magie demonologiczna bo demonologowie to fajni kolesie i tyle !! obłakane swiry Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia dusz - gdzieś na necie widziałem ją przez kogoś stworzoną.. Posługują się nią wszelkiego rodzaju zjawy i poltegristy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to poszukaj na necie- najlepsze źródło informacji..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzieś to czytałem , kurde nei wiem czemu ale zdaje mi się zeddzie że w twoim podreczniku było to wydrukowane , ale neistety nei mam tego na kompie , ale to tak samo trudne jak gra demonologiem , bo trudno znaleść aczy przywołać zjawe cz ytam uwiezić w jakimś kamieniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 14:36    Temat postu: ZÅ‚a magia Odpowiedz z cytatem

Zedd ma rację - najlepsza jest magia nekromantyczna, po niej demonologiczna. Jedno tylko mnie wpienia, a mianowicie to, ze na dluzszą metę nie da sie pograc takimi postaciami, poniewaz czepiają sie ich roznego rodzaju chorubska psychiczne.Po pewnym czasie taki jegomość jest tak zeschizowany ze nie da sie nim grac i nadaje sie tylko i wyloncznie do odgrywania NPC'ów, bądz jako smakowity kąsek dla łowców czarownic.
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy jakie choróbska łapie.. Ale faktycznie to prawda.. O ile jeszcze nekromanta raczej gnije o tyle dla demonologa obled jest natury psychicznej i taka jest prawda, ale nadaje sie raczej na NPC-a niz gracza.. Ale moze ktos swietnie poprowadzi tak potargana postac..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grać potargana osoba to jedna sprawa , a grać osoba która prawie w każdej kwestii nei ma nic do powiedzenia , bo może ne ibyć w statnie, albo z zalozenia ( powiedzmy masz taka chorobe ) nei rozmawia z drużyna jak pogodzićchłopów we wsi tylko idzie ich wszyskich zabić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze nekrol gnije nie znaczy ze nie moze pogadac z goscmi z wiochy. I owszem w surowym stanie byloby to raczej ciezkie, ale od czego mamy magie, kochanych alchemikow, ktorzy za drobna oplata, lub przysluga zmajstruja dla ciebie jakies estrogeny w plynie i niemily zapach odejdzie jakby reka odjal. Co do przegnicia ciala to takowe wystepuje juz raczej na wysokim poziomie i jest oznaka statusu nekromanty. Ale jesli masz checi to takze mozesz to zamaskowac, z ta roznica, ze w roznych fazach rozwoju choroby staje sie to coraz trudniejsze..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd ma racje idziesz do iluzjonisty płacisz mu jakąś okrągłą sumke i on zuca na ciebie iluzje ktora maskue twoje braki i przegnicia;)a z chorobami psychcznymi to można mieć szcześci i nic złego niewypdanie ci sa jakies alergie czy cos takeigo z tym da się zyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym sie zgodze, ale musicie przyznac ze na dłuzszą mętę jest to strasznie uciążliwe tak chodzic sobie od iluzjonisty do iluzjinisty i placic mu grubą kasę, lub do alchemika i zebrac o perfumy... A jak nie masz farta i wypadnie ci naprawde uciążliwe chorubsko to koniec - odechciewa sie gry, chociaz postac moze byc naprawde swietna i obdarzona niezwykłym sentymentem przez prowadzącego ją gracza. W Wise jestem na razie uczniem czarodzieja, zamierzam jednak zostac nekromantą i wtedy zobacze jak sprawy sie potoczą (oby jak najlepiej).
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda...ze jak jakiesw pożądne chorubsko to lipa i z kąd tyle kasy wziasc moze jakieś znizki dla stałych klientów? ^^ a czasami jest się cięzko pogodzić ze smierca postaci pozostaje zyczyć ci tylko powodzenia zebyś przeżył jak najdłuzej i bez poważnych chorub Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko mozna przemienic na swoja korzysc. Nawet zgnilizne. Gdybym byl nekrolem z jakims takim chorobskiem to swietnie bym sie bawil odgrywajac zebraka, albo tredowatego (swiadomosc potegi jaka sie posiada i miliony twarzy dziennie patrzacych na ciebie z pogarda) zyjesz w przeswiadczeniu ze kiedys to TY im pokazesz gdzie jest ich miejsce.. A gdy ktos naprawde powaznie cie zelzy.. No coz.. Pozostaje tylko zlozyc mu prywatna wizyte.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe dobry motyw kiedys moze uda mi sie wyprobowac korde siedzÄ…c tak na tym forum mam zaplanowane swoje 3 nastepne postacie hehehe i tak to siÄ™ zmieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group