Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Gdzie, kiedy, i z czym na sesje ?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Gru 10, 2004 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe to spoko macie Wink Matura dlamnie to odległa sprawa za rok jak sie dostane tam gdzioe chce to bede nieprzejmujać sie niczym grał w WH wtedy to z takich przedmiotow jak matma chemia i fiza to zeby zdać !! a z reszty bede sie jako tako uczył.. wszyscy w tym roku macie mature ?? A w lesie przy ognisku grałem kiedyś ;] w te wakacje dokładnie zajebista sprawa jeszcze jakies winko do gry i jazda !! jak nie winko to piwko i zajebisty klimat jest ^^ mi się super podobało doradzam (w zime bym nie probował )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgoe wypić piwko przed sesja ale na sesji dla mnie to klimat psuje ( no cyba ze cała przygoda w karczmei sie dzieje ) , pozatym gracze traca wted ynaprawde szybko PP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 11, 2004 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A matura- fakt w tym roku szyscy.. Zobaczymy do kiedy bedziemy grac.. Jesli moje posty beda tutaj w marcu to znaczy ze postanowilem jeszcze rok pozostac w liceum... Smile Very Happy Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia
co do wieży ciśnień - była siakaś drabinka - weszliśmy spoko - gorzej było z zejściem heh - drugi raz jak tam poszliśmy w nieco innym składzie to jacycyś tubylcy wezwali straż miejską - że niby sekta się w wieży zagnieździła he he he - nie dziwie się stara, opuszczona wieża na skraju lasu, śniegu po kolana, i nagle w nocy jakaś ekipa siedzi na górze w blasku kilkunastu świec i wydaje z siebie dziwne odgłosy [broniliśmy pól averlandu] Very Happy

co do picia - tu sie zgodzę - 1 - 2 piwka góra - alkohol cholernie niszczy klimat.

co prawda graliśmy po pijaku pare razy - ale liczone to było jako bonusowe sesje poza kampanią, bez PD i PP - dla zabawy.
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe sekta i jakieś okultyzmu odprawialiście napewno ;] to pzerażające ale to co straż miejska wam tam wbiła do tej wieży i sprawdzali co tam robicie? czy jak? ale mieliście niezły ubawa Wink pozazdroiscic (ja mam problemy zeby wyjśc na cało nocną sesje bo mnie matka niechce puscic bo się boi lol! ) uroki posiadania 15 lat Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi starzy do dziś myślą że ja jestem w sekcie Very Happy Nic dziwnego gdyż z domu w podejżanych okolicznościach giną świece a ich wrażenie może spotęgować widok naszego podręcznika do WH gdyż jest przez Zeeda bardzo oryginalnie pomalowany w "obce" wzorki pochodzenia diabelskiego.
HEHE a co do zaniepokojonych ludzi niewtajemniczonych w działalność warhammerowców to też mieliśmy na ostatniej sesji niezły styk!!
Gramy ostatnio na strychu u babci kolesia, wiadomo w między czasie kręciliśmy sie też wokoło chaty i na podwórku robiąc sobie niezłe jaja koleś chciał sie odlać a my w niego orzechami rzucaliśmy (Około godziny 2 w nocy) Jeden z sasiadów nas zobaczył i tak się przeraził że pobiego do ojca kolesia i krzyczy:
-Zenek chwytaj widły ktoś ci babke obrabia!!! Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei po podrozy przez cale miasto do hipermarketu (przed 23 ciezko znalezc jakis nocny..) z dzielnicy polozonej na zadupiu natknelismy sie na radiowoz w srodku lasu. Mielismy wychodzic wlasnie z rowu gdy go zauwazylismy. Postanowilismy czekac, ale po 10 minutach nam sie znudzilo.. Wylezlismy wiec z krzaczorow i udajac twrdzieli szlismy jakgbyby nigdy nic droga (tylko jedna osoba miala 18 - za miesiac..) Miny nam zrzedly gdy dostalismy halogenem po oczach. Zaczeli nas spisywac.. Najsmieszniejszy byl jednak fakt pewnej pani siedzacej na tylnim siedzeniu w poldku i zaslaniajacej twarz.. Cala sie zarumienila a panowie uwineli sie nadzwyczaj szybko i puscili nas bez zbednych pytan.. Zdarzyli tylko zajrzec do plecaka gdzie byl podrecznik w czarnym segregatorze zs srebrnymi runami na okladce i dwie znicze.. Ale machneli na to reka i puscili dalej.. Dziwni to byli panowie :p[/url]
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o warhammerowe zwyczaje to nie sposób nie wspomnieć o zasadzie "klamki" jest to troche niesmaczne ale jakże życiowe.... Na sesjach niewiedzieć czemu wszyscy niemiłosiernie PIERDZĄ Robi sie to uciążliwe gdy sie siedzi przez kilka godzin w zamkniętym pomieszczeniu gdyż trzeba czesto przerywać sesje i się ewakuować Very Happy Wymyśliliśmy więc że gdy ktoś się spierdoli musi powiedzieć "AUCIK" jeśli tego nie zrobi a ktoś inny krzyknie "KLAMKA" To wszyscy napierdalają gościa który się zesrał aż nie dojdzie do najbliższej klamki Very Happy System się sprawdza może ilość bąków sie nie zmniejszyła ale zato ubaw jest 100 razy większy Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe to ładnie macie Smilez tą klamka to jest niezłe lecz my nie mamy takeigo problemu jak ktos chce sieknąc bąka to otwiera sie okno i wystaw dupe przez okno Wink a i grałem kiedys nie w WH ale w Wampira na cmentarzu przy graniu w wampira klimat jest zjebisty tak 2 wnocy i siedzimy na grobie znicze się palą jakies psy szczekaja albo wyją ale nikt nie dzwonił na policje ze coś sie dzieje nie tak takich przygod nie mieliśmy ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Sty 21, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne gdzie A trzeba mieć:
Żarcie ,picie, kostki, graczy z postaciami,coś do bazgrania ewentualnie notetki. No jak zimą na dworze to ciepł skarpety na uszy.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sob Sty 22, 2005 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No napewno z chipsami na sejse, a gdzie? Najlepiej w domu. Ja staram się dopasować miejsce do otoczenia w grze. Np gracze idą przez podziemia to gasimy światło i zapalamy świece no i otwieramy chipsy. Jak w nocy to proponuje wziąść kawe Razz
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
dauthi
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Kwi 2005
Posty: 22
Sk±d: Middenheim

PostWys³any: Czw Kwi 07, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesje ze wzgledów technicznych zazwyczaj odbywają się u mnie w pokoju. Gdy mamy wiecej osób- przenosimy się na strych. Konieczność na sesji to świeczki i muzyka. Nic w zasadzie więcej nie potrzeba. Chyba, że sesja zajmuje 6 godzin... wtedy jakieś kanapki i kawa czy herbata. Sesje w terenie też zdają egzamin, ale w lecie. Pojechać rowerami daleko daleko, rozbić namiot i przez cała noc grać przy ognisku... to jest to!
_________________
Make this day like a night... Songs of Darkness, Words of Light †
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Kwi 07, 2005 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to raczej gramy od 14 do upadlego
Muza obowiÄ…zkowa
Przewaznie w weekendy
Prowiant załatwia kumpel u którego gramy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Pia Kwi 08, 2005 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram przeważnie wieczorem, ważne, żeby było ciemno. Ostatnio krótko, np po 2h, bo jakoś szybko się zacząłem rozpraszać... Raz grałem tylko przez całą noc - Drachenfels... Sama bitwa z Konstantem trwała sporo czasu, chyba coś około 1,5h... Co do tego prowadzenia poszczególnym graczom, to wolę, żeby gracze wyszli, w końcu ja jestem MG Smile
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Maj 11, 2005 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne , że o tym wcześniej nie wspomniałem , bo przecież ważne jest też , aby prowadzący Mg zabrał ze sobą dobry humor i trzeźwy umysł, gracze zresztą też. Wiem np , że jak ja mam zły humor to już sie szykuje "Kombajn" na sesji. I wszyscy wyzdychają. Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sesja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group