Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Conieco o magii Nekromancyjnej i Demonologicznej
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weż sie za magie roślin zostając niziołekim , to jest dopiero wyzwanie ( ja nei podołałem Crying or Very sad )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pia Gru 17, 2004 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym nie podołał mi się zdaje ale już zdecydowałem następną postacią będzie Drow Demonolog ;] tak jakos mi pasuje ładnie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 22, 2004 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem ciekawy jak go uzasadnisz w normalnej drużynie ? Albo jak będą patrzeli na neigo ludize w miastach to już łatwiej wampirem , czy pół-rybą grac , bo po ciemnej twarzy odrazu wszyscy zauważa że grasz drowem , wszyscy wieśniacy w wiosce bedą chcieli cie zabić, a juz strach pomyslec jak natrafisz na jakiegoś krasnoluda Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 22, 2004 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co nie mam tego problemu bo wkonu szargały mna ruzne pomysły i zucałem wszystko od poczatku do konca kostkami i wypadł mi Elf Szuler ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 23, 2004 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szuler swietna profesja. Sam teraz gram szulerem. Ale ludzkim nie elfim. Podesle Ci fajna profesje sztukmistrza - przez kogos zrobiona. Ciekawa alternatywa. troche ja zmodyfikowalem i mysle ze jest niezla propozycja po ukonczeniu profesji szulera..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 23, 2004 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko wielkie Dzienki Zedd;]meil podany w profilu albo napisz na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 25, 2004 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracajac do demonologii i nekromancji.. Najlepszymi w tych dziedzinach czarodziejami sa ludzie, chociaz w demonologii moga byc takze drowy, ale ona jako od ludzi inteligentniejsze i mniej podatne sa zadko wybierane przez demony na spotkania. trudniej bowiem jest je wyprowadzic w pole. A nekromancja - no coz - wedlug mnie dyscyplina wylacznie dla ludzi - jesli ktos tak nie uwaza to prosze bardzo moge stanac do boju na argumenty..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 25, 2004 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zedzie ja sie z tpobą zgodze masz racje... ale mysle ze dla demona nie ma ruznicy zbyt wiliej czy człek czy drow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skupie sie teraz chwile na nekromancie.. I moim spojrzeniu na te postac. Nathanielu - to specjalnie dla ciebie - wiem ze grasz nekromanta i chcialbym zebys tez dopisal swoja wizje tej postaci.

Nekromanta to gosc ktory uzywa magii i specjalizuje sie dziedzinie smierci. Potrafi on animowac zwloki. Nie tylko ludzkie. Doskonale zna budowe cial. Ponadto wie co warunkuje procesy zyciowe. Przy pomocy magii potrafi w nie ingerowac. Ma ograniczony dostep do zaswiatow - to znaczy moze sie komunikowac z duchem istoty zmarlej (ograniczony bo nie jest to spirytualista) Zyje w ciaglym zagrozeniu nie tylko przez choroby ciala, ktorymi moze sie zarazic poprzez kontakt ze zwlokami, ale takze w ciaglym zagrozeniu wykrycia. Jest bowiem wyrzutkiem, bo magia ktora sie zajmuje nie jest przez ludzi akceptowana. Izolacja, kontakt ze zmarlymi i brak zrozumienia doprowadzaja go do obledu.
Jest czlowiekiem.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
madnecromaster
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 08 Lut 2007
Posty: 58
Sk±d: Z ZaÅ›wiatów

PostWys³any: Pia Lut 09, 2007 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja tam też jestem fanem nekromantów. Według mnie tak na dobrą sprawę odegranie nekromanty w dobrej drużynie nie powinno być zbyt trudne, jeżeli zostaną spełnione następujące warunki:
1/Brak klech, rycerzy, a przede wszystkim inkwizycji i innych tego typu niepożądanych elementów w drużynie.
2/Rzeczony nekromanta musi mieć jakąś przykrywkę ( w końcu nie powie strażnikowi miejskiemu, że jest nekromantą). Może się podawać za nieszkodliwego alchemika, któremu na skórę i witalność oraz stabilność psychiczną źle podziałał jakiś specyfik (winę może zwalić na ucznia, jeśli nie chce kalać swego imienia).
3/Drużyna nie może być fanatyczna.
4/Drużyna musi umieć trzymać mordy na kłódki.
Dobra, dobra, wiem - patrząc na to wszystko może się to zdawać cholernie trudne i ryzykowne, żeby w drużynie był nekromanta, ale jednak warto też pomyśleć o profitach. A konkretnie, na przykładzie;
Drużyna musi wyciągnąć informację od przywódcy gildii złodziei. Niestety drużynowy krasnolud-walimorda miał zbyt wiele uczucia dla swej pracy - zabił delikwenta, przed przesłuchaniem. I co wtedy? Z pomocą przychodzi nasz drużynowy nekromanta i gada z denatem. I nic złego sę nie stało!
Co dalej? Ano, same plusy! Taki nekruś może zaciukanego właśnie z wielkim trudem orka uczynić swoim niewolnikiem, a tym samym zyska dla drużyny super tarana!
Podsumowując - nekromanta to postać wręcz stworzona, by nią grać. Poza tym związek z chaosem powinien nadać mu nieco charakteu i siły woli (w końcu nekromanta ogląda więcej paskudnych i upiornych rzeczy niż przeciętny czarodziej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chca sie czepiac "TY tak Powiedziałes straznikowi<lol...> - czytalem twoj post w Spisie Biura Ludnosci Laughing
Dwa jesli masz ekipe zlozona jak ja mialem z druida,kapłanki Vereny,kapłana Morra.......to rzeczywiscie sobie pograsz. - no ale dobra liczymy ze w ekipie nie masz fanatykow,kaplanow,magow,zabojcow magow,lowcow czarownic ani rycerza khorna:P
Granie nekromanta jest ciezkie, cholernie ciezkie...poza tym myslisz ze MG da ci poszalec - watpie<lol2> krasolud zadajacy sie z nekromanta....dziwne ale niech bedzie. Gra nekromanta wg polega na tym aby reszta druzyny nie wiedziala kim jestes i czym sie parasz tak naprawde.....trzeba umiec sie wczuc w klimat tej postaci - samotnik , troche paranoik - jak wiekszosc magow, i trzeba umiec naprawde ja odgrywac bo albo NPC'e Cie zalatwia albo gracze Very Happy
no ale to tylko skromny glos ludu ...reprezentujace Kolegium Ognia:)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Aidan
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 01 Lis 2006
Posty: 124
Sk±d: Ze wszÄ…d

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak.Otóż niedawno grałem Demonologiem i bardzo mi się to podobało więc co do magii demonicznej mam sentyment.Ale z drugiej strony nienawidze Nekromantów,którzy beszczeszczą cmentarze i inne miejsca pochówku. Magia nekromancka (mimo iż potężna) mnie nie ciągnie bo w mym mniemaniu jest to magia nienormalna.Wszędzie gdzie spotkam takiego spaczonego nekrofila to bede go nękał aż do unicestwienia istoty tego pokroju. Podsumuje teraz demoniczna magia tak,a nekromancka niee bezapelacyjnie.
_________________
,,Za chwałe Slaneesha Pana Przyjemności i Rozpusty''

,,wiele jest za mnÄ… i jeszcze sporo przede mnÄ…''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
madnecromaster
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 08 Lut 2007
Posty: 58
Sk±d: Z ZaÅ›wiatów

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jeżeli chodzi o tą wpadkę ze strażnikiem - gwoli ścisłości, strażnik spał obok, ja to powiedziałem urzędasowi - to doświadczenie uczy. Zresztą, jak widać na przykładzie Aidana - brak na tym padole tolerancji dla biednych nekromantów.

PS: Aidan, nekrofil to nie nekromanta! Nekrofil już bardziej pasuje do Slaneesha, bo to taki ktoś, kogo zamiast pięknych dziewuszek w skąpym odzieniu raduje, ale w ten sam sposób, widok ścierwa...(z greki "necro"-śmierć, martwy, "filia" - miłość, zamiłowanie{jeżeli dobrze napisałem po grecku})
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde ale kto normalny bedzie kochal nekromante "filozofie" ????
To jest zboczone i chore..... Twisted Evil
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Sob Lut 10, 2007 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kain napisa³:
Kurde ale kto normalny bedzie kochal nekromante "filozofie" ????
To jest zboczone i chore..... Twisted Evil


Kto... no przecież to jest dziwne... co jest nie tak w wizerunku fizycznym nekromanty? (oczywiście gdy nie cierpi na żadną z chorób, a to jest możliwe trzeba tylko odrobiny szczęścia i odpowiedniego umiaru)
Jak dla mnie to może go kochać kobieta Wink
Po prostu... Nic w tym złego nie ma, zaś miłość nie wybiera Wink

A że ona niekoniecznie musi wiedzieć czym się on zajmuje to inna sprawa.
Najpoteżniejszy nekromanta to taki który potrafi to odpowiednio ukryć.

A nekrofilia faktycznie bardziej pasuje do kultu Pana Rozkoszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group