Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Dream Team
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lut 21, 2006 22:56    Temat postu: Dream Team Odpowiedz z cytatem

Opowiedzcie mi, drodzy u偶ytkownicy tego偶 forum, czy kiedykolwiek mieli艣cie marzenie o jakiej艣 pot臋偶nej (waszej) postaci? Kr臋ca was wielcy wojownicy i magowie ratuj膮cy 艣wiat, czy te偶 wypruci z emocji czarnoksi臋偶nicy i czarni rycerze niszcz膮cy miasto za miastem?

Id膮c dalej: czy kiedykolwiek wraz z kumplem stworzyli艣cie postacie, kt贸re by艂y rodze艅stwem lub kuzynostwem?

Ja mam zamair nam贸wi膰 Bartuca na stworzenie nowych postaci. Mroczny Elf i np. Wampir lub cz艂ek. 殴li, wype艂nieni dum膮 i pragnieniem wiedzy oraz w艂adzy. A ich imiona to b臋d膮 Bartuc Razz i Horazon (spostrzegawczy gracze Diablo 2 i czytelnicy "Dziedzictwa Krwi" skojarz膮 obie postacie jako braci demonolog贸w. Ciekawostk膮 jest, 偶e Horazon to nikt inny jak sam Demonolog z Tajemnego Sanktuarium Very Happy )
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Lut 21, 2006 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje postacie zawsze byly jedynakami bez rodziny,przyjaci贸艂 przesz艂o艣ci. Chcia艂bym kiedy艣 stworzyc zab贸jce tak perfekcyjnego i doskona艂ego aby najmo藕niejsi zabijali sie o moje us艂ugi. Ale pewnie nigdy tak sie nie stanie pewnie inny zab贸jca, KT脫RY WALCZY o to samo miano wyko艅czy mnie ( MG tez mi niepozwoli)
Kiedy艣 pr贸bowa艂em stworzyc najpote偶niejszego nekromant臋( chcia艂em sta膰 sie liczem) ale jakies dupki z zakonu Morra dorwaly moje biedne zgni艂e cia艂ko i .....(widaomo co)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Czw Mar 02, 2006 16:51    Temat postu: Wymarzona Posta膰 Odpowiedz z cytatem

Mi marzy si臋 granie pot臋偶nym magiem, kt贸ry staje na czele wojen z Chaosem, a jednocze艣nie skrywa tajemnic臋, 偶e wykorzystuje te same si艂y co wrogowie ludzko艣ci... Hahaha! (Zimny powiew szale艅stwa Razz ).

P贸ki co jestem na drodze do tego celu. No, troszk臋 mi brakuje (jestem W臋drownym Magiem Razz ).
Co ciekawe to pierwsza posta膰 Maga jak膮 kiedykolwiek gra艂em Smile
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Linus



Do潮czy: 14 Mar 2006
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Mar 14, 2006 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie si臋 marzy wielki i pot臋偶ny nekromanta kt贸ry m贸g艂by rzuci膰 na kolana imperium, lecz niestety mam do艣膰 niewielkie szanse na spe艂nienie swego „marzenia” gdy偶 je偶eli chodzi o WFRP jestem tam MG. Lecz zawsze zostaje mi cho膰 cz臋艣膰 satysfakcji prowadz膮c armie ciemno艣ci na graczy, z drobn膮 nadziej膮 i偶 jako艣 zaradz膮 „kataklizmowi”.
_________________
a pocz膮tku by艂 Chaos
a wraz z nim by艂a Moc
Pot臋偶na Moc bez formy,
wewn膮trz Chaosu nasta艂o poruszenie
a z wewn膮trz poruszenia wyodr臋bni艂 si臋 kszta艂t [...]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sro Mar 15, 2006 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje marzenie jest bardzo uniwersalne Razz Marzy mi si臋 fechmistrz, szanowany przez innych ludzi a czasem nawet uwa偶any za naprawde gro藕nego typa. Taki fechmistrz powinien by膰 tajemniczy, d膮偶y膰 do swego g艂贸wnego celu - sprawdzi膰 si臋 z najlepszymi wojownikami. Dobrze by by艂o gdyby ani razu nie przegra艂 Twisted Evil

Mam te偶 i drugie marzenie co do postaci w warhamerze - "zaczajony elf w krzakach" Razz No taki sprytny elf, doskonale pos艂uguj膮cy si臋 艂ukiem, potrafi膮cy si臋 przekra艣膰 przez najlepsze stra偶e, ukrywaj膮cy si臋 nawet w 艣wietle dnia jak w nocy, tajemniczy, szybki, po prostu le艣ny duch Twisted Evil
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vladimir
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 17 Maj 2006
Posty: 8

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zabojcy to przypomnial mi sie taki jeden ale to byla postac historyczna niczym Karl Franz albo Ar'Ulric imienia nie pamietam wiem ze byl najlepszym zlodziejem w starym swiecie i wkradl sie do wierzy wampira imienia tego tez nie pamietam nie wiem czy ktos z Von Carsteinow to nie byl... No ale co do zlodzieja wkradl sie do wierzy wampira wymienionego wyzej i ten wampir mial na palcu taki mily artefakt gdy go ktos zabijal odradzal sie i tak naokraglo cos jak Green Knight no wiec udalo mu sie ukrasc ten pierscien gdy sie wampir obudzil i ujzal ze nie ma pierscienia wpadl w szal wyjzal do okna spojzal w dol a tam czekal na niego najlepszy oddzial kusznikow w calym imperium ze srebrnymi strzalami... No wiec taki zlodziej to naprawde cos Smile zycze ci bys kiedys takiego doczekal...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vladimir
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 17 Maj 2006
Posty: 8

PostWys砤ny: Sro Maj 17, 2006 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm fechmistrz moim zdaniem zabardzo naciagnieta profesja no ale coz...
Mi sie marzy oczywiscie mag a konkretniej mag sztuki tajemnej ognia podoba mi sie efekt opisany w podreczniku gdy wraz z jego potego jego wlosy nabieraja ognistego koloru i faluja niczym plomienie zwykly mieszczanin czuje do takiej osoby respekt i to jest moje marzenie no ale osobiscie moge grac szczurolapem nawet mi to nie przeszkadza wazne by przygoda byla fascynujaca interesujaca z wieloma watkami a nie tylko z "biegnie na ciebie czarny ork, a na ciebie skaven a za nimi biegnie 10 mutantow chaosu" Smile w tym nie ma naprawde nic fascynujacego poza rzutami koscmi :-/
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Czw Maj 18, 2006 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisa艂 Vladimir: mi tak偶e podoba si臋 motyw z uosabianiem mag贸w do ich tradycji. Pomijaj膮c to, 偶e kolory magii s膮 wepchane "na si艂臋" do 2 ED to przemiana czarodziej贸w jest conajmniej dobra. Mo偶na patrze膰 jak w miare przyp艂ywu mocy czarodziej uto偶samia si臋 ze sw膮 tradycj膮...

Czyta艂em Diablo Dziecictwo Krwi. Do艣膰 dawno. A to, 偶e Bartuc = Horazon to albo zapomnia艂em albo na to nie wpad艂em Wink

Wracaj膮c do tematu: nigdy nie stworzy艂em z nikim postaci spokrewnionej z inn膮 postaci膮 prowadzon膮 przez gracza. Mo偶e to ch臋膰 indywidualno艣ci? Smile Ale to nie znaczy, 偶e z graczami nie potrafili艣my zrobi膰 teamu Wink We trzech (cz艂ek pobo偶ny i bojowy czyli ja Very Happy , m臋偶ny i wytrwa艂y krasnolud oraz zdolny i przebieg艂y elf) wybili艣my ze 20 ork贸w Smile Dobrze gdy dru偶yna si臋 pokrywa, mag + woj + 艂ucznik, wtedy mo偶na walczy膰 w Dream Team'ie Smile
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk眃: Loren

PostWys砤ny: Pia Maj 19, 2006 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za rodzajem postaci bohaterow czy wielkich wymiataczy to jest nudne, latwe nic nie sprawia trudnosci w grze a bez stopnia trudnosci gra robi sie nudna. Co do bohaterow rodzenstwa to nawet ciekawe... Very Happy musze sie nad tym zastanowic Razz
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Pia Maj 19, 2006 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi marzy si臋 dobn膮膰 do zab贸jcy demon贸w. Fajna profesja Very Happy ......ale wiele czasu up艂ynie zanim to sie uda:)
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi si臋 marzy mistrz in偶ynierii. Taki osobnik ma wi臋ksze mo偶liwo艣ci ni偶 mag Very Happy zr贸b armatk臋 z si艂膮 15 i czekamy na olbrzyma chaosu Cool [/b]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi si臋 jaki艣 uczony, kt贸ry m贸g艂by odkrywa膰 histori臋 Starego 艢wiata, przyczyni膰 si臋 do rewolucji kulturalnej i spo艂ecznej w Imperium (koniec z ciemnot膮, podzia艂ami spo艂ecznymi etc. komunizmem utopijnym troch臋 to zaje偶d偶a...) oraz przyczyni膰 si臋 do rozwoju techniki nad magi膮.

Ale to chyba tylko marzenia bo nikt nie chce/ nie umie w mojej okolicy prowadzi膰...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom mazenia - fajna sprawa Very Happy Ja mam ochote zostac arcymistrzem zakonnym (np. takiego zakonu jak Pantery Twisted Evil ) miec do swojej dyspozycji cala armie odzianych w plytowki rycerzy, byc powazanym na wiekszosci dworow w Imperium itp. ale na to niema szans... Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Birkart
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 30 Maj 2006
Posty: 36

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byc poteznym czarnoksieznikiem wzywajacym demony noca a w dzien prowadzac zycie spokojnego ucznia/wedrownego czarodzieja - tak zeby nie wybijac sie z tlumu
_________________
to tyle co mialem do powiedzenia.....ALE CO ROBI TU TEN KRASNAL!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pia Cze 02, 2006 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My艣le Birkarcie, 偶e pot臋偶ny arcymag przywo艂uj膮cy demony(domena chaosu) nie m贸g艂by by膰 a偶 tak skromnym 偶eby si臋 nie wyr贸偶nia膰 z t艂umu Very Happy pr臋dzej zabi艂by wszytskich, 偶eby nie mie膰 od kogo si臋 odr贸偶nia膰
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group