Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak najcz臋艣ciej zdobywacie pieni膮dze ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Blue
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 11 Lut 2006
Posty: 12

PostWys砤ny: Pon Lut 20, 2006 20:11    Temat postu: Jak najcz臋艣ciej zdobywacie pieni膮dze ? Odpowiedz z cytatem

Moim pytaniem jest jak najcz臋艣ciej zdobywacie pieni膮dze ?

W moim wypadku (z艂odziej) to nie takie trudne i wiadomo jak a w waszych przypadkach ? Czy obgadujecie z MG jakie艣 ciekawe prace dodatkowe ? Prose o wpisywanie ciekawych, niezwyk艂ych, orginalnych rozwi膮za艅.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Lut 20, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zazwyczaj s膮 zadania za kt贸re jest jakies wynagrodzenie cho膰 zdarzy艂o mi si臋 naj膮膰 kiedy艣 u kowala do pracy tak poprostu :)ale te偶 krad艂em b膮d藕 zabija艂em poprostu kogo艣 u kogo zobaczy艂em zakiewke zda偶a艂o si臋 偶ebra膰 i ta艅czy膰 na ulicy i mia艂em nadzieje 偶e kto艣 cos wrzuci (drugi elf 艣piewa艂Smile) i to tyle ile pamientam a i raz kiedy艣 kiedy jeszcze jak mia艂em gryfa chcia艂em otworzy膰 biuro wycieczkowe... ale sko艅czyli艣my gra膰...ale pomys艂 by艂 dobry Very HappyVery HappySmile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Go舵






PostWys砤ny: Wto Lut 21, 2006 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi jako elficy krasc nie wypada.... chociaz kiedys wrzucilam do dolu trzy mroczne elfy i z premedytacja spalilam... a pozniej wpadlam na pomysl zeby spalone zwloki przeszukac... no i nie wiem co MG wymyslil ze sie wszystko spalilo i nie ma co szukac Very Happy ale ogolnie dobrym elfem jestem wiec tylko sprzedaje to co dostane Very Happy taki handel obnosny sie robi....
mamy w naszej druzynie nekromante ktory smierdzi i sie rozpada wiec nie za bardzo chca go widziec w karczmach.... zazwyczaj zostaje przed lokalem i zebrze Very Happy zawsze jakies jablka dostanie... kilka zk i byznes sie kreci Wink
Powr髏 do g髍y
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Sro Lut 22, 2006 17:50    Temat postu: Zdobywanie pieniedzy Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem ciekawego zdobywanie pieni臋dzy jest gra w ko艣ci w karczmie z przypadkowymi lud藕mi. Emocje s膮 czasem wi臋ksze ni偶 podczas walki! ("No dobra to ostatnia partia, ale potrajamy stawk臋") Very Happy

A jak kto艣 ma wysok膮 Krzep臋 (albo Si艂臋 jak kto艣 kontynuuje kampani臋 z I ed) to mo偶na si臋 si艂owa膰 na r臋k臋 ze spotkanymi w karczmach pakerami (bo ci s艂absi raczej si臋 nie zgodz膮...)

No i zawsze zostaje wycieczka do tawerny portowej i wyzwanie ca艂ej sali marynarzy hehe. "Wy rybie odchody!" i po chwili przy odrobinie szcz臋艣cia mo偶emy troch臋 zarobi膰. Ale to ryzykowny spos贸b. Spr贸bowa艂em raz i wyl膮dowa艂em w kanale portowym Sad
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sro Lut 22, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle kase zbieram za wykonywanie zada艅 u BN. Na walce te偶 mo偶na si臋 nie藕le ob艂owi膰, zw艂aszcza z bardzo bogato uzbrojonym przeciwnikiem Very Happy Jak sie go zabije (a nie zawsze sie udaje) mozna sprzeda膰 jego ekwipunek. Czasami w jaki艣 miejscach mo偶na znale藕膰 troche kasy. Mo偶liwo艣ci jest multum.
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 14 Kwi 2006
Posty: 37
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Wto Kwi 18, 2006 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich graczy koniecznie chcia艂 si臋 zatrudni膰 w domu publicznym w Altdorfie. Moze i by mia艂 wzi臋cie gdyby nie to 偶e gra艂 krasnoludem i an dodatek mia艂 znak szczeg贸lny dziwny zapach.....a mimo to twierdzi艂 偶e bedzie mia艂 wzi臋cie Laughing
_________________
Nie ma nic lepszego od Gawitha mentolowego:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Sro Kwi 19, 2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba艂o mi si臋, jak m贸j gracz mia艂 kupca i rozwija艂 interes... Zacz膮艂 z kapita艂em zdobytym za wykonywanie zada艅 dla BN贸w, zainwestowa艂 i zacz臋艂o si臋 rozmna偶a膰. Bardzo powoli oczywi艣cie. Ale jednak. Mia艂 magazyn, 艂贸d藕 ryback膮 i kilku pracownik贸w naj臋tych. Mia艂 dobry uk艂ad z cechem, wi臋c nie musia艂 si臋 martwi膰 o sprzeda偶 z艂owionych ryb. Niez艂e by艂o, jak du偶o mu schodzi艂o na utrzymanie tego, szczeg贸lnie na pensje Smile Ale i tak si臋 op艂aca艂o. Potem, jak si臋 dorobi艂, gra艂 z innym kupcem w karty. w Pokera. Raz gra艂 o tysi膮c zk...Smile To by艂y emocje...Smile Wygra艂. Ale "przypadkiem" napadli na niego nieznajomi ludzie:) No i tysi膮c wr贸ci艂 do poprzedniego w艂a艣ciciela... Cool
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to staram si臋 nie dawa膰 graczom szansy na zarobek pomi臋dzy przygodami, bo i tak jestem do艣膰 rozrzutny, ale jak si臋 gildi臋 z艂odziei rozbija to nie mo偶na da膰 im pare miedziak贸w tylko grube ponad 100 zk/g艂owe Very Happy szybka wycieczka po zamku w sylvanii te偶 daje troche pieni臋dzy, wi臋c jakie艣 prace dorywcze chyba nie maj膮 sensu
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ja te twoje sesje Darrnok...Dawaj jeszcze zi臋cej z艂ota (mo偶e platyne wprowadzi膰?)
A po co robic jakie艣 interesy!!!!
CZY MY GRAMY W THE SIMS?
GM - bez wyg艂up贸w!!!
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten co mu pieni膮dze w wfrp przeszkadzaj膮: "Konrad daj mi r臋ce ze z艂ota"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wygl膮da to tak:

- robi膮 niez艂膮 kas臋 na szanta偶owaniu arystokracji. Ryzykowne ale lukratywne. Minus tego rozwi膮zania: spada prze偶ywalno艣膰 postaci (do艣膰 drastycznie).

- szukaj膮 protektoratu u arystokracji. Pracownik takiego szlachciora zarabia cz臋sto sporo pi臋ni臋dzy oraz bezcenn膮 wdzi臋czno艣膰 pracodawcy (lub jego niech臋膰 jak ci膮gle co艣 chrzani lub jest z艂o艣liwy/opryskilwy etc.).

- kradn膮.

- pracuj膮 w r贸znych podejrzanych interesach.

- no i szabruj膮, ale to im si臋 akurat 偶adko op艂aca.
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Konrad kasa mi nie zalega , po prostu taki fajny kombos z艂apa艂em...
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Birkart
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 30 Maj 2006
Posty: 36

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale czy nie bedziesz mial problemow ze strzelaniem (a znamy te twoje 12 kul ) , albo jak cie lotrzykowie w stepie napadna Razz nawet twoje 12 kul cie nie uratoje Razz (nie licz na to ze jak poprzednio im rusznice w rekach wybuchna) Razz
_________________
to tyle co mialem do powiedzenia.....ALE CO ROBI TU TEN KRASNAL!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spox all. tw贸j text odczyta艂em jako ironi臋 Razz

Monstero fajn膮 masz dru偶yne zastraszeni szantarzy艣ci Very Happy balansuj膮 na kraw臋dzi 偶ycia i 艣mierci Cool
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Szaber

-Praca dorywcza

-Donosy

-Listy go艅cze

-Przest臋pstwa
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group