Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Kobieta ;)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Nie Maj 06, 2007 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Granie z kobietą ma swoje plusy i minusy. Tzn. jeśli jej postać też jest kobietą. Np. twoja postać zaczyna kręcić z jej postacią, z wzajemnością. Wczuwacie się w role i w ogóle. Dam głowę, że w pewnym momencie się zgubisz, co jest w realu, a co nie.
Albo: kumpel kiedyś grał ze swoją dziewczyną w jednej drużynie. No to wiadomo ich postacie flirt między sobą. Tak się wkręcili, że olali przygodę, poszli na spacer i Slaanesh wie co tam jeszcze.
Z kolei inny przykład: kumpel parę kampanii temu grał kobietą. Wyszukał odpowiednią grafikę (żal było oczy oderwać), obmyślił charakter (ideał: lubi piwo, snotballa i takie tam) i graliśmy. I teraz sobie wyobraźcie jak się czuliśmy kiedy nasze postacie zaczęły ze sobą kręcić (de facto wyglądało jakbyśmy my ze sobą kręcili....) sytuacja dość niezręczna. Kumpel zmienił postać od następnej sesji.
Kobiety równa się ryzyko, nie przeczę, że pewnie przyjemne, ale ryzyko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Nie Maj 06, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu dochodzimy do problemu: Czy dać Graczom odgrywać postaci o przeciwnej płci?

Moja rada: NIE, co zresztą widac chociażby na powyższym przykładzie, który przytoczył Dragomir.

A tak poza tym to jednak dochodzę do przekonania, że w Warhammerze kobieta ma trudniej...
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Maj 07, 2007 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodze się!! Ja lubie zagrać postacią kobiecą. Trzeba poprostu pamiętać co jest grą a co nie. No oczywiście początkującym i niedojrzałym graczom absolutnie nie pozwoliłbym grać płcią przeciwną, co nie znaczy, że całkowicie bym zabronił grać samcowi kobietą i na odwrót.
Ech , zapominam że nie wszyscy są tak wspaniali , nie do zdarcia i wogóle jak ja, stworzenie z materii chaosu.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Pon Maj 07, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie potrafił bym się wczuć w kobietę ..... Nie dał bym rady o tym pamiętać i rozpraszały by mnie dziwne uwagi........ Już wystarczająco głupio się czuje jak muszę odegrać jakąś uwodzoną NPCke i kumpel mnie podrywa albo co gorsza ja muszę podrywać kumpla jak on prowadzi....
Takiej wymianie płci mówię nie !!! Chyba ze ktoś jest bardzo doświadczonym graczem i ma poważną ekipę........
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group