Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
CoolKon 2.0 - 3-5 marca!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Konwenty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Lut 07, 2006 16:45    Temat postu: CoolKon 2.0 - 3-5 marca! Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale właśnie w dniach 3-5 marca we Wrocławiu odbędzie ciekawy konwet - CoolKon.
Konwent 3 dniowy zgromadzi sporo graczy i mistrzów gry - między innymi Warhammera. Pomyślałem sobie, że może właśnie taka impreza mogła by przy okazji zgromadzić też ekipę z Zamku.

Zapraszam zainteresowanych szczegółami na stronę: http://www.coolkon.rpg.pl/2ed

Co o tym myślicie? Może ktoś się skusi? Ja na pewno będę na tegorocznym Coolkonie. Cool
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Lut 07, 2006 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe ,że udam sie tam razem z moją ukochaną elfką Wink Wkońcu byśmy spotkali się tak materialnie a nie tylko mentalnie i holograficznie. Nudzi mnie już spoglądanie w palantir Laughing
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Lut 07, 2006 18:47, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Lut 07, 2006 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie mówie ale mamwielkąochote się tam wybrac ale ciekawe czy moi życiowi MG mi pozwolą !! :/ ale postaram sie najwyzej się zbuntuje no cóż... Postaram się zorbić wszystko żeby pojechać !!

Dobra teraz powstał problem jestem na dobrej drodze zeby pojechać ale przeszkodą jest jak zwykle jedziesz sam itp itd gdzie będziesz mieszkął i takie tam no więc może udało by mi się jakoś z wami dogadać żebym się gdzies z wami spotkał jak będziecie jechać itp itd jak ktoś jedzie na 100% niech da znać prosze !! może będziemy się mogli jakoś dogadać co do podrózy itp itd bo do wrocławia mam dosć daleko ... i rodzice się jak zwykle boją ze coś mi sie stanie....nie dziwie im się a więc jak ktoś będzie jechał prosze o odzew !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Czw Lut 09, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojechalbym z checia Very Happy ale do maja jestem uziemiony i udupiony w wawie.. w domku swoim.. moge byc z wami na CoolConie jedynei holo-telepatycznie Twisted Evil
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pia Mar 03, 2006 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rozpoczyna się coolkon - ja dobijam jutro do wrocławia na godzinę 11-12. Wszystkich chętnych do pogadania o Warhammerze i gotowych na spotkanie z Copernicus Corporation zapraszm jeszcze raz na kowent.

Do zobaczenia!
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Mar 06, 2006 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth zapewne nikogo poza Tobą niebyło z różnych przyczyn nieprzybyliśmy niestety... ale Opowiedz nam jak tam było ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pon Mar 06, 2006 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc było fajnie Smile
poznałem Trzewiczka, kilka godzin rozmów z Copernicus Corporation, pół tysiąca pasjonatów, redaktorów portali, zinów i gazet. Z Mawetem dogadaliśmy się co do współpracy Zamku z projektem polskiego dodatku o Kislevie, zaprezentowałem kilka motywów z Zamku. W ogóle wszedzie starałem się wcisnąć adres Zamku tak jak kazaliście Smile każda więc sala prelekcyjna miała gdzie na tablicy adres www.drachenfels.pl

Poza tym kupa grania, nieco pogadałem o nowych projektach zamku, systemie WISE, Imperium2502, sesjach onForum na Zamku. Mnóstwo ciekawych ludzi, świetny klimat ponad pół tysiąca gości, kilkadziesiąt gier, planszówek, karcianek i systemów fabularnych, do tego biegające alieny, elfy, kosmici, piraci i inni gracze LARPów którzy przez cały czas łazili między ludźmi i albo bronili jakichś grodzi, osad, miast albo napadali na statki kupieckie etc

klimat bombowy, cała kupa dziwnych ludzi w jednym miejscu, którzy sami sobie w ogóle się nie dziwili i nie ograniczali swojej wyobraźni, nie bylo ani jednej kradziezy, mozna wszystko bylo zostawic na korytarzu i nic sie z tym nie dzialo, wszyscy serdeczni i kulturalni, przyjechalo tez mnóstwo speców od dzienych dziedzin, oprócz mistrzów pióra byli takze informatyk z wydziału nauk nad sztuczną inteligencją politechniki wrocławskiej, specjalista od silników jonowych i odległych podróży kosmicznych oraz kupa różnej maści innych autorytetów.

Na Zamku, w galerii można obadać część zdjęć z konwentu.
Konwent wielce udany - z pewnością pojadę na CoolKon 3.0
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk±d: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys³any: Pon Mar 06, 2006 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, ale jazda była (widząc po screenach). Niestety ja na taki CoolKon pojade sobie dopiero za 3 lata (a i to nie wiadomo). Mam nadzieję, że jeszcze wtedy takie imprezy będą organizowane. Choć RPG będzie żyć wiecznie to co ja się boje.... Wink
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby człowiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pałac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wróg? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Konwenty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group