Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Podzia艂 zdolno艣ci na wrodzone i do wyuczenia
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha ot wam chodzi.Ale przecie偶 na forum nie musi dominowa膰 przerost formy nad tre艣ci膮?
Aj aj aj...nami臋sza艂em jak widz臋 i przezemnie odeszli艣my od tematu.

Z tym strachem chodzi艂o mi o to 偶e Ja osobi艣cie pisz臋 raczej dok艂adnie to o co mi chodzi a nie d艂uugie notki z kt贸rych nic nie wynika.Pisz臋 kr贸tko zwi臋偶li i na temat ale teraz jak widzisz zmusili艣cie mnie do pisania eseji ale- to te偶 mo偶e by膰.

Je艣li tamte teksty by艂y spamem to tylko dlatego 偶e mam ostatnio troch臋 czasu i pisz臋 r贸偶ne m膮dre rzeczy na temat wszystkim nam znany.
No to by by艂o na tyle

Nie zaliczycie tego jako spam?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ujrza艂em twoje dzie艂o, jakim jest ostatni post to pu艣ci艂em tak膮 wi膮zank臋, 偶e nie przytocz臋 jej tutaj.

Po pierwsze, nie zgrywaj nad臋tego bufona. Przypominasz mi pod tym wzgl臋dem jednego znajomego... Po drugie twoje posty s膮 w 100% subiektywne, nie licz膮ce si臋 ze zdaniem innych i bez wniosk贸w. Po trzecie m膮drych post贸w to ty nie piszesz, nie wiem czy sta膰 ci臋 na wi臋cej (a mile by艂oby jakby艣 wytworzy艂 co艣 lepszego ni偶 trzy linijki perswazji) Po czwarte "ja" pisze si臋 z ma艂ej litery w j臋zyku polskim ZAWSZE, wog贸le wsad藕 czasem swoje psoty do Worda by sprawdzi膰 poprawno艣膰 j臋zykow膮.

I pami臋taj jedno: wszyscy szanuj膮 tutaj nawzajem siebie i swoje pogl膮dy, nic te偶 tego nie zmieni. Nie okazuj臋 ci te偶 braku szacunku, masz swoje zdanie, nie mam te偶 urazu ani pretensji. Te偶 na pocz膮tku kiedy przyby艂em na forum by艂em taki.

Ale tak偶e nie boj臋 si臋 ciebie i je艣li chcesz splugawi膰 forum na jakie艣 3 godziny (dop贸ki kto艣 nie usunie wypowiedzi) to jest twoja wola.

Wi臋c?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm....Ostro...
Z tego wynika 偶e sporo przez tan czas sie zmieni艂e艣.
Mo偶e troch臋 przesadzi艂em...Wystarczy jak napisz臋: przepraszam?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmuj臋 przeprosiny, jednak nie masz te偶 za co przeprasza膰. Ja zatem r贸wnie偶 przepraszam za ostr膮 krytyk臋. Zako艅czmy tedy ten offtopic.

Zawsze zastanawia艂o mnie jedno... Czy wojownik, ranger lub 艂otr mo偶e wyuczy膰 si臋 umiej臋tno艣ci rzucania czar贸w? I nie chodzi mi o system ci膮gu profesji, np: profesja uczonego->Mag->profesja wojownika, tylko o mo偶liwo艣膰 nauczenia si臋 magii w spos贸b wyj膮tkowy.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe jest taki b贸g co zmienia drogi...je艣li wiesz o co mi chodzi:)
Nie jest to do ko艅ca legalne i na d艂u偶sz膮 met臋 te偶 nie idzie ale...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzeentch, m贸j ulubiony i jedyny b贸g Chaosu kt贸rego wog贸le lubi臋. Ale tyle ostatnio tego Chaosu by艂o... Kulty艣ci, Lordowie, czarnoksi臋偶nicy, armie, bitwy, wojny, artefakty, magia i Warhammer 40 000. Wsz臋dzie Chaos. Jak do tej pory wszyscy ci Chaosyci le偶膮 w grobach. Twisted Evil Ale odchodz臋 od tematu.

Jak wiadomo Tzeentch przyczyni艂 si臋 do powstania magii, jest r贸wnie偶 dawc膮 mocy Chaosu. Kto jak kto, ale on m贸g艂by da膰 (co cz臋sto robi) moce magiczne swoim s艂ugom, kimkolwiek by oni nie byli. W膮tpi臋 jednak by da艂 co艣 nie-chaotycznym BG lub BN.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pia Maj 26, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz patrz:
Masz ca艂y team:2 paker贸w i sorka...
Sorek chce sobie za艂贸偶my rzuci膰 czar na 4 ko艣ciach (to sporo wi臋cej ni偶 powa偶na manifestacja), za艂贸偶my 偶e postaci s膮 na pustkowiach chaosu a sorek wyrzuci manifestacje na wszystkich ko艣ciach, rzuca 100 i wybierasz jeden wielki efekt kt贸ry sam sobie wymy艣lisz...a beda to 2 nowi czarodzieje tzeencha...no i 1 zwyk艂ego sorka mniej...
ALE WALN膭艁EM...
呕arty - co艣 takiego raczej nie da rady przej艣膰...wi臋c tej zdolno艣ci to raczej nie da rady rozwin膮膰.
M贸wi si臋 przecie偶 ze na 1000 ludzi przypada 1 czarodziej, z czego na 1000 czarodzieji przypada 1 dobry, a na 1000 dobrych 1 arcymistrz....
Czy jako艣 tak...
Wnioski:
Masz racj臋 - nie b臋d膮 nam "chamy" czarowa艂y!!!!!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Brujah
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 04 Lut 2006
Posty: 327
Sk眃: Sylvania - Zamek Drakenhof

PostWys砤ny: Sob Maj 27, 2006 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alladyn777 napisa:
Bruchaj sz贸sty zmys艂 daje wyczucie na ZAGRO呕ENIE....to do艣膰 og贸lne pojecie nieprawda偶...???
Przeczytaj DOK艁ADNIE opis tej zdolno艣ci, plx, ok?
Chcesz to Ci zacytuje?


Nie Bruchaj (bo mi si臋 to 藕le kojarzy Razz ) tylko Brujah.

Przeczyta艂em opis tej zdolno艣ci tak jak mi radzi艂e艣. Masz racj臋. Dzi臋ki niej mo偶na wyczu膰 zagro偶enie co jest og贸lnym poj臋ciem.

Cytowa膰 nie musisz.

Wracaj膮c do tematu. Wojownik, ranger czy 艂otr mo偶e si臋 nauczy膰 rzucania czar贸w. Pod jednym warunkiem. 呕e jest tym wybra艅cem (szansa jeden na tysi膮c), kt贸ry otrzyma艂 dar magii. M贸g艂by to nawet by膰 niez艂y pomys艂 na mini-kampani臋.

W艂a艣nie dar magii. To si臋 chyba ma od urodzenia. Rodzisz si臋 czarodziejem albo nie. Tego nie da si臋 nauczy膰. M贸wi膮c "nauczy膰 si臋 rzuca膰 zakl臋cia" mamy na my艣li raczej ukszta艂towa膰 nasz膮 zdolno艣膰 do panowania nad wiatrami magii. S膮 ludzie (jeden na tysi膮c Razz ) kt贸rzy maj膮 t臋 zdolno艣膰 a jednak obrali inn膮 艣cie偶k臋. Np. wojownicy, traperzy, szczuro艂apy...
_________________
#Altdorf - Brujah, tak jakby cz艂owiek Wink
#Dzielnica Kupiecka - MG Falandar Von Geldhaben (NPC)
#Pa艂ac Mordu - Wolfram "Nachtmann"
#Przyjaciel czy Wr贸g? - Domarasc Ungardt "Marzyciel"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Sob Maj 27, 2006 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz mia艂em BN'a, kt贸ry mia艂 dar magii. Ujawni艂 si臋 u niego przypadkiem, podczas d艂u偶szej rozmowy z pewn膮 czarodziejk膮. Po prostu spl贸t艂 proste zakl臋cie oparte na ogniu (akurat siedzieli przy ognisku, wida膰 skupi艂 si臋na ogniu...). Poparzy艂o nie藕le i jego, i t膮 czarodziejk臋 i kilku BG. Ale bez wkraczania na 艣cie偶k臋 magii raczej nie mia艂by du偶ej szansy na skuteczne (czytaj zaplanowane) u偶ycie mocy.

Wi臋c ja jestem za, je艣li chodzi o dawanie mo偶liwo艣ci uczenia si臋 magii przez "niemagicznych z profesji". Mog膮 si臋 uczy膰, ale si臋 nigdy nie NAUCZ膭 tak by nie by艂o to gro藕ne dla nich samych. Innymi s艂owy, chcesz czarowa膰 skutecznie, krocz drog膮 magii...
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Sob Maj 27, 2006 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze no przepraszam tak jako艣 nie zauwa偶y艂em z tym nickiem.
A co do tematu to 艣mieszne akcje mo偶na zrobic z graczami, kt贸rzy w niezwyk艂ych okoliczno艣ciach odkrywaja sw贸j nowy talent!!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom. W podr臋czniku od M艂otka napisane tak w og贸le jest 偶e za 200 PD mo偶na ka偶d膮 (pocz膮tkow膮) profesje kupi膰 opr贸cz szlachcica, berserkera z norski, szermierza estalijskiego i kozaka kislevskiego, wi臋c to nie jest naginanie zasad. taki fechtmistrz jak najbardziej mo偶e zosta膰 czarodziejem. Cz臋sto do tych powtarzaj膮cych MG s艂yszymy o szlachcicach, co si臋 magi膮 nielegalnie pos艂uguj膮...... a wtedy stosy p艂on膮 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serio mog臋 sobie wzi膮膰 ucznia czarodzieja jak gram banita???
Nie wiedzia艂em - warto sie temu przyj偶e膰.
A stosy b臋d膮 p艂on膮膰???
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Pon Maj 29, 2006 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No.......berkhekhm.......jak masz mistrza zarejestrowanego to raczej 艂owcy czarownic b臋d膮 musieli obej艣膰 si臋 smakiem Very Happy ale i tak nadgorliwi zawssze si臋 zda偶aj膮 (hehe)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
alladyn777
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 22 Maj 2006
Posty: 107
Sk眃: WWA

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to jest z mistrzem - jak w mojej dru偶ynie go nie ma, a odkry艂em talent?
_________________
Gregor - Altdorf; Las

"Wojny mo偶na wygrywa膰 krukiem - oto on, albo mieczem - oto on."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Wto Maj 30, 2006 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wtedy profesja gu艣larza si臋 k艂ania...
A stos wtedy o krok.
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group