Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ogólne zasady
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli niem chętnych ja moge zostać modem "elfiego gaju" Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----> Orth <----

Ja chce byc moderatoerm Elfiego Gaju.Przynajmniej bede mugl sie temu w pelni poswiecic bo jak ma byc nim Gorigon bez urazy ale za duze tego by mial
A sadze ze mam wystarczajace do tego predyzpozycje.


--------------
Pozdro for aLL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth to ja bym mógł się zająć Elfim gajem Wink Tylko powiedz mi co i jak i ja jestem chętny do zajmowania się tym lasem ;)ten gość to ja zapomniałm się zalogowac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakby co to ja moge sie zajac "leśną szkółką" Very HappyVery HappyVery Happy albo przynajmniej jakims sadem Wink

i zalecil bym reklamowanie tego forum na innych forach Wink hehe LOL

i chce ADMINA Very Happy hehe

pozdro
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurcze ja chce sie na cos zalapac na tym elfim gaju to nawet mi zalezy ewentualnie moge byc moderatorem wspulnie z Xandrilem bo tylko on sie w miare chyba nadaje.
Wiec ladnie prosze o pozytywne rozpatrzenia mojego wniosku i CV hehe
ble ble ble ble
O to 3 moje zdjecia:

<[@_o]> <[o_O]> <[O_o]>

Prosze o pozytywny pozytywizm pozytywnego pozytywisty

USZANOWANKO!! Mr. Green
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Adek jak już bedziemy coś robić z tym Elfim gajem to ty baz moderatorem a mi dasz poprostu jakaś fuche w klanie Wink i mi to tez starczy ja poprostu nie widziełm ze tyle chętnych jest na tego Szefa Elfiego lasu a więc bierz a ja poprostu bede jakim takim kolesiem w elkfim bracstwie (tanich win i siaraków) korde to mi nie pasuje w elfach ze one tylko wina a Wódki to nie pija:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pia Gru 03, 2004 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eno może te biale czy tam sniezne elfy pija wode bo zimno i czasem trza sie rozgrzac!!

A w sumie moge byc moderatorem ale nie jestem pewien czy podołam temu zadaniu. Przydała by mi sie pomoc w prowadzeniu tego klanu! Lubie elfy ale nie jestem alfą i omegą na ten temat.
Więc przydalo by sie żebyś od czasu do czasu rzucił jakimś trzeżwym stwierdzeniem a nie tylko alkocholem sie interesował!!

My tu gadu gadu a i tak nie wiadomo czy ktoÅ› z nas bedzie moderatorem...
No i tu przydało by siężeby admin coś napisał....hehe Mr. Green
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tlyko zapomniaem siÄ™ zalogowac ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze aj z lesionixem moglibyśm yzostaś moderatorami dosc neitypowego dziłu czyli klanu ras "orginalnych" jak np. drod , człowiek ryba , wampier , wilkołak , ogólnei storzeń po ciężkich kontaktach ze spaczeneim , i darami chaosu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie dlaczego tu nie ma klanu dla ludzi Question Tylko są te gorsze elfy (żartuje oczywiście Wink ). Więc mam pytanie czy zostanie utworzone może for dla klanu zrzeszających najliczniejszą rasę Starego Świata ludzi Question
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 23:19    Temat postu: Altdorf Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam chętnych na moderatorów do klanu ludzkiego "Altdorf".
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Gru 29, 2004 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie bym poprowadził moderowanie ludzkiego klanu chyba że orth masz już kogoś na to stanowisko to wtedy zadowole się jej członkostwem Wink

Aha jeszcze jedna sprawa orth moim zdaniem powinieneś powołać jakąś 1-2 osobową grupę moderatorów która by kontrolowała całe forum bo niestety w niektórych tematach jedni piszą po kilka postów takich samych pod rząd Exclamation a inni przeklinają(no chyba że można, ale na większości forów gdzie byłem to jest niedozowlone), a inni to dosłownie gwałcą język polski i jego pisownie a mnie to szczerze denerwuje.
Mam nadzieje że tą wypowiedzią nikogo nie uraziłem Confused
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pia Gru 31, 2004 13:02    Temat postu: przeklinanie Odpowiedz z cytatem

A więc tak - Pyza daję ci moda na stolice, co do przeklinania i błędów w pisowni - faktycznie nie wypada - ale! nie krasnoludom - a więc za wnioskiem Pyzy - nie przeklinamy i nie robimy błędów (nie dotyczy krasnoludów) Twisted Evil

...

No dajcie se spokój ludzie! to jest forum o Warhammerze - kto chce - ten przeklina kto nie ten nie przeklina - nie mam zamiaru stawiać filtrów cenzury (podobnie zresztą jest na całym Zamku) - Wychodzę z załozenia, że ludzie którzy tu już trafiają i wypowiadają sie na forum - nie są burakami na poziomie pantofelka i potrafią się zachować. Widzicie to żeby mod zamieniał słowa krasnoluda: "ty skurwisyński halflingu" na "motyla noga, niziołku aleś ty niedobry" ??

bo ja nie.
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam sprawe co do rang. Jak na mój gust to moderatorzy powinni mieć inne unikalne tylko dla siebie rangi i jakiś specjalny obrazek pod avatarkiem żeby mod był odróżniany od userów
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Sty 17, 2005 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takei pytanie jak się przyłancza kogoś do Klanu ?? mi sie zdaje ze tam można wybrać dołącz do kalnu i sie przystępuje samemu... dobrze myśle?? czy sie tez myle jak ktoś moze rozwiać moje wątpliwosci będe wdzięczny....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group