Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ogólne zasady
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Wto Lis 23, 2004 23:03    Temat postu: Ogólne zasady Odpowiedz z cytatem

Forum działa na najzwyklejszych zasadach phpBB, konta, prywatne wiadomości itd.

Dla stałych bywalców przewidziałem rangi:

1 Przepatrywacz
2 Szabrownik
3 Starszy Szabrownik
4 Ochmistrz
5 Klucznik
6 Szambelan
7 Namiestnik

Nie podaję ile trzeba oddać postów aby uzykać daną rangę żeby nie zniechęcać Very Happy

Ponadto przewidziane są grupy użytkowników - na razie wszyscy zarejestrowani przypisywani są jako podróżnicy. Ale - o ile znajdą się osoby (moderatorzy) chętni do prowadzenia innych grup - stworzone zostaną dodatkowe obozy (np krasnoludzkie, elfickie, magów itp - przeznaczone do nadzorowania danych działów forum)

To chyba wszytsko na teraz, proszę o dodawanie postów w miarę według tematów forum
Powrót do góry
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Sob Lis 27, 2004 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak chcial bym moderatora ? Very Happy hehe Smile albo ktoś chciał bo mi to tam niezależy... ale np usunoł bym posty Adka bo spmuje ostro...

pozdro Arrow
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lis 28, 2004 15:17    Temat postu: Moderatorzy Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy

Myślałem nad stworzeniem działów klanowych (rasowych) w głównym dziale WFRP - np.:

"Kharak-Hirn" - Twierdza krasnoludzka

i ustawić głownodowodzącego moderatora danym działem który opiekował by się klanem

W dziale takim znalazło by sie wszystko na temat krasnoludów, sposobów pielęgnacji brody, metod czyszczenia toporów z krwi orków i co tam jeszcze chcecie

Moderatorem moze zostać każdy komu na to pozwole Very Happy czyli CV, List motywacyjny, 3 zdjęcia itd... lub... dajcie znać do mnie na gg/mail
Powrót do góry
Gorigon
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 26 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciał bym zostać moderatorem dlatego , że zawsze chciałem zobaczyć jak to wygląda od drugiej strony. A poza tym siedze dużo przy kompie i troche się znam Wink
_________________
Nie Lubimy D&D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanko do fryty co to znaczy "spmuje"????? bo tak o mnie pisales a chcial bym wiedziec o co ci chodzi . Moze ci chodzilo o spamuje jesli tak to zastanawiam sie czy wiesz wogule co to znaczy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
FrYtA
Mod Halflingów
Mod Halflingów


Do³±czy³: 25 Lis 2004
Posty: 52
Sk±d: TYCHY

PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adek
spam oznacza zapychanie miedzy innymni forum glupimi postami typu "ok" albo powtarzanie czegos... czyli twoje pisanie jedenj linijki w jednym poscie to jest cos takiego... piszesz jeden za drugim zamiast edytowac staruy i go poprawic dopuki nikt sie pod toba nie wpisał to jest spam... bo to nie tylko zapychanie e-maili...

@ORTH
chcial bym sie zająć działem dot. halfingów Smile no i jak nie bedzie zbyt duzo ludzi to tez na dzial ogolny... ale jak narazie duzo userow tego fora jest... Razz

pozdro Arrow
_________________
PEACE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----> Fryta <----
Aha no nie moja wina ze na tym forum jest tak "duzo" uzydkownikow zastanawiam sie czy jesli bym napisal cos raz na tydzien w ciagu miesiaca i nikt by przez ten czas nie napisal czy to tez byl by spam??
Wydaje mi sie ze pojecie spamu oprucz suchych regulek jest nieco elastyczne i ogulnie ma negatywne znaczenie wiec jesli pisze cos co jest mile kulturalne i w moim stylu to jest pozytywne mimo ze jest tego duzo.
Proste
Po za tym niewiedzialem ze mozna edytowac posty bo jestem poczatkujacym. Sorry ale troceh zrozumienia mondralo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 21:54    Temat postu: Panowie! Odpowiedz z cytatem

Co jest?? forum działa pare dni i już kłótnie?? Confused dajcie se na luz - to jest forum wfrp a nie technophpbbexperckie, lepiej zerknijcie na wyniki castingu na betatesterów Cool
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Lis 29, 2004 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----> Orth <----
Ja po peirwsze nei zaczoelm zadnej klutni tylko Frta zaczol sie peirwszy czepiac

A po drugie gdzie mozna sprawdzic wyniki castingu na betatesterow ??
bo nie wiem gdzie to jest


Pozdro for aLL (dla fryty tez) Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Wto Lis 30, 2004 00:03    Temat postu: gdzie? Odpowiedz z cytatem

www.drachenfels.abc.pl Surprised
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 01, 2004 14:57    Temat postu: Re: Ogólne zasady Odpowiedz z cytatem

Dla stałych bywalców przewidziałem rangi:

1 Przepatrywacz
2 Szabrownik
3 Starszy Szabrownik
4 Ochmistrz
5 Klucznik
6 Szambelan
7 Namiestnik

Nie podaję ile trzeba oddać postów aby uzykać daną rangę żeby nie zniechęcać Very Happy

Hmmm....Orth a moze jednak podasz ? moze to nie zniecheci ludzi a zmobilizuje do aktywności w tym forum :>?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sro Gru 01, 2004 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----> Orth <----

Mam pytanko:

czy winikaja jakies korzysci i profity z wysokich pozyci na forum ???
czy to tylko tak ismaczek?
I co trzeba zrboic zeby byc moderatorem??


-----------------------
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Gru 01, 2004 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth mam jeszcze jedną sprawe moze dał bys komus zeby był moderatorem Elfickiego Ladu Smile czuje sie dyskryminowany bo sa Krasnoludy i Halfingi a nie ma Elfów :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 01:05    Temat postu: a wiÄ™c Odpowiedz z cytatem

Jak znajdzie się osoba chętna do prowadzenia "Elfiego gaju" Very Happy to od razu tworzymy kolejny klan

co daje tytuł? - prestiż Cool a być moze jakieś dodatkowe prawa na wyższych poziomach - to takze element klanowej hierarchi - juz teraz można dołączyć do grup klanowych których przywódcami są fryta i gorigon.

Widze że rangi forum osiągacie zbyt szybko - dlatego dodałem jeszcze kilka i podbiłem progi aktywności do osiągnięcia danych tytułów: Nowa klasyfikacja wygląda następująco:


Przepatrywacz
Szabrownik
Starszy Szabrownik
Strażnik
Odźwierny
Basztowy
Skrzydłowy
Balista
Rycerz Zamku
Mistrz Rycerski
Ochmistrz
Klucznik
Szambelan
Namiestnik
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Czw Gru 02, 2004 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuu... sporo się tych tytułów porobiło... ciekawe kiedy zalicze awansa...
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group