Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Abonament w grze
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Ares
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 13 Kwi 2006
Posty: 16

PostWys³any: Pon Sty 08, 2007 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka miała być darmowa tak? To czemu jak weszłem do Imperium to odrazu wyświetla mi sie komunikat że musze wykupić abonament? Nic nie moge zrobić puki go nie wykupie :/ to jest beznadziejne bo nie zmierzem płacić za granie bo według mnie to sie nie opłaca
_________________
Nie Umrzesz Za Mnie, Więc Nie Mów Mi Jak Mam Żyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Sty 09, 2007 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc zrób skoro gra nie jest tego warta.


Ze względów technicznych obsługi plików kilka miesięcy temu system abonamentowy został zmieniony z blokowania usług w grze na blokowanie walki. Dzięki temu można poznać wszystkie mechanizmy w miastach, jedynie po wyjściu z miast i napatoczeniu się na walkę uruchomi się blokada.
Zmiana trybu abonamentowego została opisana w ChangeLogu gry na stronie głównej www.imperium.fabularny.net
Obecność abonamentu, z kolei, jest niezbędna do utrzymania serwera gry.
Obecny tryb z pośród wszystkich poprzednich jest najbardziej ergonomiczny i przyjazny, o czym świadczy ostatni wzrost ruchu w Imperium [teraz około 2400 zarejestrowanych bohaterów]
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Wto Sty 09, 2007 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale i tak pozostał jeden niemiły mankament, mam troche kasy w banku, a nie chce mi sie płacić abonamentu, ale jakoś dam rade i pewnie wkońcu zaczne znowu grać Very Happy
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
r_pankiewicz



Do³±czy³: 25 Sty 2016
Posty: 1

PostWys³any: Pon Sty 25, 2016 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie po co obrażacie? Myślę, że wprowadzenie opłat nie jest głupim rozwiązaniem. Tym bardziej, że nie sa to kosmiczne kwoty. Chyba każdy na koncie swojego telefonu ma tą przysłowiową złotówkę. Uważam, że Drachenfels jest warty zapłacenia małej opłaty, żeby przynajmniej można było spokojnie bez zacinań, spowodowanych obciążeniem serwera, pograć.
_________________
Import http://venneker.pl/o-nas | Bojar www.bojar-tuning.eu/oferta-karawany/mercedes-cls.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group