Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pomys艂y, propozycje, poprawki !
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Kaiser
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 10
Sk眃: z piek艂a rodem

PostWys砤ny: Sob Lis 19, 2005 19:09    Temat postu: Pomys艂y, propozycje, poprawki ! Odpowiedz z cytatem

Imperium 2502 to dobra gra.Podoba mi si臋 jej system i klimat aczkolwiek mia艂bym kilka sugestii(Orth - co艣 dla twoich oczu):

- Proponuje aby powsta艂a mo偶liwo艣膰 zak艂adania gildii, raczej p艂atna i w zale偶no艣ci od ceny ilo艣膰 cz艂onk贸w np. Gildia poz. I - 4 cz艂onk贸w : 10 000 zk.

- S膮dz臋 iz powinny by膰 mo偶liwe pojedynki pomi臋dzy graczami i stworzone do tego miejsca(jako , 偶e szansa spotkania gracza na jednym polu wykluczaj膮c miasto jest znikoma), takim miejscem by艂aby arena.

- Pomys艂 z punktami nawigacyjnymi(rozwi膮zanie zaczerpni臋te z Diablo II ale c贸偶...).Cz臋sto bywa tak, 偶e przedzieramy si臋 przez r贸偶ne lokacje i st膮d z nik膮d zdarzenie losowe, 15 PD przenosi nas do miasta(to tylko jeden przyk艂ad).Nale偶a艂oby zrobi膰 takie punkty np. pozycja 20/20 (d艂ugo艣膰/szeroko艣膰) to punkt nawigacyjny i mo偶na przenie艣膰 sie do niego z miasta lub z innego punktu nawigacyjnego uwzgl臋dniaj膮c fakt i偶 przynajmniej raz by艂o sie w tym miesjcu.

- Postacie!Ot贸偶 powinny by膰 utworzone profile postaci, avatary, opis itd.

- Proponuje te偶 zmieni膰 komnate spotka艅 w karczme, kt贸ra b臋dzie w ka偶dym mie艣cie, posiada艂aby ona karczmarza(moderatora, kt贸ry b臋dzie kontrolowa艂 wypowiedzi innych graczy, bluzgi itd).

- Ekwipunek!Brakuje cz臋sto miejsca na 艂upy, powinien by膰 plecak o okre艣lonej pojemno艣ci aby 艂upy mog艂y by膰 sprzedawane.Postawiono mi argument i偶 wtedy z艂ota ka偶dy b臋dzie mia艂 za du偶o ale przy rozwi膮zaniu z Gildi膮 z艂ota nigdy za wiele.

- Skarbiec wed艂ug mnie powinien posiada膰 stope procentow膮(przynajmniej/conajmniej 3%).

- Skoro mo偶liwo艣膰 wybudowania Gildii to mo偶e w艂asny dom?Kryj贸wka?Zamek?Ot tak 偶eby pieni膮dze nie gni艂y w skarbcach...mo偶e nawet armie...

- Rozbudowa plener贸w!Proponuje wprowadzi膰 w niekt贸rych miejscach zej艣cia do podziemi, loch贸w, labirynt贸w...sam nie wiem.

No c贸偶 na t膮 chwil臋 nic wiecej nie wymy艣le...ale poczekajcie, kto wie ile jeszcze pomys艂贸w mi przyjdzie do g艂owy.Oczywi艣cie to s膮 tylko propozycje, niestety rozumiem fakt i偶 wprowadzenie w 偶ycie cho膰by jednego z nich jest naprawd臋 pracoch艂onne.Proponuje reszcie si臋 wypowiedzie膰.
_________________
z sardonicznym oburzeniem,

Thaumiel
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pon Lis 21, 2005 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://drachenfels.pl/forum/viewtopic.php?p=9467&highlight=#9467
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Sammel
Go舵





PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, a zw艂aszcza tych kt贸rzy si臋 m臋cz膮 nad stworzeniem i piel臋gnacj膮 tego dzie艂a.
Od jakiego艣 czasu szuka艂em czego艣 przy czym mo偶na przyjemnie sp臋dzi膰 czas "wolny" w pracy Very Happy i domu. Jako 偶e od daaawna jestem maniakiem (kiedy艣, teraz raczej pasjonatem) RPG a zw艂aszcza wspania艂ego 艁orka ( doskona艂a 2 ed) po zabawie na przegl膮darce znalaz艂em Imperium 2502. RPG w przegl膮darce lux, proste , przyjemne ma艂o wymagaj膮ce. Pomys艂 - fajny, wykonanie - na poziomie. Ale jakos tak ma艂o graczy nie s膮dzicie? 400 os贸b. Idea to daje do my艣lenia.
Takie ma艂e moje przemy艣lenia:
1. Mamy posta膰 kt贸r膮 rozwijamy, zbieramy itemki,(ponoc) jakie艣 questy Crying or Very sad - (Baardzo niewiele), 艂aziorowanie tam i z powrotem, czasami nadepniemy na jakiego艣 przeciwnika. Reasumuj膮c, radosne "hack and slash" w trybie tekstowym.
Nie obra偶a膰 mi si臋 czasem odrazu. Wiadomo podstaw膮 rpg jest przygoda wi臋c.. Panooooowie wi臋cej quest贸w.
2. Rozbudowa ekwipunku. To co mnie ,w sumie roz艣mieszy艂o to posta膰 wojownik z pa艂k膮, tarcz膮 i he艂mem (bo musimy wybra膰 he艂m lub zbroja), a reszta? bokserki, szorty czy reformy ? a mo偶e stringi sk贸rzane ... (no chyba 偶e m贸wimy o wojowniczce ....mroooou Twisted Evil ). A gdyby tak do艂o偶y膰 mo偶liwo艣膰 he艂mu, zbroi, broni, tarczy i bonus贸w ?Nawet s膮 paski w grze , ale jako zbroja Confused . By艂o by bardziej ciekawie. Zaraz kto艣 zaoponuje "Tak, ale jak za艂o偶ysz wszystko na raz to przeciwnicy na pocz膮tku b臋d膮 si臋 od ciebie odbijali" Najprostrze rozwi膮zanie ? Podnie艣膰 mo偶liwo艣ci przeciwnik贸w. Panowi I Panie to偶 to przecie偶 stary 艣wiat, brutalny i bezwzgl臋dny, gobas tez potrafi zabi膰 !!
3. Plecaczek - jak to wygl膮da ? 艂azior bez worka na plecach (bez skoja偶e艅 ) mo偶na by by艂o rzeczy nosi膰, a tak to co ? na ziemi si臋 zostawia !! KT脫RY BOHATER STAREGO 艢WIATA ZOSTAWI艁 BY COKOLWIEK WARTO艢CIOWEGO NA DRODZE ?! Nie znam takiego...
4. Decydowanie o rozwoju postaci. Ci kt贸rzy grali w WFRP, pami臋tacie co to za uczucie gdy uzbieracie 100 PD ? zastanawianie si臋 na co to wyda膰, mocniej bi膰 ? 艂atwiej unika膰? a mo偶e rozwin膮膰 swo膮 iedz臋 b膮dz u艂atwi膰 sobie kontakty z ludzmi ? Tu niestety mamy narzucone ograniczenia. Zwr贸ccie uwag臋 偶e jest r贸偶nica pomi臋dzy Nordem z p贸艂nocy a tilea艅czykiem, 1 jest wojownikiem i 2 te偶,ale... 1 si艂a i agresja, 2 finezja i praca n贸g Smile .
Teraz si臋 wyt艂umacz臋. Wiem 偶e 艂atwo si臋 m贸wi i krytykuje (ZAZNACZAM 呕E NIKIOGO NIE KRYTYKUJ臉), dlatego te偶 to s膮 tylko propozycje na przysz艂o艣膰, gdzy si臋 zaniteresuje t膮 gr膮 ludzi potrafi膮cych "programowa膰" i kochaj膮cych RPG napewno znajd膮 sie i tacy kr贸rzy pomog膮 przy rozbydowie. Teraz moja niewiedza, nie wiem ile ju偶 istnieje Imperium, ale nie odrazu Rzym zbudowano, jak na razie wydaje mi si臋 偶e gra si臋 rozwija i ma szans臋 si臋 baardzo rozwin膮膰,(czego 偶ycz臋 tw贸rc膮).
Ko艅czy si臋 dzie艅 pracy wi臋c ja te偶 ko艅cze z偶臋dzi膰. Pozdrawiam wszystkich Stw贸rc贸w i zainteresowanych. Oby wasze drogi zawsze wiod艂y do wyznaczonego celu.
Sammel Pagarth
...aha jeszcze tu wr贸c臋 Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C贸偶 ja ci mog臋 powiedziec drogi graczu. Gre robie sam dzia艂a od miesiaca - dw贸ch z przerwami na reanimacje serwera - bo cholernie 偶re zasoby - pomys艂y? tiaa - my艣lisz 偶e ja lub inni ludzie nie maj膮 ich tysi膮ce? te rozwi膮zania kt贸re s膮 w grze obrazuj膮 jedynie moje skromne mozliwosci programistyczne - a do programist贸w zdecydowanie sie nie zaliczam. jasne ze chcialbym da膰 wam po plecaku i perkach co poziom - ale zbudowanie tak zaawansowanych algorytm贸w wymaga wiedzy i czasu - na szcz臋scie jedno i drugie ida w parze, wiec jest nadzieja.

i jeszcze jedno - to jest zabawa - nie jestem przedstawicielem zadnej firmy, nie zbijam na grze kokos贸w, sam tez mam coraz mniej czasu na oddawanie si臋 podobnym pasjom - a mam ich wiele. wiec na sigmara nie wymagajacie ode mnie ciagle ze bede poswiecal 20 godzin dziennie na rozbudow臋 gry. dzis zn贸w pad艂 serwer, przekroczylem n-ty raz limit proces贸w na serwerze - wiaze sie to z kosztami kt贸re tez ponosze z w艂asnej kieszeni - pomyslcie o takich rzeczach zanim znowu zbluzgacie autora za brak wyobra藕ni i pomys艂贸w.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Sammel Pagarth



Do潮czy: 23 Lis 2005
Posty: 4
Sk眃: Krak贸w

PostWys砤ny: Sro Lis 23, 2005 22:02    Temat postu: Wi臋c wr贸ci艂em i.... jestem zdziwiony. Odpowiedz z cytatem

Ju偶 ko艅czy艂em pisa to co b臋dzie na dole (w zmienionej tre艣ci ) i zmaza艂o mi si臋 wszystko Crying or Very sad ale napisz臋 to jeszcze raz.

Drogo Orthcie moj膮 wypowiedz odebra艂e艣 zupe艂nie na opak, obrucu艂e艣 kota do g贸ry ogonem. To co napisa艂em to nie by艂o 偶adne domaganie si臋 , na偶ekanie, u偶alanie ani pretensje. Gdyby I 2502 mi si臋 nie podoba艂o to poprostu bym nie gra艂, a tym bardziej nie udziela艂 si臋 na forum. Sama idea istnienia forum i stworzenia takiego tematu 艣wiadczy o tym 偶e chcesz si臋 dowiedzie co my艣l膮 ludzie i JAKIE POMYS艁Y MAJ膭.
Ale skoro rozpocz臋li艣my ro偶mow臋 (w spos贸b jak mi si臋 wydaje zupe艂nie od dupki w臋偶膮) to chcia艂bym sprostowa moj膮 wcze艣niejsz膮 wypowiedz i Twoj膮 jak膮 udzieli艂e艣 (w sumie jako kontr臋 ,tylko na co ??)

1. zaznaczy艂em w tamtej wypowiedzi 偶e cechuj臋 si臋 pewn膮 niewiedz膮. Wyja艣nie艂e艣 偶e i2502 istnieje dopiero 1- 2 miesi膮ce. Te 1-2 miesi膮ce i to co uzyska艂e艣... chyl臋 czo艂a, jest to naprawd dobra podstawka (taki podr臋cznik gracza) na rozwini臋cie fajnego projektu. Ja nie w膮tpi臋 w to 偶e masz setki pomys艂贸w na te rozwini臋cia,ale uwierz mi w艂a艣nie przez wszelkiego rodzaju uwagi (kt贸re niezasze nale偶y odbiera jako co艣 karc膮cego, negatywnego) pomys艂y kt贸re cz臋sto s膮 tylko zarysem nabieraj膮 kszta艂tu i kolor贸w.

2. M贸wisz 偶e nie jeste艣 programist膮, oki ale s膮 ludzie kt贸rzy opr贸cz klepania w klawiat贸r臋 znaj膮 urok starego dobrego 艁orka. Ja gdy znalaz艂em 偶e i2502 jest oparte na wfrp odrazu zamkn膮艂em inne strony i stworzy艂em tu postac, ot zobatrz臋.A je偶eli zainteresujesz takich ludzi o jakich wspomnia艂em my艣l臋 偶e bardzo ch臋tnie stan膮 si臋 wsp贸艂tw贸rcami projektu ( o ile pozwolisz). Natomiast gdy na wej艣ciu ich ... zbesztasz , jak my艣lisz co zrobi膮 ? Pokaza艂em i2502 go艣ciowi w pracy kt贸ry jest maniakiem Diabe艂k贸w2, na drugi dzie艅 oznajmi艂 偶e ma 12 lvl ale co艣 mu brakuje. To o czym艣 艣wiadczy, TO wci膮ga. TO DOBRZE. I tak trzymac.

3. Drogi Orthcie nikt Ci臋 nie zmusza do tego by艣 nawer 1minut臋 temu po艣wi臋ca艂, i2502 powsta艂o tylko i wy艂膮cznie zrodzone z Twojej pasji. Powiedz jednak szczerze przestaniesz si臋 tym zajmowac ? zetniesz 艂eb pasyji ? zabijesz t臋 odrobin臋 marze艅 i dziecka w sobie ?W膮tpi臋. Zwr贸c uwag臋 偶e w 艣wiadku erpegowym wi臋kszo艣c rzeczy stworzyli paskonaci. Najpierw pierwsze podr臋czniki np. ddki pisane by艂y przez ludzi nie przez firmy, przez nastoletnich maniak贸w. to co tworzyli dost臋pne by艂o dla niewielkiej ilo艣ci znajomych (pocz膮tkowo) i ludzie wyra偶ali swoje zdanie . My艣lisz 偶e nie by艂o negatywnych ? To dzi臋ki w艂a艣nie uwag膮 znajduje si臋 te elementy kt贸re faktycznie mog膮 by niedopracowane. Chyba w艂a艣nie po to mo偶emy porozmawia tu na forum.

4. Ostatnie Twoje zdanie jest dla mnie zupe艂nie niezrozumia艂e "zanim znowu zbluzgacie autora za brak wyobra藕ni i pomys艂贸w.", powiedz mi gdzie Ci臋 zbluzga艂em ? To 偶e wyrazi艂em w艂asne zdani, odwa偶y艂em si臋 podejrzewac pokr臋tnie (przez to 偶e przedstawi艂em swoje pomys艂y
) autora o brak pomys艂贸w ?? Nieeee drogi Orthcie, na wszystkich bog贸w przyjaznych ludzkiej rasie MOJA WCZE艢NIEJSZA WYPOWIEDZ NIE BY艁A, POWTARZM NIE BY艁A NAPISANA JAKO WYPOWIEDZ NEGATYWNA. Jak najbardziej si臋 ciesz臋 z tego powodu 偶e postanowi艂e艣 stworzyc i2502 i 偶e udost臋pni艂e艣 to nam gracz膮. I nie my艣l 偶e mnie zrazisz i tak b臋d臋 si臋 tu wypowiada艂 pozytywnie o tym co jest lux i negatywnie o tym co mi si臋 nie podoba. Nie mo偶na s艂odzi ludzi膮 za bardzo bo im si臋 w g艂owach przewraca.
Pozdrawiam serdecznie i Ciebie i wszystkich zainteresowanych i2502 niech Sigmar nad wami czuwa.
Sammel Pagarth

... i tak jeszcze tu wr贸c臋 Twisted Evil
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Czw Lis 24, 2005 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie potrzebuje s艂odzenia aby uruchamiac w sobie motywacj臋. forum jest po to aby wyrazac opinie i wskazywac bl臋dy - tak tez sie dzieje. a moja wypowiedz nie by艂a w ca艂o艣ci skierowana do Ciebie, zw艂aszcza w koncowej fazie - dzie艅 w dzie艅 dostaje takie informacje, co zrobic lepiej, dlaczego tak drogo, czemu tak trudno, czemu tak wolno chodzi, czemu znowu serwer pad艂... - praktycznie co dzie艅 z blackiem [betatester] poprawiamy jakies rzeczy - ja dodaje cos nowego - a mn贸stwo rzeczy le偶y w postaci niezamknietego kodu w plikach notatnika na moim komputerze. cz臋sto ludzie zadaj膮 pytania kt贸rych odpowiedzi s膮 oczywiste, rozwi膮zania - kt贸re by艂y juz dawno temu dyskutowane - i po prostu macki opadaj膮 gdy t艂umacze n-ty raz dlaczego s膮 tylko 3 sloty na bro艅 etc. - druga rzecz [przypominam mojemu przedm贸wcy ze wyra偶am si臋 do og贸艂u - bo znowu nap艂odzi si臋 w kolejnym po艣cie] - a wi臋c druga rzecz - to to - 偶e ci膮gle kto艣 czego艣 wymaga i 偶膮da tak jakby za chwil臋 chcieli zwrotu pieni臋dzy za wadliwy produkt czy niewykonan膮 us艂ug臋.

To naprawd臋 jest do艂uj膮ce. g贸ra 1/10 os贸b w rozmowie ze mn膮 prosi czy te偶 pyta o ewentualn膮 mo偶liwo艣膰 czy dana kwestia jest do zrealizowania. Nie chc臋 robi膰 gry na SMSa etc. - a m贸g艂bym. na razie koszty utrzymania serwera s膮 jeszcze w moim zasi臋gu finansowym.

i jeszcze kwestia osobista do pana Sammela [to b臋dzie mo偶na skrytykowa膰 i przyj膮c na klat臋]
No wi臋c moja rada na lepszy 艣wiat to po napisaniu posta na jakimkolwiek forum nacisn膮膰 magiczn膮 kombinacj臋 ctrl+a, nast臋pnie ctrl+c, nast臋pnie wys艂a膰 posta, odczeka膰, sprawdzi膰, je艣li przegl膮darka si臋 sypnie, serwer beknie, przyjdzie 艣nie偶yca i poluzuje 艂膮cza etc. i post nie uka偶e si臋 - wej艣膰 ponownie do nadania posta i nacisn膮膰 ctrl+v - pisz膮c na wszelkich forach ten odruch wykszta艂ci艂em sobie ju偶 po kilku roboczogodzinach z postami - polecam i korzystajac z okazji pozdrawiam fanatyk贸w systemu.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Sammel Pagarth



Do潮czy: 23 Lis 2005
Posty: 4
Sk眃: Krak贸w

PostWys砤ny: Czw Lis 24, 2005 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ko偶ystam z tej kombinacji, ale jako艣 wtedy zabyk艂em.

Nie b臋d臋 si臋 rozwodzi艂 i p艂odzi艂 (zw艂aszcza 偶e w domu ju偶 siedz臋).

Powiedz mi Orth na czym (jaki sprz臋t) macie ten server le偶y u mnie troch臋 cz臋艣ci to moze co艣 si臋 znajdzie-taki ma艂y wk艂ad dla i2502.

I nie s艂odz臋, to nie by艂o s艂odzenie, delikatne t艂umaczenie tak, s艂odzenie nie.

Koniec wypowiedzi (do czasu gny znowu nie wr贸c臋 Twisted Evil )
Sammel Pagarth
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Go舵






PostWys砤ny: Sob Lis 26, 2005 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gr臋 w艂aczy艂em dok艂膮dnie przed momentem i musze powiedzie膰 co艣 bo ciska mi si臋 to na usta nie chce nic wypomina膰 ani nikogo dr臋czy膰 ale muj pomys艂 jest taki

w imperium 2502 brakuje mi klasy jednej rzeczy a mianowicie 艂otra, wiem 偶e kogo艣 kto kradnie pieni膮dze i w艂amuje do skarbc贸w i dom贸w jest trudno zrobi膰 ale jest to mo偶liwe.

kolejna sprawa to mo偶e by zrobi膰 profesje takie jak w m艂otku ;]
Powr髏 do g髍y
Bothgloom
Go舵





PostWys砤ny: Sob Gru 10, 2005 22:58    Temat postu: 1 pytanie Odpowiedz z cytatem

czy jest mo偶liwe aby chodzilo toto jak dopo艂udnia 02.12.2005 (pi臋tek) ?
czy mo偶e wtedy by艂 艢w. Miko艂aj ? Razz
Powr髏 do g髍y
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Nie Gru 11, 2005 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przygotowuje wlasnie update klas zawodowych - najprawdopodobniej beda zmienione one [3] na 10 profesji wyj艣ciowych
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Czw Gru 15, 2005 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinno si臋 cz臋艣ciej znajdowa膰 ru偶ne przedmioty przy zabitym wrogu, na oben膮 chwile mam 5 poziom i tylko raz cos znalaz艂em przy zabitym wrogu i to by艂a ksi臋ga czar贸w a dalej nic tylko si臋 znajduje tylko z艂oto 偶eczywiscie pomys艂 z plecaczkiem nie jest g艂upi Smile
_________________
figo fago babcia nago
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pia Gru 16, 2005 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artefakty beda na bie偶膮co uzupe艂niane.

aha i by艂bym zapomnia艂 - w 艣wi臋ta przez 3 dni wy艂膮czam abonament w grze - tak aby bezkontowcy te偶 mogli zobaczy膰 nowe opcje i mo偶e czasn膮膰 jakiego艣 questa.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Sob Gru 17, 2005 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna ta melina nizio艂k贸w tylko mo偶e by kto艣 j膮 prowadzi艂 bo same zak艂ady to troche nudne a i mo偶e jakie艣 piwko czy mi贸d?
_________________
figo fago babcia nago
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Wto Gru 20, 2005 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w艂asnie, a propo tej meliny nizio艂k贸w to moze to tam taki kana艂 komunikacyjny i jak juz wspomnia艂em 偶eby kto艣 ja prowadzi艂 bo nudno jest tam ( orth 偶eby zrobi膰 zak艂ady za 1000, 20000 i 80000) rozwa偶 to, bo nie wiem czy wiesz ale w innych grach tego typu (DOH) w艂a艣nie tak jest i w karczmie mo偶na przesiedzie膰 p贸艂 dnia
_________________
figo fago babcia nago
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Sro Gru 21, 2005 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyslimy pomyslimy - na melinie bedzie sie mozna niezle wzbogacic lub... sp艂uka膰
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast阷ny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group