Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Prolog-Kasr Partox
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Czw Cze 01, 2006 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<"Co mam robi膰?" rozgl膮dam si臋 zdezorientowana.
"Wiem! B臋d臋 si臋 bawi膰 w chowanego!W tym jestem dobra...przynajmniej w tym...pewnie wed艂ug wszystkich tu obecnych jestem tylko zb臋dna.Tylko balastem dla nich wszystkich...A skoro jestem balastem to po co mam si臋 rusza膰.Zostan臋 sobie tutaj.Wiedz膮,偶e nie potrafi臋 dobrze strzela膰 z tego 偶elastwa, a jednak mi to dali.Mo偶e chc膮 bym post膮pi艂a jak szlachciowi pozosta艂o?W takich wypadkach umiera si臋 z honorem i czysto艣ci膮 serca. To dlatego pewnie mnie tu zostawili...偶eby nie przyk艂ada膰 do niczego r臋ki.Albo mnie by zabili Ci z chaosu albo sama wszystkich wyr臋cz臋..."
Siadam zrezygnowana i popadam w zas臋pienie."Przecie偶 gdyby im zale偶a艂o by mnie ocali膰 to bym nie zostawili gdzie艣 indziej lub kogo艣 by ze mn膮 kogo艣 zostawili.A tak?Powiedz膮,偶e nie mogli mnie ochroni膰 lub nic nie powiedz膮, bo po c贸偶.Pr贸cz mnie 偶yje jeszcze tylko dw贸ch mych kuzyn贸w i trzy kuzynki...no i m贸j narzeczony.Jeden kuzyn jest oficerem, wiec pewnie wie jak jest....i uwierz膮,偶e poprostu mog艂am zgin膮膰.C贸偶 mi pozosta艂o..."Stawiam lusterko przed sob膮 i nalewam kolejny kieliszek wina.Wznosz臋 toast sama ze sob膮.>
-Za szybk膮 i bezbolesn膮 艣mier膰...<U艣miecham si臋 do siebie smutno i zaczynam pi膰."Wszystko mi ju偶 jedno.Nie mam nic, a po co 偶y膰 skoro si臋 niczego nie ma.Pozosta艂 mi tylko honor i m艂odo艣膰...bez 偶adnego posagu.Po c贸偶 mam 偶y膰 skoro nie mam nawet sukienek?" Bior臋 pietolet i k艂ad臋 go sobie na kolanach.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Cze 01, 2006 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zastanawiam sie przez chwile czy ta m艂oda kobieta jest bezpieczna. Mo偶e polecia艂a ju偶 jakim艣 promem ewakuacyjnym. Pewnie le偶y sobie wygodnie w fotelu i 艣mieje sie z nas, tych kt贸rzy zostali. >
<Na s艂owa Inkwizytora przed oczami rozb艂yska mi plan, tak samo szalony co nieprawdopodobny , a jednak jest cie艅 szansy ,偶e mo偶liwy.>
-Jan rusz臋 z tob膮, prosto na Bane'a. Mo偶e nawet do niego nie dotrzemy ale warto spr贸bowa膰.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Czw Cze 01, 2006 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SARAH

Drzwi do kantyny otwieraj膮 si臋 z hukiem. Do 艣rodka zagl膮da jaki艣 szeregowy gwardzista imperialny.

-Niech pani bierze szabl臋 i pistolet. Komisarz Albrecht Monito kaza艂 mi zabra膰 pani膮 na koniec mostu, na drugie pozycje obronne. Jak przerw膮 pierwsz膮 lini臋, zabior膮 pani膮 przez g艂贸wn膮 bram臋 do miasta... chyba do miejskiej opery. Szybko, jestem potrzebny w walce!

ARTEMIDERUS/JAN

Rzucacie si臋 z bunkru w stron臋 艣wity Bane'a, za wami Gromm i Salamandry. Dzi臋ki temu, 偶e s膮 blisko was, nikt poboczny nie koncentruje na was swego ognia. Wpadacie wszyscy mi臋dzy doborowych Marines Chaosu i 艣cinacie ich po kolei. Jednak wr贸g przegrupowa艂 si臋 i rzuci艂 si臋 na was. Salamandry nie 偶yj膮, acz zabra艂y wielu ze sob膮 do grobu. Z drugiej strony, Jukov i Ilyon atakuj膮 ze swymi szturmowcami. Wydaje si臋 偶e zwyci臋stwo jest blisko, kiedy...

Dwie pot臋偶ne eksplozje rozerwa艂y asfalt niedaleko was. Z masy wrog贸w wy艂oni艂y si臋 dwa Cadia艅skie Baneblade'y. Momentalnie, ogie艅 artylerii i wyrzutni rakiet skupi艂 si臋 na nich, i pomimo pancerza, oba czo艂gi nie wytrzyma艂y nat臋偶enia ostrza艂u i eksplodowa艂y, zabieraj膮c ze sob膮 wielu 偶o艂nierzy Chaosu. Jednak kolejna, cztery razy wi臋ksza eksplozja zmiot艂a ostatnie dzia艂a i ich obs艂ug臋. Wy艂oni艂 si臋 Staro偶ytny Baneblade, wielka machina z ogromnym dzia艂em... Dzia艂ami! Z ka偶dego punktu na tym czo艂gu sterczy jaka艣 lufa. Wielka lufa. 艢wita Bane'a zosta艂a unicestwiona, jednak on sam zosta艂 uratowany przez grup臋 szturmowc贸w... Elitarnej 艣wity Kardyna艂a Kohra, wrogiego dow贸dcy.

Pr贸bujecie przebi膰 si臋 do Bane'a i Kohra. Wymiatacie wszystkich szturmowc贸w. Jednak Baneblade zmiata po kolei coraz wi臋ksze grupy Imperialist贸w, i nawet interwencja Kosmicznych Marines z zakonu Mrocznych Pretorian贸w nie pomog艂a. Albrecht Monito i Inkwizytor Jukov og艂osili przez komunikator odwr贸t na drugi koniec mostu, na drug膮 lini臋 obrony. Niekt贸rzy, g艂贸wnie ranni, zostaj膮 by da膰 wam czas na ucieczk臋, co robicie. Wpadacie do p贸艂mroku tunelu, jakim jest most...

Wielka masa Marines Chaosu, czo艂g贸w, maszyn krocz膮cycj i zdradzieckich Gwardzist贸w razem z Lordem Bane'em i Kardyna艂em Kohrem zmiata pozosta艂ych Imperialist贸w. 艢wist plazmy, laser贸w, bolt贸w i pocisk贸w wype艂nia powietrze.

-Odwr贸t! Odwr贸t! Szybko!-krzyczy Gromm do innych 偶o艂nierzy. W艣r贸d nich wida膰 Inkwizytor贸w, Komisarza i kapitana Hansa. Kapitan Dark jednak nie 偶yje...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pia Cze 02, 2006 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Chowam szybko lusterko, kielich i dwie butelki wina do torby i wstaj臋. Pistolet i szabl臋 trzymam w r臋kach.Podchodz臋 do m臋偶czyzny i u艣miecham si臋.>
-No to chod藕my dalej...
<Wychodz臋 za nim i id臋 potulnie tam gdzie mnie prowadzi. "Ciekawe jak d艂ugo b臋d膮 tak mnie przemieszcza膰 z miejsca w miejsce.Mo偶e tym razem zostawi膮 mnie w sklepie z ubraniami?">
-Mo偶esz mi wyja艣ni膰 po co od tak dawna trwa wojna?Zastanawia mnie to i mia艂am troch臋 czasu na przemy艣lenia.Mo偶e m臋偶czy藕ni po obu stronach czuj膮 si臋 jacy艣 niedowarto艣ciowani, 偶e musz膮 walczy膰 udowadniaj膮c sobie,偶e nie s膮 do niczego?W epicki spos贸b chcecie walczy膰 do ko艅ca 艣wiata?Nikt mi nie chce odpowiedzie膰, bo jak zwykle nikt nie ma czasu...Pan tak偶e.A mo偶e poprostu nie wiecie jak to wyja艣ni膰?Mo偶e niegdy si臋 nie zastanawiali艣cie?Bo przecie偶 po co 偶y膰 spokojnie, za艂o偶y膰 rodzin臋 b膮d藕 te偶 nie i sp臋dza膰 偶ycie spokojnie skoro mo偶na walczy膰!Tak...zabijanie w imi臋 wy偶szych cel贸w!I ten chaos jak i wy! Powiedz mi dla kogo wy walczycie tak wog贸le?M臋偶czy藕ni! Dla was to pewnie fajnie zgin膮膰 艣mierci膮 bohatera broni膮cego ideologii, nad kt贸rymi wi臋kszo艣膰 si臋 nawet nie zastanawia! Po obu stronach barykad tak samo...Nie wiem po co mi dano ten z艂om zwany pistoletem...nie u偶yj臋 go chyba,偶e na sobie!Bo ja si臋 nie w艂膮cz臋 w te walki...I tak jestem wam wszystkim balastem, wi臋c mo偶na by艂o mnie tam zostawi膰....Co tam jedna kobieta w t膮 czy w tamt膮.Gdyby wam zale偶a艂o to by艣cie ju偶 dawno zako艅czyli wojn臋.
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Cze 07, 2006 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wycofuje si臋 bardzo niech臋tnie ale szybko i bez wachania. Pod膮偶am na nasze kolejne ustalone pozycje. By艂o bliko a jednocze艣nie tak daleko. Przemieszczaj膮c sie zerkam co siedzieje wko艂o. Inkwizytor jeszcze 偶yje znaczy nie藕le mu idzie... Damy rade , musimy da膰 rade. Nienawidze wycofywania si臋, to znaczy , 偶e jest naprawde 藕le.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Cze 07, 2006 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wycofuj臋 si臋 obok Artemiderusa. Oszcz臋dzam amunicj臋 do miotacza. Jak co艣 si臋 zbli偶y do tn臋 mieczem.>

- Wycofywa膰 si臋! Nie ucieka膰! Imperator widzi wasz strach...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Cze 11, 2006 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SARAH

呕o艂nierz jest nieco zdenerwowany.

-Wojna trwa od zawsze, panienko. Chaotyczni zdrajcy i plugawi obcy chc膮 z r贸偶nych powod贸w zniszczy膰 Imperium Ludzkie i zniszczy膰 nasz gatunek. A czy偶 nie jest sprawiedliwa wojna obronna? Mamy patrze膰 jak nasze rodziny s膮 mordowane? G艂upia dziewczyno! Je艣li艣 taka m膮dra to id藕, g艂o艣 pok贸j Chaosytom, zobaczymy czy zabij膮 ciebie od razu! Ja, oraz moi towarzysze walczymy za Imperatora kt贸ry jest jedyn膮 prawd膮 w tym 艣wiecie k艂amstw. Ale ty tego nigdy nie zrozumiesz. M贸dl si臋, by艣 si臋 nie wygada艂a przy Inkwizycji.

Dobiegli艣cie na miejsce. W sam膮 por臋. Gwardzi艣ci ju偶 ustawiaj膮 si臋 na pozycjach obronnych, podobnie jak 偶o艂nierze Inkwizycji i Kosmiczni Marines. Widzisz w艣r贸d nich Artemiderusa. Najwidoczniej Chaos przerwa艂 pierwsz膮 lini臋 obrony... Lecz, jest dziwnie cicho. Opr贸cz odg艂os贸w, jakie wydaje masa chao艣niak贸w z tunelu-mostu... Panuje cisza. Wszyscy s膮 co najmniej zdziwieni. Tw贸j przewodnik bez s艂owa do艂膮cza do jakiego艣 oddzia艂u i znika mi臋dzy 偶o艂nierzami. Widzisz dalej mur i spor膮 bram膮. Jest w po艂owie otwarta.

JAN/ARTEMIDERUS

Uda艂o wam si臋 szybko wycofa膰. Chaos koncentruje swoje oddzia艂y na waszych niedawnych liniach obrony. W tym samym czasie Mroczni Pretorianie instaluj膮 na g艂贸wnych filarach i 艣cianach no艣nych wy偶szego pi臋tra mostu 艂adunki wybuchowe. Chyba chc膮 nieco przetrzebi膰 wrog贸w... Docieracie na miejsce i zajmujecie stanowiska... 艁adujecie bro艅 艣wie偶膮 amunicj膮, dostajecie r贸wnie偶 granaty. W ko艅cu, s艂ycha膰 jak wrogowie ruszaj膮. S艂ycha膰 szept komisarza Monito, kt贸ry rozmawia z jakim艣 Techmarine.

-Chaos wy艣le teraz ca艂y sw贸j sprz臋t pancerny i niewielkie wsparcie piechoty. Mamy okazj臋... Wy艂膮czy膰 艣wiat艂a w tunelu!

Na jego komend臋, 艣wiat艂a gasn膮.

ARTEMIDERUS/SARAH/JAN

Monito wydaje rozkaz:

-Teraz!

Og艂uszaj膮ca eksplozja rozrywa strop mostu... Drugie pi臋tro opada bezw艂adnie na nacieraj膮ce wojska Chaosyt贸w. Seria eksplozji, krzyk贸w i w ko艅cu wielki 艂omot.

-Uda艂o si臋! Sprz臋t pancerny i Staro偶ytny Baneblade zlikwidowane! Przygotowa膰 si臋 na natarcie zdrajc贸w!

Tarcza energetyczna nad centrum miasta wysiad艂a... Ale nie s艂ycha膰 wrogiej artylerii. Ani jeden pocisk nie leci w wasz膮 stron臋... dziwne.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Cze 12, 2006 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrz臋 dooko艂a po twarzach obro艅c贸w. Patrz臋 do g贸ry na niebo. Potrz膮sam g艂ow膮, wprawiaj膮c w ruch dredy, kt贸re dzwoni膮 o siebie metalowymi obr臋czami, 艣ciskaj膮cymi pasma w艂os贸w. M贸wi臋 spokojnie, czystym g艂osem, kt贸ry winien rozbrzmie膰 w uszach najbli偶ej zgromadzonych obro艅c贸w>
- Imperatorze. Ciebie o 艂ask臋 prosimy. Imperatorze. Ciebie o si艂臋 prosimy... <licz臋, 偶臋 kto艣 si臋 przy艂膮czy... spogl膮dam na kolejnych obro艅c贸w. Niech widz膮 tatua偶 inkwizycji na mojej twarzy... niech widz膮 znak Imperatora na naramienniku> Imperatorze. Ciebie o wytrwa艂o艣膰 prosimy... <Modlitwa p艂ynie z moich ust spokojnie...>

<`Imperatorze... daj im si艂臋 by godnie mogli walczy膰 w imi臋 twoje... Imperatorze daj mi si艂臋, bym m贸g艂 si臋 sta膰 mieczem w twej d艂oni... bym m贸g艂 spa艣膰 na g艂owy heretyk贸w, niszcz膮c i 艂ami膮c chaos ku przestrodze innych...`>

- Imperatorze. Ciebie o odwag臋 prosimy. Imperatorze...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Pon Cze 12, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Z wyrzutem spogl膮dam na m臋偶czyzn臋.>

-A 偶eby pan wiedzia艂,偶e p贸jd臋...mnie tam wszystko jedno bo i tak mi wszystko zabrali! Zniszczyli mi m贸j pi臋kny 艣wiat,zabili rodzin臋, ukochanego psa, nawet s艂u偶膮c膮, odebrali wszystkie rzeczy! A zreszt膮 to mnie zostaw...<Odchodz臋 od niego i siadam ko艂o na wp贸艂 otwartej bramy. Opieram si臋 plecami o mur, podkulam nogi pod siebie i spogl膮dam roze藕lona w niebo.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Cze 18, 2006 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<No wreszcie co艣 sie dzieje. Sprytnie to wymy艣lili, lepiej straci膰 most ni偶 ca艂e miasto. Trzeba pom贸c inkwizytorowi, tak dla lepszej wygranej. Kurcze co tak cicho. Czy偶bym wyczuwa艂 niepewno艣膰 i strach? To dobra okazja.>
-Dla IMPERATORA!!!! Spadniemy na nich jak ten most, mia偶d偶膮c chaos i nios膮c kres ich plugastwom!!! Aby ju偶 nikt wi臋cej nie gin膮艂 tu !!!!
<Przygotowuje bro艅>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Cze 18, 2006 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSCY

Wojska Chaosu przedzieraj膮 si臋 przez gruzy mostu... W艣r贸d nich s膮 Kohr i Bane. Jednak co艣 jest nie tak...

Ukryci snajperzy ra偶膮 z wysokich budynk贸w wojska Chaosu. Kilka pocisk贸w artyleryjskich spad艂o na ich czered臋... Znik膮d pojawi艂y si臋 my艣liwce Imperium, zrzucaj膮c bomby w ich zbiorowisko. Jednak Chaos prze dalej... A nag艂e ataki usta艂y... Otworzyli艣cie ogie艅 ku nim, jednak nied艂ugo postrzelali艣cie. Z budynk贸w, alejek i ulic zacz臋li wybiega膰 偶o艂nierze Imperium. Jednak ich mundury... Niebieski pancerz i bia艂y mundur pod spodem... Srebrne, a nie z艂ote, or艂y Imperialne na ich he艂mach i Lasgunach. To Cadianie... Ale jacy艣 dziwni. Za nimi biegn膮... Kosmiczni Marines (!!!) utrzymani w tej samej kolorystyce. Wszyscy rzucili si臋 z ogniem i mieczem w stron臋 Chaosyt贸w rycz膮c razem: "Za Vardena! Za Imperium!"

Niespodziewanie, do艂膮czaj膮 do nich gwardzi艣ci Cadia艅scy z kt贸rymi kryjecie si臋 na pozycjach... Kapitan Hans, ten 偶o艂nierz z Krieg, biegnie na ich czele... 呕o艂nierze Inkwizycji i Mroczni Pretorianie nie wiedz膮 co robi膰...

W艣r贸d atakuj膮cych Imperialist贸w pojawiaj膮 si臋 dwie postacie... Jeden to sam Varden ze swoj膮 obstaw膮 robot贸w bojowych. Wpad艂 on mi臋dzy wrog贸w i pocz膮艂 ich siec.

Druga osoba... Wojownik w czarnym, sk贸rzanym pancerzu. Czarna peleryna z kapturem dodaje mu tajemniczo艣ci. Przez tors przechodz膮 mu dwa pasy na amunicj臋, zasobniki i no偶e... Puste. Czerwona, szturmowa maska przeciw-psioniczna, wyposa偶enie Inkwizytor贸w, przes艂ania mu twarz. Gdzie nie ma pancerza... Tam ma banda偶e, strasznie ubrudzone p艂ynami i star膮 krwi膮, gdzieniegdzi te偶 nadpalone. W swoich okrwawionych d艂oniach trzyma d艂ugi, pi臋knie zdobiony miecz dwur臋czny. Pomimo wielko艣ci, wojownik wykonuje powolne m艂ynki bez fatygi. Macie wra偶enie 偶e ten miecz jest z... pr贸偶ni... 艢wieci si臋 i wibruje, a d藕wi臋k jego wibracji to muzyka dla uszu. Uk艂ada si臋 on w nisk膮, bucz膮c膮 melodi臋. Wojownik szybkimi ruchami 艣cina kolejnych wrog贸w. Wida膰 w jego ruchach do艣wiadczenie.

Dok艂adnie wida膰 r贸wnie偶, jak wojownik chroni Vardena tak zaciekle jak tylko mo偶e. Ktokolwiek z Chaosyt贸w, oboj臋tnie czy gwardzista czy Marine, skieruje na niego bro艅, ko艅czy w ka艂u偶y krwi...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Cze 18, 2006 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrze sobie co sie dzieje. Nie b臋d臋 sie wtr膮ca艂. Strzelam do kolejnych przeciwnik贸w nie zaj臋tych walk膮 wrecz. Chc膮 niech sobie walcz膮, Mnie nie zale偶y a偶 tak, starczy dla ka偶dego. My艣le ju偶 o tym urlopie. Wreszcie b臋dzie wreszcie panienki. Varden nareszcie si臋 pokaz艂e艣. Pewnie chcesz zgarn膮膰 wszystkie zaszczyty ale mnie to obleci. Staram sienie trafi膰 kt贸rego艣 z ludzi Vardena.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Cze 19, 2006 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<`Varden... niech b臋dzie przekl臋ta jego herezja... Dziwn膮 pomoc nam zes艂a艂e艣 Imperatorze...`>
<Wchodz臋 na barykad臋 z uniesionym do g贸ry mieczem>
- Do boju 偶o艂nierze! Za imperatora! Wyrzu膰my plugastwo chaosu z tej ziemii!
<Zeskakuj臋 z barykady i biegn臋 w stron臋 chaosyt贸w. Mia偶dz臋 ich cia艂a mieczem, a w przypadku marines poprawiam miotaczem ognia>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Cze 21, 2006 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Siedz臋 sobie opieraj膮c si臋 plecami o mur i z zapartym tchem obserwuj臋 wszystko co si臋 dzieje wko艂o mnie.M贸j wzrok jest troch臋 ot臋pia艂y od wina,kt贸re ju偶 wypi艂am w kawiarnii."O Imperatorze!Gdzie ja jestem...Miej mnie w swej opiece...i wybacz,lecz walczy膰 nie b臋d臋!" W razie zbli偶aj膮cego si臋 niebezpiecze艅stwa czmycham za bram臋.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sro Cze 21, 2006 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SARAH

Zdecydowa艂a艣 jednak w olbiczu niebezpiecze艅stwa nic nie robi膰. Walka zacz臋艂a si臋 nieco wymyka膰 spod kontroli, wi臋c ukrywasz si臋 za bram膮, sk膮d obserwujesz co si臋 dzieje. Nagle, zostajesz pochwycona za ramiona i 艣ci艣ni臋ta, a jaka艣 r臋ka w wojskowej r臋kawicy zatyka ci usta. Zdj臋艂o ci臋 przera偶enie i upu艣ci艂a艣 sw膮 bro艅, kt贸r膮 w mgnieniu oka kto艣 zabra艂. Kilka os贸b zaci膮gn臋艂o ci臋 do jakiej艣 alei, za zdewastowan膮 barykad臋. W ko艅cu ci臋 puszczaj膮 i odwracasz si臋 w ich stron臋. Pot臋偶ne pancerze z or艂em Imperialnym na piersiach, twarze, r臋ce i nogi zakryte elementami zbroi. Kosmiczni Marines... To chyba ci co przybyli z tym "Vardenem".

jest ich trzech. Dw贸ch pobieg艂o i wr贸ci艂o do walki, podczas gdy trzeci wskaza艂 r臋k膮 na barykad臋.

-Schowaj si臋, bo jeszcze oberwiesz. Ja tu zostan臋.

ARTEMIDERUS/JAN

Przerywacie swe wysi艂ki, gdy偶 us艂yszeli艣cie ciekaw膮 rozmow臋 mi臋dzy Inkwizytorami Ilyonem i Jukovem.

-Nie r贸b tego Jukov! Imperator nie przes艂a艂 swej woli co do Vardena!
Jukov posy艂a ripost臋.
-Nie Ilyon! Zrzucam ze swych ramion ci臋偶ar twego zwierzchnictwa! Mroczni Pretorianie mi pomog膮! Za Imperium, 偶o艂nierze Inkwizycji i bracia Marines! Zabi膰 Chaos i zdrajc贸w Vardena!

呕o艂nierze Inkwizycji i Mroczni Pretorianie szturmem rzucili si臋 w stron臋 szalej膮cej bitwy. Kompletnie zaskoczona gwardia robot贸w Vardena pada zniszczona od serii bolter贸w i autogun贸w.

Varden pr贸buje si臋 broni膰, jednak kilku Marines z ci臋偶k膮 broni膮 zaczyna do niego strzela膰 ze wszystkich stron. Serie z ci臋偶kich bolter贸w, strumienie p艂omieni z ci臋偶kich miotaczy p艂omieni, lekkie rakiety z polowych rakietnic i plazmowe pociski z karabin贸w plazmowych r贸wno trafiaj膮 w Vardena. Ten, z kompletnie zniszczonym pancerzem, z krwi膮 ciekn膮c膮 z ran, pada na kolana i potem na twarz. Runy i diody jego zbroi gasn膮...

Zamaskowany szermierz z rykiem rzuca si臋 na nieprzygotowanych oprawc贸w Vardena. Ci nie mog膮 oprze膰 si臋 sile jego ostrza i padaj膮, wrzeszcz膮c kiedy krew tryska z przeci臋tych pancerzy. Chwil臋 potem eksplozja kilku granat贸w os艂ania ca艂膮 sytuacj臋 dymem... Nikt z marines nie uciek艂. Ludzie Vardena i Cadianie, prowadzeni przez Kapitana Hansa, zdwajaj膮 wysi艂ki i wyrzynaj膮 po kolei Chaosyt贸w i Imperialist贸w... Zauwa偶acie ciekaw膮 sytuacj臋...

Kilkunastu 偶o艂nierzy obskoczy艂o Bane'a i Kohra. Pomimo mistrzostwa w obronie, ten pierwszy pada w ko艅cu z rozci臋t膮 czaszk膮... Jaki艣 sier偶ant marines zabi艂 go pi艂omieczem. Kohra powalili na gleb臋 uderzeniem pie艣ci w twarz i zabrali mu jego poskr臋can膮, czarn膮 lag臋, po czym z艂amali j膮 po艣wi臋conym mieczem... Wyczuli艣cie jak wielkie z艂o zosta艂o zniszczone. Kohr j臋czy z b贸lu i 偶alu... Chyba ta laga dawa艂a mu moc.

W ca艂ej zawieruszy Ilyon gdzie艣 si臋 zapodzia艂 a Komisarz Monito pad艂 艣ci臋ty w ko艅cu przez Chaosyt贸w. Jukova nigdzie nie wida膰. Ludzie Vardena zyskali przewag臋 i szybko zaczynaj膮 j膮 powi臋ksza膰...
[/url]
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Pia Cze 23, 2006 20:57, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Nast阷ny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group