Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Prolog-Kasr Partox
Id do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 16:28    Temat postu: Prolog-Kasr Partox Odpowiedz z cytatem

艢mier膰. Tyle 艣mierci wok贸艂. Od ostatniego najazdu Abaddona nie min臋艂o wiele lat, kiedy znowu zacz臋艂y si臋 rajdy Space Marines Chaosu i kolejne zdrady ludno艣ci... Zbli偶a si臋 walka. Wojna, krew, krew si臋 poleje. Pytanie tylko: czyja krew...

ELENDIRAS

Siedzisz obecnie sam w pokoju zbiorowym statku, kt贸ry transportuje ciebie oraz innych na rze藕. Rze藕, bo jak inaczej nazwa膰 wojn臋 z Chaosem? Mordercy, bez uczu膰, lito艣ci i... poczucia b贸lu.

Siedzisz sobie spokojnie na 艂贸偶ku. Na zewn膮trz s艂ycha膰 tupanie, trzeszcz膮cy g艂os ze speakera... Nagle do pokoju wchodzi, szybko, trzaskaj膮c drzwiami Squat, kt贸rego wcze艣niej widzia艂e艣. Balistyk Wojenny z Imperial Guard. Odruchowo chwytasz za Autopistola i kierujesz, odbezpieczj膮c w stron臋 drzwi...

MOR-RAG

Za艂atwiwszy sprawy z roz艂adunkiem sprz臋tu, idziesz pospiesznie do zbiorowej sypialni, kt贸ra powinna by膰 pusta. Chcesz wzi膮膰 jeszcze sw贸j sprz臋t, w ko艅cu nied艂ugo l膮dujecie. Wparowujesz z bara, drzwi trzasn臋艂y o 艣cian臋... i zamurowa艂o ci臋. Widzisz Eldara, Wygna艅ca-Zab贸jc臋, najemnego 偶o艂nierza, kt贸ego ju偶 widzia艂e艣 lecz nie mia艂e艣 okazji pozna膰. Teraz odruchowo nacelowa艂 na ciebie swego Autopistola... stoisz jak wryty w chwili konsternacji...

GHORMAR/BILL

Stoicie w hali g艂贸wnej. Oddzia艂y zbieraj膮 swoje manatki i szykuj膮 sie do l膮dowania. Ghormar, widzisz swoich starych Ogryn贸w i nowy przydzia艂, czekaj膮 na ciebie... Nieopodal widzisz zdezorientowanego Szeregowca Catachana... widzia艂e艣 go ju偶 wcze艣niej, przykuwa uwag臋...

Bill, nie mo偶esz znale藕膰 swego oddzia艂u... mo偶e ten Ogryn, kt贸rego wcze艣niej widzia艂e艣 wie gdzie on jest?

JAN 呕IZKA

Idziesz korytarzem w stron臋 mostka... przypuszczasz 偶e reszta inkwizytor贸w jest spakowana i w tej chwili rozmawia z kapitanem statku. Zd膮偶y艂es spakowa膰 swoje rzeczy. Nieopodal widzia艂e艣 w hali g艂贸wnej tych dw贸ch przykuwaj膮cych uwag臋 jegomo艣ci: Szeregowego Catachana i Sier偶anta Ogryna... My艣lisz: "Mo偶e z nimi porozmawiam", ale po chwili dodajesz: "Na to przyjdzie jeszcze czas". Zatrzymujesz si臋 na chwil臋 zastanawiaj膮c si臋...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy


Ostatnio zmieniony przez Ethereal dnia Nie Wrz 10, 2006 18:34, w ca硂禼i zmieniany 2 razy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<patrze na eldara i zdezorientowany pytam>

-Czemu celujesz we mnie z tego z艂omu, zawini艂em ci czym艣. A zreszt膮 co bede pyta膰 mam jeszcze sporo do zrobienia.

<podchodze do swojego 艂贸偶ka, chowam wszystko do plecaka, Shotguna wk艂adam do uchwytu przy plecaku i top贸r przypinam do pasa, a Hand Flamera biore do r臋ki, zak艂adam plecak i przystaje na chwile patrz膮c na eldara i po chwili wychodze>
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator


Ostatnio zmieniony przez Nagash dnia Pon Lis 07, 2005 18:06, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zatrzymuj臋 si臋 na moment zastanawiaj膮c si臋 nad s艂owami modlitwy kt贸r膮 przyszykowa艂em na przedbitewn膮 msz臋. Poprawiam miecz po czym id臋 dalej na mostek>

<`Kapitan musi mi udost臋pni膰 kilka minut na przemow臋 do 偶o艂nierzy. P贸藕niej mo偶e nie by膰 na to czasu.`>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobra Zbierac manele 偶eby艣cie mi pierwsi zsiedli z pokladu a nie jak ostatnio co was po dupach sqaty kopa艂y. - krzycze i u艣miecham sie do odrzia艂u.

-Wy podejdzcie no do mnie 偶o艂nierzu - wskazuje na Catachana.

<jak podejdzie>

-Gadajcie tu zaraz co was trapi.........- mowie spokojniej
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jestem juz spakowany... Ostatnie spojrzenie na swojego lasguna.. dobra.. wszystko w porz膮dku... Czy aby napewno n贸偶 znajduje si臋 na swoim miejscu?! Macam sie po 艂ydce... Jest... Amunicja przy pasie... Jest.. Dostrzegam Ogryna... Cholera.. Sier偶ant.. I do tego jeszcze co艣 do mnie gada... A mia艂em nadzieje znikn膮膰 tu偶 po l膮dowaniu i dzia艂a膰 na w艂asn膮 r臋ke... Ale czy bym wtedy prze偶y艂 d艂u偶ej ni偶 dwa dni? Nie wiem.... Id臋 do niego... S膮d wojskowy i 艣mier膰 jako艣 mi si臋 nie widz膮...>

- Melduje si臋 na rozkaz SIR!! <staje na baczno艣膰 i regulaminowo si臋 witam... po us艂yszeniu polecenia odpowiadam>
- Jest to moja pierwsza misja w terenie SIR!! Nie zosta艂em przydzielony do rzadnego oddzia艂u i mia艂em dzia艂a膰 na w艂asn膮 r臋ke SIR!! Ale jako艣 mi si臋 nie widzi prze偶ycie w ten spos贸b...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GHORMAR/BILL

Podchodzi do was jaki艣 kapitan, z wygl膮du Catachan.

-Aaa! Tutaj jest nasza ma艂a zguba! Szeregowy Bill!
<chwil臋 zerka na was obu, po czym dodaje z u艣miechem>
-Sier偶ancie! Prosz臋 wcieli膰 tego 偶o艂nierza do swego oddzia艂u! Postaram si臋 o osobny spadochron grawitacyjny dla niego. Na pewno si臋 wam przyda... ja id臋 do swoich ludzi, 偶egnam pa艅stwa.

呕IZKA

Idziesz przez chwil臋... przypominaj膮c sobie modlitw臋. Po chwili z lenistwa i zadumy wyrywa ci臋 g艂os speakera:

-<kszsz>Za 1h nast膮pi zej艣cie do wy偶szej atmosfery Kasr Partox.<kszsz>

Biegiem kierujesz si臋 na mostek, wchodz膮c przez drzwi zauwa偶asz, 偶e inkwizytorzy kieruj膮 si臋 ju偶 na hal臋 innym korytarzem... trudno, pogadasz z nimi p贸藕niej. Podchodzi do ciebie Kapitan:

-Tak, Licencjonowany Inkwizytorze <pauzuje na chwil臋, przypomina sobie co艣> Janie 呕izko? Co艣 chcia艂 pan ode mnie?
[/i]
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z lekkim zdenerwowaniem na twarzy odk艂adam Autopistola. P贸藕niej u艣miecham si臋 z艂owieszczo.

- Wybacz... Ostro偶no艣膰... Ju偶 tak mam... A poza tym... To nie z艂om... Uwierz 偶e u艣mierci艂 wielu... Naprawd臋... Wielu...

M贸wi臋 z parszywym u艣miechem na twarzy. Zabieram ca艂y sw贸j ekwipunek i udaj臋 si臋 do g艂贸wnej hali.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Drapie sie po g艂owie>

-No to szeregowy
-Po pierwsze kto艣 ty
-Po drugie Co potraficie
-Po trzecie Czy dacie rade?
<jak Odpowie>

-U nas nie ma lekko ale jeste艣my najlepsi

-NAJLEPSI ROZUMIESZ ? nie tolerujemy tu leni tch贸rzy i zdrajc贸w

-Rozumiecie?

-Dobra rozliznijcie sie troche i przywitajcie sie z moimi chlopcami
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ech... Ci臋偶kie b臋dzie moje 偶ycie tutaj... Jakby si臋 wyrwa膰 st膮d...>
- Jestem szeregowy Bill Tarance SIR!! Najlepszy strzelec z roku w akademii wojskowej SIR!! Ze swojego Lasguna... Z manufaktury na Triplexie specjalnie sprowadzany... Potrafie trafi膰 orka w oko z 600 metr贸w SIR!!
<Cholera rozma偶y艂em si臋!! Ale tak precyzyjne trafienie na 100 metr贸w poza efektywnym zasi臋gniem broni napewno zostanie pozytywnie odnotowane... Oby ten sier偶ant okaza艂 si臋 spoko go艣ciem>
- Potrafie tak偶e dobrze ukrywa膰 si臋 w ka偶dych lasach, trawach, czy innych terenach ro艣linnych SIR!! A czy dam rade SIR? Na pewno dam rade SIR!! Nie przylecia艂em tu zgin膮膰 SIR!! Tylko wyt艂uc to chaotyczne 艣cierwo SIR!!

<Po tym jak powie swoja drug膮 fraze dodaj臋>
- SIR!! Ja te偶 jestem najlepszy!! Mog臋 si臋 za艂o偶y膰, 偶e lepszego strzelca ode mnie na tym statku nie ma SIR!!

<Spogl膮dam na reszte Ogryn贸w.. Wykonuj臋 gest przywitania i my艣l臋... Ilu z nich zginie jeszcze podczas l膮dowania..? A ilu zaraz po nim..?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Patrz臋 na niego przenikliwie.>

- Kapitan Mark Firyen? Jestem tu z ramienia Inkwizycji. Mam zamiar poprowadzi膰 przed l膮dowaniem odpraw臋 dla wszystkich 偶o艂nierzy. Zbierzcie wszystkich w luku transportowym, ja ju偶 b臋d臋 tam czeka艂. I za艂atwcie mi pod艂膮czenie podczas przemowy do radia. Piloci te偶 niech pos艂uchaj膮...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

呕IZKA

-Oczywi艣cie <m贸wi kapitan>, pod艂膮czymy odpowiednie sprawy. Wszyscy ludzie powinni si臋 zebra膰 w hali w ci膮gu minuty. A teraz, je艣li mo偶na, mam robot臋 do zrobienia. 呕egnam panie 呕izka.

Nie maj膮c nic wiecej do dodania, wychodzisz pospiesznym krokiem na sal臋... wszyscy ju偶 si臋 zebrali. Jaki艣 Kapitan Catachan贸w stoi obok m贸wnicy i zaprasz ci臋 gestem...

GHORMAR/BILL

Zauwa偶acie 偶e ludzie zaczynaj膮 si臋 ustawia膰 w grupy. Przytargano m贸wnic臋 i pod艂膮czono j膮 do speakera. Obok m贸wnicy staje Kapitan Catachan贸w, najwidoczniej zaprasza jakiego艣 Ikwizytora gestem r臋ki... ustawiacie si臋 z my艣l膮 "Przem贸wienie." Obok was stoj膮 Ogryni i Inkwizytorzy.

ELENDIRAS/MOr-RAG

Po spakowaniu wychodzicie na hal臋 (patrzcie opisy powyzej). Szybko ustawiacie sie razem obok jakego艣 oddzia艂u Ogryn贸w, dw贸ch Inkwizytor贸w i jakiego艣 kontrastuj膮cego Catachana, kt贸ry stoi blisko sier偶anta Ogryn贸w...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<cicho do siebie>

- Jak ja nie lubie przem贸wie艅 ca艂y czas m贸wi膮 na nich o tym 偶eby艣my sie nie balii inne bzdety nie przydatne na froncie.
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodz臋 do m贸wnicy. Moja posta膰 g贸ruje nad zebranymi. Zsuwam kaptur i zaczynam m贸wi膰>

- 呕O艁NIERZE!
ZA GODZIN臉 L膭DUJEMY NA PLANECIE. TO MOG膭 BY膯 WASZE OSTATNIE CHWILE 呕YCIA. ALE NIE B脫JCIE SI臉! NIE OBAWIAJCIE SI臉 GO PRZETRACI膯! BO PRZETRACICIE JE W SZLACHETNYM CELU! NIE STARAJCIE SI臉 ZAPRZECZA膯. NIE PROBUJCIE RATOWAC SWEGO 呕YCIA PODCZAS OSTRZA艁U WROGA! NIE UCIEKAJCIE KIEDY WASI PRZYJACIELE WALCZ膭 Z CHAOSEM! BO TO B臉DZIE OZNACZA膯, 呕E NIE JESTE艢CIE WCALE LEPSI OD PLUGAWEGO 艢CIERWA CHAOSU. JA JEDNAK MAM NADZIEJ臉 呕E TAK NIE B臉DZIE! PODEJMUJCIE WALK臉 ZA WSZELK膭 CEN臉! S艁UCHAJCIE. MIA艁EM SEN. SEN W KT脫RYM CHAOS ZOSTA艁 ZNISZCZONY, A CZTERNASTA (poprawka MG)KRUCJATA ZATRZYMANA! WIERZ臉 呕E POTRAFICIE TEGO DOKONA膯!

<Przestaj臋 na chwil臋 m贸wi膰. Patrz臋 po ca艂ej Sali. Staram si臋 spojrze膰 w oczy pierwszym rz臋dom.>

- NIE ZNAM WAS OSOBI艢CIE. ALE WIDZ臉, JAK WASZE CIA艁A PRZE艢WITUJ膭 POD NAPOREM OGNIA. OGNIA ZNAJOMEGO… OGNIA KT脫RY JU呕 WIELE RAZY WIDZIA艁EM… OGNIA KT脫RY PALI SI臉 TAK呕E WE MNIE…. OGNIA KT脫RY OGRZEWA NAS WSZYSTKICH! OGNIA KT脫RY PROWADZI NAS KU CHWALE I KU ZAG艁ADZIE CHAOSU! TEN OGIE艃 TO YMPERATOR! KL臉KNIJCIE 呕O艁NIERZE…. KL臉KNIJCIE I WYKRZYCZCIE KU NIEBIOSOM MODLITW臉. NIECH 艢CIERWO CHAOSU US艁YSZY SWOJ膭 RYCH艁膭 艢MIER膯!

<Sk艂adam r臋ce i cicho ju偶 m贸wi臋 do mikrofonu>

- 呕aden obowi膮zek ponad s艂u偶b臋 Imperatorowi. 呕adna my艣l ni czyn nie obrazi Imperatora. W tych mrocznych czasach prowadzi mnie Imperator. M贸j umys艂 jego my艣lami. Moje r臋ce jego broni膮. Moja dusza jego ogniem. B臋d臋 mocny w jego imieniu. B臋d臋 silny ku jego chwale. B臋d臋 bezlitosny dla jego wrog贸w. IMPERATOR Z NAMI!

<Podnosz臋 g艂ow臋 i patrz臋 po zebranych.>

- Wsta艅cie

<Odchodz臋 od m贸wnicy>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Oby tylko tylko ten Inkwizytor mia艂 racje... Oby艣my tylko prze偶yli zrzut... Dalej b臋dzie prosto... Zaszy膰 si臋 w jakich艣 ruinach i zdejmowa膰 cheretyk贸w... Ale dlaczego m贸wie o nich cheretycy... Przecie偶 i tak nie uznaj臋 Wielkiego Imperatora jako Boga jedynego i najlepszego... Mo偶e to dla tego, 偶e...>
- Pi臋kne przem贸wienie <zwracam si臋 do Ghormara>
- Skopny dupska tym na dole!!! <Krzycz臋 jako jeden z wielu>

<Rozgl膮dam sie.. Dooko艂a sami Inkwizytorzy... Cholera.. Mam nadziej臋, 偶e 偶aden z nich nie czyta艂 w moich my艣lach podczas przem贸wienia... O jaki艣 Squat si臋 na nas patrzy.. A obok niego Eldar... C贸偶 za dziwna para...>
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Lis 07, 2005 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spogl膮dam na Squata. Lekko u艣miecham si臋.

- Wi臋c szanowny panie, nie znam jeszcze pa艅skiego imienia. Jam jest Elediras <skinam g艂ow膮 lekko>. Mam nadzieje 偶e nie masz pan urazu... Tego co si臋 sta艂o do艣膰 niedawno.

Ponownie na mej twarzy pojawia si臋 parszywy u艣mieszek. Ods艂aniam p艂aszcz i spogl膮dam autopistola.

- Ciekaw jestem stary druhu ile naci臋膰 na tobie b臋d臋 musia艂 zrobi膰.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> P艂omienie Zag艂ady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group