Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Porady dla poczatkujacego ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Marvel
Go舵





PostWys砤ny: Nie Lis 06, 2005 01:31    Temat postu: Porady dla poczatkujacego ... Odpowiedz z cytatem

Witam !

Krotko i na temat : w Warhammera gram jakis miesiac(5 sesjii),gra i jej swiat coraz bardziej mi sie podobaja...
Chcialbym uzyskac kilka porad od doswiadczonych graczy,tzn : jak odgrywac postac(Elf-艁owca,charakter : z艂y),co robic a czego nie,jak zachowywac sie w roznych sytuacjach,a takze w stosunku do innych ras i co powinienem ogolnie wiedziec zaczynajac gre w Warhammera Smile
Powr髏 do g髍y
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Nie Lis 06, 2005 02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1- Elf niemo偶e by膰 z艂y
2- Elf traktuje inne rasy jak byd艂o
3- Elf kocha przyrode i nie naduzywa jej dobroci
4- Nie graj elfem
5- Jak Ci sie zachce grac Elfem patrz pkt 4. Twisted Evil
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Madras
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 28 Paz 2005
Posty: 18
Sk眃: Krak贸w :>

PostWys砤ny: Nie Lis 06, 2005 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego elf nie mo偶e by膰 z艂y? My艣l膮c w ten spos贸b wszyscy ludzie s膮 neutralni, nawet ci, kt贸rzy sk艂adaj膮 krwawe ofiary bogom chaosu. Wszystko zale偶y od MG.
Skoro ju偶 grasz tym z艂ym elfem, no to co tu du偶o gada膰 - powiniene艣 by膰 pod艂y, okrutny, nie szanowa膰 偶ycia, przyrody, niczego, wszystko poza sob膮 mie膰 w pogardzie, wywy偶sza膰 si臋 przy ka偶dej okazji, gdy tylko to mo偶liwe pr贸bowa膰 si臋 wzbogaci膰 kosztem innych. I tyle ;].
_________________
Nadchodzi zima.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Lis 06, 2005 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fratus ma racj臋, nie graj elfem na starcie. Uwierz... wielu ludzi gra elfem dla stats贸w, a prowadz膮 do jak cz艂owieka. To si臋 wtedy, delikatnie m贸wi膮c, nazywa brakiem profesjonalizmu i odpowiedniego podej艣cia. I fakt, jeszcze nie widzia艂em Wysokiego, Morskiego czy Le艣nego elfa ze Z艂ym charakterem. Confused
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Lis 06, 2005 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest. Na pocz膮tku nie graj elfikiem... Do艣膰 trudno si臋 go odgrywa. A to zapewne przyuwa偶y MG i odbije ci si臋 to na PD. Proponuje cz艂owieka na pocz膮tek. Dopiero p贸藕niej gdy nabierzesz wprawy wybierz inn膮 ras臋. Proponuje halfa nie jest a偶 tak skomplikowany, nast臋pnie krasnal a na ko艅cu k艂apouchy Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Marvel



Do潮czy: 08 Lis 2005
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Lis 08, 2005 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli radzicie mi schowac prace(zabawe~)na 6 sesjach do szafy i zrobic nowa postac ? hm.I tak mi zalezy tylko,zeby sesja byla udana;ciekawa przygoda,glowkowanie nad problemem,odgrywanie postaci ...a nie jak to robia moi koledzy,"MG co sobie moge rozwinac ...?" Very Happy
Czyli tak : mowic mi natychmiast kim powinienem sobie zaczac grac,klase i jak odgrywac : P
Bylbym wdzieczny Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Lis 08, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radz臋 cz艂eka na start. Je艣li masz charakter, mo偶esz by膰 krasnoludem (polecam). Moja pierwsza posta膰 to by艂 Zab贸jca Trolli (doszed艂em nim do Zab贸jcy Demon贸w, potem presztali艣my gra膰 pierwsz膮 druzyn膮), i m贸wi臋 Ci, tak si臋 wczu艂em 偶e szok. Mo偶e nie gra艂em samob贸jczo jak powinni Zab贸jcy, ale mimo wszystko ten klimacik.

Na start radz臋 Cz艂eka lub Krasnala, wojownika lub 艁otra. Je艣li chcesz wspiera膰 dru偶yn臋 umiej臋tno艣ciami, we藕 Rangera.

Je艣li masz jaja, to we藕 Uczonego. A je艣li艣 krwawy kozak, to we藕 krasnoluda uczonego. Twisted Evil

Masakrycznie dobra gra gwarantowana.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Marvel



Do潮czy: 08 Lis 2005
Posty: 3

PostWys砤ny: Wto Lis 08, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo odgrywania : na 6 osob,ktore graja(w tym 2 MG-zmieniaja sie ;p) wlasnie tylko oni umieja odgrywac swoje postacie,bo graja juz "nieco" dluzej : ).
Ja bynajmniej staram sie,ale sam po sobie zauwazam,ze odgrywam swoj realny charakter a nie zlego elfa Very Happy


Aha,jeszcze jedna sprawa.Czy ktos moglby mi wytlumaczyc na jakich zasadach rozdaje sie PD`ki i ile za co ?(wiem ze max to 300)
Dobilo mnie to jak moj qmpel,ktory odezwal sie moze 10 razy na sesji(ja rowniez,ja tez,ide dalej itp) i rzucil 1 trafne spostrzezenie dostal 150 pd.W dodatku gra krasnoludem,a jest spokojny,nie wypomnial nam ani razu zatrzymania sie w karczmie(w wiadomym celu Razz) itp : D
Kto mi to wyjasni ? : D Malomowny,spokojny i niesmialy krasnal jest fajny ? Smile
Valdis : tak apropo to zapomnialem dodac ze gram wlasnie 艂owca Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Lis 08, 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marvel nie spamuj!! Edytuj posty!! I nie zadawaj tysi膮ca pyta艅 w jednym temacie. Przeczytaj istniej膮ce tematy i w nich znajdziesz zapewne wiele odpowiedzi na nurtuj膮ce ci臋 pytania. Tu masz o pedekach: http://drachenfels.pl/forum/viewtopic.php?t=44
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
th3mon
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk眃: Ruda 艢l膮ska

PostWys砤ny: Sro Lis 16, 2005 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge doda膰, 偶e z艂y elf le艣ny, czy jakiego tam sobie wymy艣licie, mo偶e by膰 przecie偶 spaczony przez chaos, niy?

Ale mog臋 przyzna膰 racj臋 kolegom, 偶e na pocz膮tku warto pogra膰 postaci膮 niezbyt skomplikowan膮, by lepiej pozna膰 system gry i nawet w podr臋czniku g艂贸wnym autorzy radz膮 pocz膮tkuj膮cym graczom zaczynanie gry od cz艂owieka z charakterem neutralnym.

P.S. Nigdy jeszcze niy s艂ysza艂em, aby jakikolwiek MG dawa艂 wi臋cej ni偶 200 PD za sesj臋, a tak偶e o czynie wartym 150 PD.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Marvel



Do潮czy: 08 Lis 2005
Posty: 3

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba nie byles u nas na sesji :<
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Madras
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 28 Paz 2005
Posty: 18
Sk眃: Krak贸w :>

PostWys砤ny: Pia Lis 18, 2005 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mia艂by nie da膰 wi臋cej ni偶 200? Ja daj臋 za sesj臋 7-8 godzinn膮 oko艂o 250 w艂a艣nie.
_________________
Nadchodzi zima.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lis 19, 2005 02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej o pd w innym temacie rozmawiamy. Macie natychmiast przenie艣膰 sw膮 dyskusj臋 do tematu o pd. Evil or Very Mad !!!
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group