Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak gracie???
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o bronie to wydaje mi sie ze ogulnie wiekszasc ludzi grajacych w Wh zuca sie bardziej na te magiczne a zapomina o ruznorodnosci tych zwyklych!

Banalnym przykladem jest bicz- niezla zabawka...

Procz tego swietnym pomyslem jest bron specjalna-siec przeciez zamiast zwyklej sieci mozna uzyc odpowiednio zkrojonego ciezkiego plaszcza a do tego dziala zupelnie tak jak tarcza(1pp na cale cialo!)tyle ze truniej nim parowac.Ale jaki bonus zbroja bron parujaca i specjalna w jednym!! Jest to tez swietny sposub na wykreowanie image'u swojego bochatera...ah BROŃ!!! Laughing
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 20:50    Temat postu: weapon of choice Odpowiedz z cytatem

Faktycznie bron jest swietna rzecza jesli chodzi o kreacje imageu.. Sam nieraz przylapalem sie przy kreowaniu postaci ze wymyslajac ja mam na uwadze bron jaka bedzie sie poslugiwac.. Nie jest to zle.. Zwlaszcza jak ktos gra zadymiaczem.
U nas Lord Rahl biega z biczem, ale jeszcze nie mial okazji go uzyc..
Luise nie nosi broni wogole. Co niekiedy przyciaga spojrzenia zakapiorow w jakiejs ciemnej dzielnicy. Ma swoje szpony. Jednak nie zawsze moze z nich korzystac. Wtedy pozostaja piesci..
Edgar chodzi z rapierem - bronia typowo szermiercza. Niejeden juz sie na niej przejechal.
Lesionix nie wymyslil nic ciekawego i nosi miecz..
A ja sklaniam sie ku pistoletom strzalkowym, a w pozniejszym okresie przy wiekszej wprawie pomysle o kuszy samopowtarzalnej. Niezla jest dmuchawka z dawka jakiegos srodka nassennego.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzię się z wami U nas w drużynie mamy krasnoluda ktory posługuję się kastetami;] i twierdzi ze to lepsze od toporów....i niezłe zadymy robi;) ;] nniejednemu kolesiowi szczeke połamał już....;]a Luisowi własnie polecam Kastety dobra broń jak nie uzywa mieczy itakich tam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja postac ma zamiar urzywac katany oburecznej... zanim zdobedzie ta katane ( i o ile MG ulatwi znalezienie... w co szczerze watpie) to minie kilkadziesiat sesji na poszukiwanie. Znajac MG, postac bedzie juz nie tylko slaba ale i stara wiec znajdzie katane obureczna, ktora na nic sie naezda gdyz postac niebedzi niale umiejetnosci, ktora pozwali na jej uzywanie... itd...

Ostatnio zmieniony przez Ernst dnia Nie Gru 19, 2004 22:22, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 19, 2004 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swojej postaci zamierzam dać w ręke małą kusze. i Rapier albo sejmitar...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myslalem tez nad sejmiterem jak i nad katana ale jedno reczna bo chcial bym dwie katany alob dwa sejmitery
ale jak narazie puki co to uzywam luku bo nie mam za bardzo kasy na cos inego i umiejetnosi zeby z czegos innego korzystac
Bo mam nowa postac
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie zachcianki.. Dwie katany? To chyba musisz przyjac przydomek Musashi Miamoto. Smile Sejmitary to ciezkie miecze. Naprawde ciezkie. Duzo czasu zabraloby nauczenie sie walki nimi, a jeszcze trudniej jest znalezc kogos kto sie tego podejmie.. My jestesmy na dobrej drodze Razz
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moze jak bede mial ten dwie katany to bede mial ksywe Musashi Miamoto
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musashi Miyamoto ; a jak zaczniesz walczyć dwoma katanami t onawet 5 tancerzy wojny na raz bedzie ci mogło buty nosić; obecnei nikt nie potrafi walczyć dwoma katanami naraz Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rhalu nie doceniasz tancerzy widze... a to jest zle.... Uwiez mi Tancerze są potęznymi wojownikami i jestem pewnie ze koles z dwoma katanami nie pokonał by ich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ty chyba nei wiesz kto to był Musashi Miaymoto , taki gość naprawde żył i jako jedyny stworzył technike walki dwoma katanami, która zabrał do grobu, żył na przełomie XVI i XVII wieku , wygrał 63 walki z mistrzami ( nie licząc tych z jakimis obdartusami ) pierwsza wygrał w wieku 13 lat , wszyskie na śmierć i życie. Umarł jako starzec niepokonany. Myśle ze po przeniesieniu jego postaci do warhammera to taki tancerz mógłby co najwyżej przy odrobinie szczęścia przed śmiercia powiedziec "Przepraszam" , za to że odważył się dotknać katany Musashiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. Dzienkuje za uzupełnienie moich Braków... I wiesz co zamierzam chyba zmienić swoje zdanie... możlwie ze by im dał rady koleś zaczyna mi imponować.... a raczej już mi imponuje zaraz tylko sie dokształce...ale ten koleś raczej walczył jeden na jednego a nie 5 na 1....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Gru 20, 2004 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam na temat tancerzy wiem swoje pojedynczego pokanałem zabójcą gigantów z toporem dwóręcznym bez problemów z dwoma miałem drobne problemy i zanim pierwszego połorzyłem doszło jeszcze dwóch, a ja byłem sam. Resztę dopiszcie sobie sami.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Wto Gru 21, 2004 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ja raz walczylem z kumplem we dwuch na jednego rycerze zakonego i przejebany byl
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 21, 2004 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ten rycerz umierając nawet nie miał sobie za złe że przegrał, w końcu dwóch na jednego to nie po rycersku Wink , ciekawe czemu nikt nei gra paladynem ( jeszcze bardziej ich się nienawidzi niż elfy Smile ) , tylko mi nie mówcie że z powodu charakteru, przecież można być paladynem jakiegoś boga chaosu Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group