Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak gracie???
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
MaTe
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 16

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 15:27    Temat postu: Jak gracie??? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to jaką bronią walczycie dwu czy jedno ręczną itp.

Ja lubie rzucać kilka ognistych kulek i wywołanie głupoty a potem młotek w dłoń i walcze wręcz (jeśli kumple nie skoszą za szybko wrogów) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywa roznie.. Przeszedlem juz w swojej karierze przez kilka postaci. Po tych doswiadczeniach uwazam, ze najbardziej klimatyczna jest bron krotka (krotkie miecze, sztylety) , ktora podczas walki daje wrazenie "bliskosci" przeciwnika a tym samym wieksza satysfakcje z jego porazki..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie z tobą Zeed nie zgodze bo według mnie najlepsza jest broń dużego kalibru: wielkie miecze topory..... no i mój ukochany ulubieniec czyli dwuręczny młot bojowy o cudownych miażdżących właściwościach.... przy nim to się dopiero punkty obłędu sypały do powalonego gościa nikt nie odważył się podejść... i to jest prawdziwa broń Twisted Evil
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kożystam z łuku Wink a jak nie łuk to jakies dwa krutkie miecza albo długi miecz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem , ja tam nei lubie walki wole coś poczarować, pokminic ( tak było z drodem)teraz , jak mama teraz nowego gościa to wole ofiare podejść i nastepnei potorturować moimi 18 szt. skalpeli do tortur Twisted Evil , a walka to ostateczność od teog w drużynei jest neizawodny Woster Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak 2-ręczny topór Mate widział jak wymiatam nawet najzwyklejszym na świecie nie mówiąc o moim magicznym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jakbym miał juz wybrać broń która mialby mrzezac to wybrałbym napewno pazury takie jak ma wampir Luise u nas , wkoncu same sie chowaja i wysuwaja wiec nikt nie jest w stanie ci ich zabrać co nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie dokładnie lordzie bo ostatnio podczas walki jeden mroczny elf wampirowi paluchy poprzetrącał mieczem i mu sie pazurki schowały i co gorsza nie mogł ich drugi raz wyciągnąć i bez broni został a elfy go troche zmasakrowały.....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mi się zdaje czy Zedd zaczyna wam wprowadzac Elfy :> ? a takie miał złe nastawienie do nich a tu słysze już ktoryś raz ze Zedd wprowadza wam Elfy teraz mroczne wcześniej morskie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha ! - moje nastawienie sie nie zmienilo - kampania tego wymagala. Morskie sa i maja sie dobrze. Byc w miescie portowym i nie spotkac morskiego klapoucha to rownoznaczne z niewychodzeniem z karczmy. Ale fakt. Calkowicie zapomnialem o tej rasie. Musze troche nadrobic. Ale lesnych nie spotkaja chyba ze bedzie im trzeba zaserwowac jakas wyrzynke.. Twisted Evil
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh a juz miałem nadzieje Zedd ze coś zmieniłs Wink ale spokojnie powoli niech zaczna się pojawiac elfy jako przeciwnicy tez nie bedzie zle Wink (tylko prosze nie rób z nich szmaciarzy ktorzy gina po jednym strzale Wink Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale trzeba przyznać że elfy to szmaciarze którzy gina po jednym strzale Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie wstawiaj ich zbyt wielu bo szkoda zeby im sie zbytnio szeregi przeżedziły Twisted Evil Ci mali szmaciarze wybili mi zęby i teraz seplenie!! Niech no mi sie jakis nawinie to mu uszy obetne i zrobie sobie naszyjnik... Od dzisiaj tepie mroczne elfy Twisted Evil
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnalu chciał bym zebyś spotkał Elfa ktory jest tancerzem i to na solo Wink wypluł bys swoje zdanie razem z krwią szybciej niz je wypowiedziałeś Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt - tancerze sa niezli w swoim fachu. A z elfow szmaciarzy ni zrobilem. Ani w walce, ani wogole. Drowy podeszly ludzi podstepem:
"Byla mgla.. Statek powoli plynal swoim kursem, gdy nagle w mgle dalo sie zauwazyc wrak jakiegos statku. Mial polamane zagle i caly byl zniszczony.. Na pokladzie nikogo nie bylo.. Kapitan dal rozkaz prawo na burt - statek obrocil sie rufa do wraku i opuszczono kotwice.. Rozgorzala dyskusja co zrobic z wrakiem, gdy nagle ktos krzyknal: "Rozbitkowie z lewej burty!" Wszyscy marynarze podbiegli do tejze burty i wypatrywali w mgle. Ryba nie czekajac wskoczyl do wody i zaczal plynac w strone wraku (pod woda oczywiscie - od czego ma sie skrzela) Dostrzezono lodz rozbitkow.. 6-ciu wioslowalo - jeden stal na dziobie malej lodki w granatowym plaszczu i z trojkatnym kapeluszem nasunietym na czolo. Powoli zblizali sie do statku.. w tym czasie ryba najpierw uslyszal lekki szum tlumiony przez wode, a potem kilkanascie metrow dalej ujrzal kil innego statku gleboko zanurzony w wodzie.. statek byl czarny. Szybko zblizal sie do okretu graczy. Ryba zmienil kurs i udal sie za statkiem. Zaatakowali z zaskoczenia - gdy cala zaloga wpatrywala sie w rozbitkow.. Rowno stojace szeregi drowow na pokladzie wyzszym o 3 metry od statku wynajetego przez Wostera. Kazdy trzymal w reku line z hakiem i przystapili do abordazu.. zaczela sie krwawa jatka..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group