Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak gracie???
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm podoba mi się jak opowiadasz przygody i opisujesz je na forum.... mysle ze chciał bym z toba zagrać w WH jako mistrzem gry Wink mogło by byc to nowe spojrzenie na WH moze jak bedzie WISE dla wszystkich to zgłosisz sie na 2 MG i zagramy kiedys hmmm....bym chciął zobaczyć jak prowdzisz seje;)....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej za wolno pisze na klawikordzie zeby prowadzic przez neta. Musialbym najpierw zobaczyc jako gracz.. Co innego live. Tam juz nie ma problemu.. Improwizacja jednak rzadzi. Nigdy nie da sie przewidziec graczy - ale da sie nimi kierowac. sa bardzo podatni, a moich graczy nazwalbym nawet przewidywalnymi.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i przegraliśmy ale prosze nei zapomnieć panie zeddzie że lesiu to rozrzucał te drobne ciałak elfików po całym ich pokładzie, ja myśle że to nawet w ich dzienniku kapitanskim bedzie zapisane , że wrzyciu takich batów nei dostali od jakiegoś statku kupieckiego ( no morze nie kupieckiego ale napewno to nie jest statek bojowy imperium ) , ojj bieden mroczne elfiki spotkały siez takim mrokiem że nawet przy nas oni świecą jak świetliki , i jak Lesionix powiedział to jeszcze nei koniec , może przegraliśmy bitwe ale wojna dalej trwa Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli dobrze znasz swoich graczy Wink u nas MG jeszcze nie dokońca wie na co nas stać ;] nie wszystkich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie wypraszam Zeedzie.... Co jak co ale przewidywalni nie jestesmy.... no może w niektorych kwestiach, ale sam przyznac musisz ze nie zawsze wiesz co nam akurat do glowy strzeli... a może zbudujemy cyrk Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie każdy z nas jest w duzej mierze przewidywalen , ale jeżeli wasz mistrz gry nei jest w stanie was przewidziec no to prosze chyba musi być cienki naprawde , jak z kims grasz już dlugo to znasz wiekszosc jego słabostek , lesionix to było tak przewidywal;en że pobiegniesz za papugą która krzyczy skarb skarb , hubert wiedział ze weźmiesz się na to , takze po dłuszym okresie czasu wiekszosc ruchów graczy jest przewidywalan , chociaż mogą zaskoczyc ( pozytywne )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak panowie - musze przyznac ze im dluzej z wami gram - tym gra mi sie lepiej. Gracze sa przewidywalni i dobrze bo gdyby nie byli strasznie ciezko tworzyloby sie przygody. Papuga jest dobrym przykladem Razz Ale takich przykladow jest znacznie wiecej. Apeluje do mistrzow gry! - zostawiajcie wiecej wolnego pola manewru swoim graczom - nie podsuwajcie im rozwiazan - na pewno niejednokrotnie wymysla cos co wam nawet do glowy nie przyszlo. Wtedy az milo sie ich nagradza Pd-kami.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale też bez przesady.... Jak niech MG ma chociaż jakis zarys przygody bo jak sie pojdzie całkowicie na przypał to moze z tego niezły koszmarek wyjść. Np: Przygody które nam Zeedzie ostatno serwujesz są naprawde świetne dawno już nie było takich fajnych... Very Happy Mamy jakiś mniej wiecej cel ale sposób dojścia zależy tylko od nas i ostatnio kiedy trzeba było wykraść dokumenty Rahl sie przebrał za gońca, ja udawałem kupca a edgar sie shował w skrzyniach każdy robił coś innego, a możliwości rozwiązania było pewnie jeszcze więcej...
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości rozwiązania ogranicza tylko wasza wyobraźnia.. Ogólny zarys = maximum zabawy.. polecam..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd a sam wymyslasz przygody czy bierzesz z kads gotowy scenariusz i go przerabiasz?czy jakies kawałki z ksiązek z filmów moze ?jak to jest ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygode sam, ale pomysl czasami skads biore.. Z innych przygod juz nie, bo raczej wszystkie lepsze pomysly juz wykorzystalem, przy czym to byly wyrwane z kontekstu wydarzenia. Te ktore jak ulal pasowaly do aktualnej przygody. Obrabiam je potem i wciskam w odpowiednie miejsce. Filmow ogladam raczej malo - rzeklbym ze wcale nie ogladam. Wiec pozostaje wyobraznia. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha... hmmm ja u sibie kiepsko widze takie całkowite wymyślanie ale jaooś dam rade ;)musze jak chce zostać mg ale już 3 pomyśły zrodzily się w mojej głowie i jakoś łącze je wątkami i może cos wyjdzie z tego....Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja musze przyznać zę wczoraj prowadziłem przygode na żywca i mi sie bardziej podobało niż jak przygotowywałem, wogóle nie ma żadnych ograniczeń, nie trzeba się martwić ( tylko mape zrobiłem ) , nie mam jeszcze takiej wprawy jak Zedd, ale myśle że źle nie było. co nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Nie Gru 12, 2004 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie - zle nie bylo.. Ale troche zwawiej i nie sprawiaj wrazenia jakbys zaraz mial zasnac Razz To troche odstrasza graczy. Pomysl dobry, ale bylo za latwo.. Przez moment czulem sie panem tej twierdzy, a Luise stwierdzil ze to chyba twierdza widmo.. Na takim obszarze bylo tylko kilku ludzi.. Ja sie pytam - co z reszta.. To nie byl realizm.. Wiecej patroli i ludzi. Niech bedzie naprawde trudno sie dostac, a gracze beda mieli wieksza satysfakcje. Szkoda ze jak juz byl alarm to po drodze napotkalismy tylko 2 straznikow. Powinien nas minac caly oddzial strazy, gdzies cudem powinno nam sie udac schowac.. Moze jakas mala wtopa.. Zamkniete drzwi od tajnego wyjscia byly swietne, ale ty ich nie wykorzystales.. Tam moglismy sie przeciez posrac w gacie. Po calej twierdzy nas szukaja a my zatrzasnelismy sobie jedyna droge ucieczki.. No i rzeznia w miescie w wykonaniu Lesia i Edgara.. Przesada. Wiem ze byli to leszcze, ale tez zachowywali sie troche nienaturalnie. Gdy umarl pierwszy z ich kompanow powinni stanac w przerazeniu a gdy zdyfil drugi powinni byli uciekac.. Zreszta co to za pomysl.. Zabijac dzieci zebrakow na miescie. Ale swietna byla kara. Mysle ze w tym wypadku odcieta dlon nie zadzialalaby lepiej.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja postac walczy atakujac mieczem ( zadaje 10ptk. obr. (jednorecznym)) lub strzelajac z luku (zadaje ok. 6-8ptk. obr.) ale miecz jest czesciej uzywany ze wzgledu na ilosc obrazen i wielkosc WW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group