Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zamknięcie serwera gry
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 15:12    Temat postu: ZamkniÄ™cie serwera gry Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o 14:20 provider serwera zamknął wszystkie serwisy zamku [z zamkiem włącznie] - z powodu przeciazen jakie generowała gra. Musialem wiec zamknąć tymczasowo grę Imperium 2502 aby przywrócic dostep do naszego serwera.
Gra jest wiec nieaktywna do odwołania - czyli póki czegoś nie wymyślę. Jak macie jakieś złote myśli jak rozwiązać problem - walcie.
Swoją drogą bywały dni ze na grze generowało sie dziennie po 60-70 tysięcy odsłon...
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pomysl... niech gra nei sciaga wszystkich obrazkow z serwera, tylko niech odpala obrazki z dysku delikwenta... nie mam pojecia jak to zrobic ale na RedDragonie tak zrobili... chociaz tam to tylko dla chętnych.. ale tu powinno pomoc..

Ewentualnie wgraj wszystko jakims progemikiem i przerób to z PBW na zwyklego klienta ktory laczylby sie z serwem i prawie nic nie sciagal... ale to IMHO malo wykonalne... i jesli chcialbys to robic.. to najpier zdzielaj WISA graficznego Razz
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sro Paz 26, 2005 11:59    Temat postu: Wznowienie gry Imperium 2502 Odpowiedz z cytatem

Włączyłem grę.
Proszę o - jesli to możliwe - spokojne odświeżanie lokacji.
Dodałem ogranicznik ładowania stron - jesli to nie pomoże - będę musiał zrobić coś innego.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Sro Paz 26, 2005 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może coś niewyszło ale ja dalej mam napis że gra jest obecnie wyłączona - pasek lokacji coprawda się ładuje ale nic nie wskakuj po załadowaniu danych
Powrót do góry
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sro Paz 26, 2005 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też. Czyś byś znowu wyłączył Imperium i nie poinformował nas
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gre musialem wieczorem wczoraj znów wyłączyć - serwer byl na wykonczeniu - podjelismy ta decyzje z blackiem - lepiej jak nie chodzi gra niz jak nie chodzą wszystkie serwisy.

Nie rouzmiem zarzutu nagash - jak to nie poinformował - przeciez jak wchodisz na gre jest wyraznie napisane ze - gra jest czasowo zamknięta.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tjal



Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 1

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc mam takie pytanie, co dalej z grą?
CHyba w złm momencie sie nią zainteresowałem, jako żepierwszy raz zagrałem przedwczoraj;-).
Czy gra z ajakiś czas zostanie postawiona na stałe , cyz też będzie uruchamiana co jakiś czas, czy też jej zawieszenie oznacza dłuższą przerwe w tym projekcie.
Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak macie jakis problem to mi pyskujcie a nie Orthowi. A winni jesteś cie wy bo śmigacie po polach jak wyścigówki, a potem ,że wszystko nam zamykają. Jak nie umiecie czytać że gra wyłączona to wracać do szkoły na nauke. Nie wiadomo kiedy i na jak długo gra będzie wąłczona, narazie pracuje się nad rozwiązaniem problemu przeciążenia serwera.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hardkor
Go¶æ





PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa³:
No jak macie jakis problem to mi pyskujcie a nie Orthowi. A winni jesteś cie wy bo śmigacie po polach jak wyścigówki, a potem ,że wszystko nam zamykają. Jak nie umiecie czytać że gra wyłączona to wracać do szkoły na nauke. Nie wiadomo kiedy i na jak długo gra będzie wąłczona, narazie pracuje się nad rozwiązaniem problemu przeciążenia serwera.


Nikt tutaj nie pyskuje. Padlo tylko grzeczne pytanie co dalej z gra i czy zostanie jeszcze wlaczona. Jesli nie umiesz poprawnie przeczytac lub zrozumiec tego pytania to chyba sam powinienes udac sie do szkoly na nauke.

A co do tego, ze nastepuje przeciazenie serwera to proponuje wprowadzic jakies ograniczenie ruchow, powiedzmy na 3 godziny gracz moze wykonac dana liczbe ruchow. Mysle, ze to rozwiazaloby problem.
Powrót do góry
snorri
Go¶æ





PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ograniczenie dzienne, godzinne, 3 godzinne, 6 godzinne jakies ruchow napewno w duzej czesci problem rozwiaze, z tego co widze, ciagle online bylo 10-16 osob, to nie jest duzo, ale jak ruchy sa nieograniczone, to wtedy zaczyna sie klopot:]

pytanie, czy ten silnik pozwala na ograniczenie ruchow:]

mam nadzieje ze gra bedzie sie rozwijac bo przy aktualnym zalewie tego typu gier, ta naprawde mi sie spodobala [oczywiscie duzo do zrobienia, ale jak najlepszy start]

pozdrawiam
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hardkor napisał:
Cytat:
Nikt tutaj nie pyskuje. Padlo tylko grzeczne pytanie co dalej z gra i czy zostanie jeszcze wlaczona.


Czytaj wszystkie posty jak chcesz się wypowiadać. Wcześniej padł zarzut , że gracze nie zostali poinformowani o zamknięciu gry , a to, ja uważam za takie małe pyskowanie. No i teraz jeszcze rzucasz sie na mnie , że ja nie umiem czytać. No no przeląkłem się moich braków wzrokowych normalnie. Już pędzę na naukę czytania. <lol> Zapisze ciebie Hardkor, przyda ci się. Twisted Evil

A co do limitów godzinowych to nie wyjdzie. W te trzy , nawet jedną godzinę kilkunastu graczy natrzaska tyle odświeżeń ,że serwer sie już rozpali.
Miało być ograniczenie czasowe w stosunku do każdego ruchu ale to nie działa we wszystkich przeglądarkach. Macie może jeszcze jakieś złote rady??
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Pia Paz 28, 2005 11:28, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hard
Go¶æ





PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa³:

A co do limitów godzinowych to nie wyjdzie. W te trzy , nawet jedną godzinę kilkunastu graczy natrzaska tyle odświeżeń ,że serwer sie już rozpali.
Miało być ograniczenie czasowe w stosunku do każdego ruchu ale to nie działa we wszystkich przeglądarkach. Macie może jeszcze jakieś złote rady??


Moze zabronic grac w gre w tych przegladarkach w ktorych te ograniczenie czasowe nie dziala? Nie stosujacych sie pouczac, a jesli nie zrozumieja to banowac. Smile
Powrót do góry
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Czw Paz 27, 2005 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Orth ale nie miałem nic złego na myśli poprostu myślałem, że najpierw będzie jakieś ostrzeżenie na forum.

P.S. Nikt tu nie puskuje Black Wink
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Maddox
Go¶æ





PostWys³any: Pia Paz 28, 2005 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mozna sie spodziewac wlaczenia gry w przeciagu nastepnych paru dni?
Czy raczej mamy sobie darowac oczekiwanie?

Pozdrawiam
Madd0x Smile
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pia Paz 28, 2005 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wiadomo kiedy gra zostanie otwarta. Jako, że nie jest to jedyny projekt , którym zajmuje się naczelny mag, nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie. Jednak nie zapowiada sie aby została uruchomiona w ciągu najbliższych dni. Bardzo nam przykro z tego powodu.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group