Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Smoki dobro czy twór chaosu, zwalczajmy je czy chrońmy ?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 13:57    Temat postu: Smoki dobro czy twór chaosu, zwalczajmy je czy chroÅ„my ? Odpowiedz z cytatem

no i teraz to bedziecie mieli wiele do powiedzenia , w sumei smoka trudno zaliczyc do tworu chaosu to w koncu starożytna rasa ale w obecnych czasach zdarzaja juz sie chyba tylko osobniki złe ( szkoda Crying or Very sad ) ,ciekawe czy istneije jakas dobra smoczyca Smile ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm niewiem tego ale może jak spijesz MG to zrobi ci taką jedną dobrą smoczyce Wink ale po co ci dobry smok i tak ludzi lubić nie będzie Wink a ciekawsze czy jak by się ukradło jajo smoka i je samemu wychodowało to czy mozna by było wytresować takeigo smoka ^^Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My spotkaliśmy jednego dobrego smoka któremu jaja ukradli i orki je spaczyły. Z tego smoka także skoczyłem z kumplem magiem (10 m)On sobie nogi połamał a ja tylko trochę obrażeń dostałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smoki trzeba chronic - a raczej nie trzeba bo sobie swietnie radza. Kiedy zauwazyly ze ludzie za bardzo sie rozprzestrzenili to zaszyly sie w swoich jaskiniach i czekaja na "lepsze" jutro.. Darze sympatia te bestie madrzejsze od wszystkich innych ras. Gram 6 lat a nigdy na powaznie nie spotkalem zadnego smoka i niepredko moi gracze spotkaja.. Chyba ze zaczna sie o to usilnie starac.. Very Happy
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekajcie czekajcie tak jak zedd powiedział no my raczej nie predko smoka spotkamy, ja myslalem ze wy napiszecie ze no gadalismy ze smokiem spotkalismy ale za bardzo sie balismy zeby go ruszyć , a wy mowicie ze dosiadliscie smoja tzn. lecieliscie na jego grzbiecie panowie jestem pelen podziwu dla waszej ekipy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ja bym chetnie spotkał smoka może by mi dał korki z matmy Very Happy Jak takie mądrale z nich to chyba mają geniusz arytmetyczny?? Very Happy
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bila
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 35
Sk±d: Klucze

PostWys³any: Pon Gru 06, 2004 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadaliśmy z nim niec później. okradamy jaskinie a tu nagle od wejścia siarką zarąbało. Wchoidzimy dalej a tam przepaść 20 m. No to kombinujemy i na pomysła wpadłem że kumpel mi na plecy siądzie a ja na smoka skocze jak będzie wylatywał (miałem magiczne buty skoku)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korkow z matmy nie potrzebuje od zadnych smokow... jakos daje rade narazie, ale tak ogolnie to mi te przerosniete jaszczurki wisza.... bo wyobrazcie sobie sytuacje... morze... statek.. cala ekipa dobrze sie bawi, a tu nagle jeb!! smok na niebie.. wszyscy panika ogolna itd. itp... zaczynaja sie modły do bogow najrozniejszych, a ja z usmiechem na ustach staje na dziobie i czekam az bestia podleci w ostatniej chwili daje nura do wody i takiegoooo panie smoku!! gorzej na ladzie, ale jakies jezioro sie zawsze znajdzie co nie?? :] wiec mozecie je tluc, one moga tluc was a mi to wisi :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem drogi edgarze czy wiesz a słyszałeś o takim kiedyśterminei jak smok morski ? nie ? słyszałeś zeddzie edgar nei słyszał ojj jaka szkoda , no to poczekaj aż ja bede prowadził przygode to ci dam , do wiwatu żarty z tych pradawnych storów? bedziesz pierwszą ryba ktorej zbrzydłą woda Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Edgar
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 20
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 07, 2004 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj oj.... przestan mi grozic... bo dostaniesz rapierem przez twarz :]. Wiesz tak ostatnio stwierdzilem ze nie masz ze mna szans teraz... jak sie na Ciebie rzuce na brzegu to mozesz mnie dusic do woli.. ja cie w morde i do wody... bede oddychal inaczej :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz problem , kto ci powiedział że to duszenie to moja jedyna zdolnośćm ja ci nei groże tylko ostrzegam i w szczególności przed MG który przeważnie prowadzi o nlubi udowodnić graczom że jednak jest czego się bać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Gru 08, 2004 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy graczom nic nie udowadniam - to oni udawadniaja cos sobie.. Bezsensowna klotnia do niczego nie prowadzaca, ale chetnie poslucham ciagu dalszego.. Smile
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykładowo gdy ktoś w jakimś miejscy zbyt długo czuje się bezpiecznie no to tzeba mu pokazac ze tam nei jest bezpiecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli faktycznie bezpiecznie nie jest w tym miejscu to trzeba go o tym poinformowac.. A przyznasz ze oceany nie naleza do najbezpieczniejszych.
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Gru 09, 2004 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wkońcu po to są MG zebu udowodnić nam tą prawde ze nigdzie nei jest bezpiecznie a jezeli nam sie tak zdaje to jesteśmy w błedzie i MG nam to udowodni Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group