Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Doppler

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 08:36    Temat postu: Doppler Odpowiedz z cytatem

Ten potwór to zbiawienie dobrego mg. Tysiace zastosowane, juzsama jego obecnosc jest tematem na sesje lub małą kampanie. Niestety jest niedoceniany, traktowany jako kolejne dzieło chaosy do odstzrału..ale pomyślcie: Drużynowy krasnolud idzie sie odlać a niestyety chodz i krzaki bo chodząc po tych przeklętych traktach obtarł sobie jaja czego skutkiem sika na klęczoco niczym dziewoja - wstyd nie pozwala zrobić mu tego przy dzielnych druchach wiec codzien popier#$$% w krzaki. W krzakach na domier złego dostaje kamieniem w łeb i wali się jak głaz, jego miejsce zajmuje doppler. Wraca do druzyny, troche poklnie (kazd graczowi grac dalej, jak uwaszasz, ze ejst na tyle gówniany, ze sie obrazi nic mu nie mów i dopplerze-niech mu sie wydaje, ze nic sie nei stało) Potem drużyna rusza dalej traktem. Nasz krasnolud budzi sie w krzunach i stara sie dogonić dzielnych krawędziarzy. wykonanie zadania(obiecaj graczowi, ze oddasz mu zywa postac jak mu dobrze pójdzie), potem do druzyny dołącza prawdziwy krasnloud (odgrywaj go ty po uprzedniej konstultacj iz graczem jak by sie zachował gdyby...)
To tylkoe jedno z zastosowań doppler, które przyszło mi z rana do głowy..a pomysłów są tysiące
Powrót do góry
Jeremiasz_Keppler
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 11 Paz 2005
Posty: 52
Sk±d: Pd. Reiklandu

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałem się zalogować ja kto pisałem i jest jako gość Very Happy
_________________
Spalmy wszystkich, Sigmar rozpozna swoich!



MG na Biednej Dzielnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Paz 18, 2005 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ja nigdy Dopplera nie stosowałem. Tak jakoś nie przypasował mi pod przygody, ani nawet doppelganger. Ale przyjdzie czas kiedy sie zabiore za wykorzystywanie takich bestyjek. A narazie wystarcza mi podstawowa rzesza stworów i ludzi.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Wto Lis 22, 2005 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jo wymyślił nawet scenariusz, w którym podobna postać buszuje.
Jest tak zakręcony, że nawet ja, autor scenariusza, się we nim zgubiłem, ale niy godać tego moim graczom, bo... Twisted Evil
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Madras
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 28 Paz 2005
Posty: 18
Sk±d: Kraków :>

PostWys³any: Sro Lis 23, 2005 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"które przyszło mi z rana do głowy"
A Wiedźmina czytałeś?
_________________
Nadchodzi zima.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Carnloch
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Wto Gru 12, 2006 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, faktycznie można by wykorzystać doppelgangera. Oj można by go wykorzystać na wiele różnych sposobów. Szkoda tylko, że oficjalnie chyba nie ma go w drugiej edycji tak jak i paru innych fajnych stworków ale w końcu to żaden problem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Wrz 07, 2008 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy mój stary MG używał Doppelgangera za czasów I edycji. Tak jak powiedział założyciel tego tematu: nieskończone wiadro zastosowań i pomysłów, zbawienie dobrego MG.

I tak za kulisami: świetny sposób na zasianie nieufności, wrogości aż w końcu rozpadu w drużynie.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group