Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
JakieÅ› pytania, problemy?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sro Lis 09, 2005 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE no znowu bractwo nie przegioł ktoś z tym skryptem algorytmem czy innym programistycznym hokus-pokus Question
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Sob Lis 12, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małe pytanko - ostatnio spotkałem pewnego starca w grze który skierował mnie do pewnej lokacji oddalonej o 2 tygodnie. ile ów tydzień równa się stajan? przeszedłem 14 stajan i nic nie znalazłem Sad
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Pon Lis 14, 2005 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem czy to teraz regóła czy jakiś błąd ale bardzo mi się spodobał. Poborca nie skasował mi całego złota z banku tylko jakiś procent około 20 Smile nawet następne spotkanie z bractwem nie zepsóło mi humoru. Sądząc po szansach podanych przez Ortha musze mieć strasznego pecha Sad. Gra mnie niesamowicie wciągneła. Dzięki wszystkim którzy się do niej przyłożyli.
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lis 14, 2005 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak ma być. Gra ma wciągać i cieszyć. Dobrze Nagashu , że ściągnołeś swego posta z tapety. Ludzie muszą sami się dowiadywać w grze co i jak a nie że podaje im się gotowe. Przez to grywalność spada.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Penthea
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 16, 2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu do ataku łukiem jest doliczna siła a nie zręczność?
Powrót do góry
Maddox
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lis 17, 2005 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mozna sie spytac czy beda wprowadzane jakies nowe itemy dla graczy o wiekszych lvlach? Z tego co pamietam byl taki pomysl. Smile

Maddox
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Czw Lis 17, 2005 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie

nastepny update bedzie zawieral najprawdopodobniej:
nowe itemy, czary, wrogowie
rozróżnienie płci graczy
dodatkowe grafiki do paneli [min. grafiki dla klas]
nowe 2 questy [1 dla min 3lvl i 1 dla min 30lvlowców]

przymierzam sie tez do bardziej rozbudowanych modułów gry jak zakup ziem, wiosek, ekonomia, zakup armii, gildie no i pvp... ale na potrzeba bedzie nieco cierpliwosci
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Maddox
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lis 17, 2005 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz sie nie moge doczekac. Smile Kiedy w przyblizeniu mozna sie spodziewac najblizszego update'a ?

Pozdrawiam
Maddox
Powrót do góry
Maddox
Go¶æ





PostWys³any: Sob Lis 19, 2005 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Widze, ze nastapily male zmiany graficzne. Smile Ale ja nie o tym. W grze jest jakis blad, na pasku pisze spotykasz pustelnika, a pojawia sie bractwo kosci - w ten sposob stracilem w przeciagu paru godzin juz 11 pkt Zywotnosci. Orth mozesz to sprawdzic i przywrocic stracona zywotnosc? Wydaje sie to bledem, jezeli bractwo kosci zastapilo pustelnika, teraz jest duzo wieksza szansa na spotkanie bractwa kosci, zywotnosc wraz z gra i zdobywaniem lvlow spada a nie wzrasta..

Pozdrawiam
Maddox
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pon Lis 21, 2005 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem to - faktycznie wyswietlal sie tytuł strony "spotykasz pustelnika" a nie bractwo kosci - ale to tylko blad w wyswietleni tytulu strony - zawartosc i algorytm dzialaja prawidlowo.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Pia Lis 25, 2005 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylkjo ja, właśnie przeglądałem wypowiedzi i 1 pytanie czy tydzień ma tyle co w wfrp czy w realu ?
Powrót do góry
l.bobon
Go¶æ





PostWys³any: Nie Gru 11, 2005 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam problem z mapką a mianowicie niechce mi się pokazywać jak klikam link "mapa imperium zobacz mape " wyskakuje okienko kture całe jest czarne z podpisem "mapa imperium"
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Nie Gru 11, 2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie głównej www.imperium.fabularny.net można pobrać grafiki do gry. najprawdopodobniej nie wyświetlają ci sie także wszystki inne grafiki - pakiet grafik rozpakowywuje sie u siebie na komputerze w katalogu c - i gra korzysta z nich podczas wyswietlania stron

[niedlugo nowy pakiet do pobrania]
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
l.bobon
Go¶æ





PostWys³any: Pon Gru 12, 2005 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jeśli mam mozille to nie moge tego pakietu ściągnąć?
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Gru 13, 2005 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gra niestety jest adresowana głownie na przegladarki ie - co ciekawe Mad ... ze względów bezpieczeństwa! [dziwię się ze to napisałem - ale w tym odosobnionym przypadku przy grze online - to prawda]
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group