Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
JakieÅ› pytania, problemy?
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pia Paz 14, 2005 11:44    Temat postu: JakieÅ› pytania, problemy? Odpowiedz z cytatem

Tu możesz zadać dręczące cię pytania na temat gry.
Pamiętaj jednak że:

- Najpierw przeczytaj dokładnie strony Pomocy w grze zanim zapytasz o jakąś funkcję, przycisk etc.
- Nie zadawaj pytań o questy, staty przeciwników, Punkty Przeznaczenia czy inne dotyczące przygody - bo na nie i tak nie odpowiem. Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie jest to pytanie o punkty przeznaczenia... no ale...
Co się dzieje jak one się skończą??
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co zwykle w takich przypadkach - czyżbyś nigdy nie grał w warhammera? Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh... Mogłem się spodziewać takiej odpowiedzi Twisted Evil
Co się dzieje z kontem? Kasą zebraną itp. Czy to przepada i totalnei od początku wszystko się robi czy może coś zostaje (w banku dla spadkobierców, synów, wnuków)?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie pytanko jak sie awansuje bohatera ?Smile)
Powrót do góry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdobywając Punkty Doświadczenia oczywiscie - mozna je zdobywac na wygranych walkach, questach lub w specjalnych lokacjach, tableka po prawej pokazuje ile PD brakuje do natepnego LVL
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Paz 17, 2005 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Twisted Evil
Czy można poznać równanie na otrzymywane PD?

I dwie sprawy związane z bankowością...
1 - w okienku oddawania i zabierania złota z banku mogłyby się pojawić ikonki 'Oddaj/Weź wszystko.
2 - przesyłanie pieniędzy pomiędzy graczami... Lepiej by to wyglądało jako przelewy bankowe.. Czyli z banku do banku, a nie od postaci do postaci, jeśli te są w różnych końcach świata, a potem narażają sie na kradzieże... Nagash stracił w ten sposób 1600ZK.. Okradli go po tym jak mu kase oddałem...

----EDIT----
Zapomniałem o jednej sprawie... Razz
Mógłbyś Orth zrobić coś takiego zeby 'stopowało' możliwość ruchu dalej przy zdarzeniach specjalnych? Bo jak klikam żeby ruszyło kilka pól do przodu i coś spotkam to czasami się nawet o tym nei skapne Embarassed

----EDIT2----
no to tak... poważny błąd.. lub działanie zamierzone Razz
A mianowicie skrypt losujący PD na level i w kapliczce Shyli (pewnie też i Bractwa Kości). Powinien (chyba) działac w przedziale 1-5 (tyle dostawałem.. bez 2) a działa 1-5 i 10... nie ma liczb 6,7,8 i 9 ale jest 10. Może ma to działać jak trafienie krytyczne, a moze nie.. Wydaje mi sie to troche nie fair bo niektórzy szczęścia nie mają, np Black ma 50 pż mniej niż ja, a ma 6 leveli więcej... Albo Lukas - ten sam level co ja, ta sama profesja... 30 PŻ wiecej..

Przed napisaniem tego odliczyłem działanie wszelkich kamieni życia itp.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pon Paz 17, 2005 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bractwo kosci zabiera max 5 - fontanna dodaje max 10 PŻ - ale od tej chwili fontanne shalyi bedzie trzykrotnie trudniej znaleźć... Za dobrze się mieliście - i na boga nie odswiezajcie tak szybko bo mi serwer padnie...
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Paz 18, 2005 02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem Aniołem zemsty Shalyi i za wykorzystywanie źródełka to wam fujarki poobcinam. Kurde trzy razy w ciągu gry trafiłem na fontanne i trzy razy na bractwo kości tak że może wyszedłem 3-4 żw na plus. Jak Bractwo "wyzerowało" wielu graczy to był wielki lament. Ale jak świątynia działała zbyt często to nikt nawet nie pisnął , dopiero jak wilkowi uwage zwróciłem. Orth zobacz swoje gg. Napisałem tam kilka uwag tylko do Ciebie.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Paz 24, 2005 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pora na pare sugestyj 'By WilczuÅ›' Twisted Evil

Primo
Dodałeś Orth miasto Marburg, które jest świetną drogą rozwojowa na trasie pomiędzy Orthburgiem, a Talabheim... Może jeszcze pare takich, pomiędzy Talabheim i Nuln, a potem przerywnik do Altdorfu, itd.

Secundo
O wiele skuteczniejszym sposobem na zmniejszenie zarobków graczy niż częstsze okradanie ich przez złodziei i poborców podatkowych (cholernie frustrujące i zniechęcające do gry) jest zmniejszenie ilości złota dostawanego od potworków itp.

Jak na samym początku powiedziałem, to są jedynei sugestie... Dobra.. ide oglądać Drakule..
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Vrath
Go¶æ





PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa³:
A ja jestem Aniołem zemsty Shalyi i za wykorzystywanie źródełka to wam fujarki poobcinam. Kurde trzy razy w ciągu gry trafiłem na fontanne i trzy razy na bractwo kości tak że może wyszedłem 3-4 żw na plus. Jak Bractwo "wyzerowało" wielu graczy to był wielki lament. Ale jak świątynia działała zbyt często to nikt nawet nie pisnął , dopiero jak wilkowi uwage zwróciłem. Orth zobacz swoje gg. Napisałem tam kilka uwag tylko do Ciebie.


Teraz jest przegiete w druga strone, bractwo kosci wystepuje w stosunku do swiatyni shayli za czesto i wraz ze wzrostem lvli zamiast zywotnosc rosnac to spada.. Co daje te 5 zywotnosci co lvl jak bractwo kosci odejmuje -10 miedzy wejsciem na nastepny lvl? Nie dosc, ze swiatynia shayli wystepuje tak rzadko, to jeszcze nigdy nie dala mi wiecej niz 3 punktow zywotnosci a bractwo kosci czesto zabiera po 5.
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jesteś jakimś prawdziwym pechowcem. Ja nadal spotykam tak samo często świątynie i bractwo. Zresztą to jest stary świat. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Przestańcie sie mazgaić . Początki są trudne to prawda ale potem już jakoś idzie. Smile
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Wto Paz 25, 2005 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd zacząłem gre braciszków fran.. kości.. spotkałem może z 3 razy.. nie wiem o co ci chodzi.. widocznie masz Vrath pecha..
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Thor
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 09, 2005 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko super, bardzo się cieszę że znowu ruszyło tylko do frustracji doprowadza mnie bradztwo od wczoraj nadziałem sie na nie 5 razy a zrobiłem dwa poziomy a złodzieje to tragednia nie można zrobić by z pokonanych wrogów wypadała mniejsza ilość ZK ? Nie wiem jak problemem może być zaduża ilość gotówki na złodzieja natykam się mniejwięcej co 20 ruch i użędas trafił mi się kilka razy Sad
Wiem że to Stary Świat więc zaciskam zęby i Gramy dalej ale jak tak dalej z bractwem pójdzie to będe słabszy niż na 5 poziomie Embarassed
WIELKIE DZIĘKI ZA PONOWNE RUSZENIE PROJEKTU !!
Powrót do góry
Antares
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 09, 2005 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem jak prubuje wysłać cos do kanału komunikacyjnego to mnie mówi jakiś error in your SQL syntax check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near "XXXX" at line 1
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group