Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ciekawostki w grze
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Klub Imperialnego Skauta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pia Paz 14, 2005 11:38    Temat postu: Ciekawostki w grze Odpowiedz z cytatem

Odkryliście coś ciekawego? podzielcie się tym z innymi! Żeby zacząć temat mogę zdradzić wam, że ostatnio w okolicach większych miast można spotkać grupkę podejżanych wędrowców zagadujących poszukiwaczy przygód. Po spotkaniu z nimi - lepiej sprawdźcie swoje worki ze złotem...
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Pia Paz 14, 2005 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie już raz miałe niemiłe spotkanie z kieszonkowcem naszczęśćie miałem troche kasy w banku

I jakby co Mordred to ja Smile
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złodziejstwo w Imperium się szerzy... Dlatego co uzbieram ze 100 sztuk złota to chowam szybciutko to w banku Razz Najwięcej to ze 500 sztuk złota mi ukradli.. ale się zamsciem na jakichs rozbujnikach...

I jakby co to Vifur jestem Razz
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak ja znalazłem dużo złota w jakimś pniu drzewa czy gdzieś a potem mnie okradli... to mi się nie podobało....:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie raz z buta w jakiejś wiosce przetrącili i odjeło mi około 20 żywotności na stałe ( tak to wygląda miałem coś koło 80 a teraz 49)
Powrót do góry
Slet



Do³±czy³: 05 Paz 2005
Posty: 2

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma górze to ja
Zapomniałem się zalogować Embarassed

W każdym razie fajnie się grało (cytuje tylko koniec)

Cytat:
Gdy po jakimś czasie udaje ci się wstać, zauważasz ze zdziwieniem, że złoto i ekwipunek pozostały nawet nietknięte... Tracisz za to na stałe 42 Punktów Żywotności


No to sobie pograłem. 7 żywotności teraz mam, a właściwie to -13 bo dwa kamienie Shayli mam w ekwipunku.

-EDIT-
Laughing Laughing Laughing

Cytat:
Doznałeś poważnego uszczerbku na zdrowiu...
Gdy po jakimś czasie udaje ci się wstać, zauważasz ze zdziwieniem, że złoto i ekwipunek pozostały nawet nietknięte... Tracisz za to na stałe 7 Punktów Żywotności


Laughing Laughing Laughing

Żywotność: 0 / 0
Punkty Magii: 40 / 40
Punkty Podróży: 31 / 31

No wprost cudownie się teraz gra. Według mnie to się za często zdarza i powinno tracić się z 30 punktów zdrowia (nienastałe) i tak z 1 (na stałe)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lukas de grejt
Go¶æ





PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż... przepraszam Very Happy chory pomysł Very Happy jak zawsze ]:->
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrz już to naprawiła tych zabieraczy życia!! Teraz bractwo kości zabiera tylko max 5 żw na stałe. Ale jest świątynia Shalyi która dodaje żywotność. Złodziejstwo jest nie powiem. Jak na razie ukradli mi jakieś 15000 sztuk złota. Gram Gatzem jak zwykle Smile A żeby zrobić questa z labolatorium trzeba mieć zajebiste szczęście albo jakiś 35 level. Smile
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Slet



Do³±czy³: 05 Paz 2005
Posty: 2

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem przykre doświadczenie z świątynią Shalyi bo trafiłem na nią akurat w momencie wprowadzania i zamiast dodawać żywotność to odejmowała i straciłem na szczęście jakieś bóstwo Wink interweniowało i mam swoje stare punkty żywotności.

Ze złodziejstwem ciężko. Chciałem zaproponować żeby złodzieje mogli kraść tylko część złota ale doszedłem do wniosku, że najczęściej odcina(rozwiązuje się sznurki którymi jest przywiązana) się sakiewke więc tracimy całe złoto. Mogłaby być szansa na to że złapiemy złodzieja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę sprostować wypowiedz blacka - Quest z pustelnikiem można zrobić dużo wcześniej - zresztą sam black własnie go przeszedł na 26 lvl... - jest więc osiągalny - w przygotowaniu kolejny quest - tym tazem dla mniej zaawansowanych graczy. [5-8 lvl]
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
syka
Go¶æ





PostWys³any: Sro Paz 19, 2005 14:51    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

siema mam dylemat bo nie wiem jak dojsc do tego questa czy moze mi ktos mniej wiecej przyblizyc jak tam dojsc prosze!!!
i pozdro dla tworcy gry zajefajna gierka oby sie jeszcze poprawila!!Smile
Powrót do góry
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Paz 19, 2005 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj... Pomyśl... Pochodź... Pomyśl... A znajdziesz...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Wto Lis 08, 2005 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero 2 lvl. I tak chodze sobie i chodze i spotykam małego kurdupla. Okazało się że to poborca podatkowy i za***ał mi z banku całą moja kase (45)!!!!

Ulvar
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Lis 08, 2005 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie dajcie się zabić!! 1/10 pd leci. Zadaleko się zapędziłem no i demony mi wpieprzyły. ałłł 100k pd od nowa Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Wto Lis 08, 2005 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orth za często spotyka sie poborce podatkowego Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad Sad SadSad Sad

straciłem już przez niego ogromną ilosc pieniedzy, które zdobywa sie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrdzo woooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllnnnnnooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ulvar
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Klub Imperialnego Skauta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group