Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jak oceniasz Imperium 2502?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jak oceniasz Imperium 2502?
Åšwietna gra!
38%
 38%  [ 5 ]
Jest dobra ale ma jeszcze niedociągnięcia
53%
 53%  [ 7 ]
Taka sobie - ale szybko siÄ™ nudzi
0%
 0%  [ 0 ]
Imperium 2502 to dosyć słaba gra
7%
 7%  [ 1 ]
Beznadziejna!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 13

Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Pia Paz 14, 2005 11:32    Temat postu: Jak oceniasz Imperium 2502? Odpowiedz z cytatem

Napiszcie co myślicie o pomyśle, wykonaniu i grywalności w Imperium.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł - Genialny
Wykonanie - Åšwietne
Grywalność (IMO) - Wysoka

Brawo Orth! jak zwykle wszystko co robisz jest świetne Razz Zamek jest świetny, WISE (graficzny) napewno jest świetny, Viktrolka jest świetna, Konstant jest świetny... Imperium 2502 też jest świetne... tylko jeszcze przydałby się handel pomiędzy graczami... możliwość formowania drużyn itp...

PS. znalazłem małego buga... jak przeciwnik uniknie ciosu pisze tak "ąadnych obrażeń nie naliczono" to 'ą' to 'ż' powinno być Razz

----EDIT (po paru godzinach gry Razz)----

No to wypowiem siÄ™ co mi nie pasuje...

- dostaje sie za dużo złota, a za mało PD..

- potwory są ździebko za silne LUB za wczesnie da się dostać (przez mapki) do dalszych miast.. mam 11lvl i nie mam szans z rzadnym trolem pod Talabheim a mam wyposarzenie juz z Nuln.. niedługo będe pewnie miał z Altdorfu...

- złota, którego na początku rzeczywiście troche brakuje, po paru minutach w banku lezy kilka setek... i czeka na lepsze czasy zeby je wydac... Tyle ze z czasem tego zlota jest wiecej.. wiecej... i wiecej...

- IMO dla niskolevelowych postaci (gdzies tak do 15 lvlu) nie powinno byc mozliwe odnalezienie trupa ze zlotem o wielkosci kilku setek.. bo tyle kosztuje najlepsze dostepne wyposarzenie.. a to skraca gre...

- zaklęcie Hipnoza... jest (w moim przypadku przynajmniej) bezurzyteczne... na kilkadziesiąt użyc tylko raz udało mi sie uśpić przeciwnika... ale i tak na początku następnej tury się obudził.. i mnie zabił.. (chciałem sie uleczyć..)

- moze w przyszlosci jakies questy dodac?

(całe info z punktu widzenia Wojownika, Poszukiwacza Przygód)
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Sob Paz 15, 2005 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info!
Już odpowiadam:

1 "handel pomiędzy graczami... możliwość formowania drużyn itp..." - pracuje nad tym [między innymi opcja wymiany towarów, tworzenia gildii i zakupu ziem, budynków, armii czy wsi]

2 "ąadnych obrażeń nie naliczono" poprawione

3 "dostaje sie za dużo złota, a za mało PD.." spróbuje to poprawic

4 "potwory są ździebko za silne LUB za wczesnie da się dostać (przez mapki) do dalszych miast.. mam 11lvl i nie mam szans z rzadnym trolem pod Talabheim a mam wyposarzenie juz z Nuln.. niedługo będe pewnie miał z Altdorfu..." - to stary świat wilq Smile

5 "złota, którego na początku rzeczywiście troche brakuje, po paru minutach w banku lezy kilka setek... i czeka na lepsze czasy zeby je wydac... Tyle ze z czasem tego zlota jest wiecej.. wiecej... i wiecej..." - coś się na to zaradzi Twisted Evil

6 "dla niskolevelowych postaci (gdzies tak do 15 lvlu) nie powinno byc mozliwe odnalezienie trupa ze zlotem o wielkosci kilku setek.. bo tyle kosztuje najlepsze dostepne wyposarzenie.. a to skraca gre..." - na to też

7 "zaklęcie Hipnoza... jest (w moim przypadku przynajmniej) bezuzyteczne... na kilkadziesiąt użyc tylko raz udało mi sie uśpić przeciwnika... ale i tak na początku następnej tury się obudził.. i mnie zabił.. (chciałem sie uleczyć..) " - grasz wojownikiem - niedziwota - poza tym to najprostszy czar uśpienia z puli

8. "moze w przyszlosci jakies questy dodac?" - pracuje nad tym
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietna gra. Na razie jeszcze ją testuje. Wszystko mniej więcej mnie dotyka wiec jak coś zauważe dam znaćSmile No wilk za dużo narzekasz. Dobrze jest.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja twierdze że jest źle??! Grałem z 4 godziny nonstop... Nawet Morrowind mnie tak utrzymać długo nie potrafi Twisted Evil
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RATUNKU!!!!!!!!

Nie moge sie zalogować. Wpisuje prawidłowy login i hasło i cały czas po zatwierdzeniu pokazuje mi sie strona główna imperium2502.

Co sie dzieje???
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Paz 16, 2005 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ten sam problem bo wchodziłem przez www.imperium.fabularny.net

Spróbój wejść przez www.drachenfels.pl/imperium/index.php
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
bobon
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 11 Gru 2005
Posty: 12
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Gru 13, 2005 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajna gra tylko szkoda że tylko na ie gra dobrze diała fajnie by było gdyby DOBRZE działała na innych przeglądarkach np: mozilla, opera... dla mnie jest to DUŻY ale to bardo duży minus Sad
_________________
figo fago babcia nago
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Thaumiel
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lut 05, 2006 17:09    Temat postu: Gra Odpowiedz z cytatem

Gra jest świetna, tzn. ma solidne podstawy ale czas pomóc Orthowi i poszukać dorego serwera czy nawet sponsorów.Samo mowienie o tym to nic ale jak się wszyscy jakoś zorganizujemy możemy zdziałać co nieco.

Więcej urozmaicen w grze spowoduje większą ilość zapytań co będzie ciążyć na zmeczonym już serwerze.Aby Imperium mogło ewoluować potrzebna nam silniejsza maszyna...i niedroga...
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Nie Lut 05, 2006 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie ktoś tutaj myśli przyszłościowo! Very Happy W pełni się z tym zgadzam!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Ares
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 13 Kwi 2006
Posty: 16

PostWys³any: Czw Kwi 13, 2006 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra i wykonanie jest bardzo dobre ale jakbyś dodał grafike to ta gra była by chyba najlepsza ze wszystkich Very Happy ja i gracze bylibyśmy Ci napewno bardzo wdzięczni Very Happy pomyśl nad tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gra Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group