Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zechciejcie mnie uświadomić...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Patiomkin
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Czw Paz 06, 2005 16:08    Temat postu: Zechciejcie mnie uÅ›wiadomić... Odpowiedz z cytatem

Mianowicie mam jeden koncept na wątek poboczny, ale nie wiem co system na to. Pytanie brzmi: skąd się biorą gobliny?? Tylko błagam, nie piszcie, że bocian przynosi, o motylkach i pszczółkach też nie. I w ogóle nic z tych rzeczy.
_________________
Szaleństwo jest źródłem rozkoszy znanym tylko szaleńcom.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Straży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Paz 06, 2005 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc już śpieszę z odpowiedzią na to pytanie. Z tego co ja wiem to poprostu się rodzą. Zasada jest podobna jak u psów albo kotów. Każde goblińskie plemię ma conajmniej jedną lub kilka samic , które służą tylko i wyłącznie do rozmnażania. Dopuszcza się do nich tylko najsilniejszych "wojowników" lub najmądrzejszych:wódz, szaman itp. Jak już samica goblińska jest w ciąży to potem jej pilnują przez kilka miesięcy aż urodzi bande małych dzikusów, conajmniej w liczbie przekraczającej dziesięć sztuk , które szybko dorastają. Jak urodzi to znowu się do niej dopuszcza wojowników albo ... bla bla ... i tak wkółko. Samice goblińskie żyją tylko po to żeby rodzić i nic więcej dlatego poza goblińskimi wioskami , twierdzami czy innymi schronieniami oddalonymi od miejsc , które objęte są walką, taka samica jest niespotykana. Im więcej samic tym silniejsze plemię. Jak szykuje się napad na wioskę goblińską to najpierw ewakułowane są samice, ponieważ wodza zawsze można wybrać nowego a samice rodzą się dość żadko tak jakoś jedna na 1000. Gobliny próbowały wzmocnić swą liczebność porywając i wykorzystując samice innych ras , niestety te nie były tak "wydajne ani wytrzymałe więc pomys został porzucony. No opisałem to chyba dość wyczerpująco. A pierwszy goblin napewno wziął się z chaosu lub eksperymentów magów pokroju Drachenfelsa.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group