Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wichry Północy -Prolog
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Mar 07, 2006 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sil

Wracasz myślami na kilka minut przed. Ze snu wyrwał cię hałas otwieranych drzwi od sąsiedniego pokoju. Zdecydowanie nie masz mocnego snu... Sen... wspominasz go. Nigdy wcześniej nie widziałaś takich obrazów. Połowa jest dla ciebie niezrozumiała. Drugiej połowy nie pamiętasz. Zamek... schody... pomieszczenie... brzęk wyciąganych wytrychów... skrzynka... tupot strażników... strach... okno... uderzenie o ziemię... ból... trawa... długi bieg do... właśnie. Do czego? Gdzie byłaś? Te pytania zdecydowanie pozostaną bez odpowiedzi.
Słyszysz kroki na korytarzu. Cień przesówający się pod drzwiami zatrzymuje się właśnie przy twoim pokoju. Słyszysz jakieś głosy, a drzwi zaczynają się uchylać.

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Wto Mar 07, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do waszych pokoi wchodzą Norsmeni i proszą was o zejście do sali głównej (lub w przypadku Aderusa i Astena do przybycia do Długiego Domu). Po przybyciu okazuje się, że w sali głównej ma miejsce jakaś narada. Bogato ubrani mieszkańcy północy, zapewne Jarlowie, siedzą w milczeniu i obserwują was. Miejsce na podwyższeniu, przy tronie zajmuje syn Króla, a obok niego córka Dagmara. Widać, że niedawno płakała. Natomiast twarz syna pokrywa maska gniewu. Otto i Holst rozpoznają wśród zebranych swoich przełożonych. Zasiadacie na wskazane wam miejsca. Młody Jarl patrzy gniewnie na zebranych i zabiera głos, który dudni w drewnianych ścianach Długiego Domu.

<Eryk Czarnoręki>
- SÅ‚uchajcie mnie ludzie północy i goÅ›cie zza wody! PopeÅ‚niono w tym domu straszliwÄ… zbrodniÄ™, dla której nie ma wytÅ‚umaczenia… Zamordowano króla Norii, a mego ojca. <ZapanowaÅ‚o poruszenie. SalÄ™ wypeÅ‚niÅ‚y szepty. Dopiero teraz zauważacie, że drzwi do sali sÄ… zamkniÄ™te i pilnowane przez strażników> Zabójcy sÄ… wÅ›ród was. Ujawnijcie siÄ™, a zostanÄ… wam oszczÄ™dzone tortury… Å›mierć bÄ™dzie szybka.

Z Sali dobiegł pomruk oburzenia. Wszyscy rozglądają się dookoła siebie, szukając sprawców.
Dobiegają was pojedyncze głosy:
- To Eryk… nastÄ™pca tronu go zabiÅ‚… gdzie tam… to obcy… przyjechali i już zaczęły siÄ™ kÅ‚opoty… to przeklÄ™ty krasnolud… to elf… nie ufam tym dÅ‚ugouchym kreaturom… a może nowy napÅ‚yw thralli…

Otto, Holst i Nurgoth: Wasi przełożoni siedzą zasmuceni obok was.
<Donhard>
- Nie sÄ…dziÅ‚em że wszystko siÄ™ potoczy tak szybko. To tylko utrudnia nam zadanie. Kto zostanie nowym królem…
<czarodziej rozglÄ…dajÄ…c siÄ™>
- Prawda… prawda… masz zupeÅ‚nÄ… racjÄ™… ale zajmijmy siÄ™ sprawami teraz najwyższej wagi. Nurgoth, bÄ…dź gotów. BÄ™dziesz nas osÅ‚aniaÅ‚, jak zacznÄ… skakać sobie do gardeÅ‚. Otto trzymaj siÄ™ Nurgotha…

Aderus i Asten: Kastor służy wam za tłumacza dla słów Młodego Jarla. Na koniec odwraca się do was.
<Kastor>
- Zaraz może siÄ™ zacząć rzeźnia w tym domu. Powietrze jest gÄ™ste od nienawiÅ›ci. Jak siÄ™ tylko zacznie, osÅ‚aniajcie MÅ‚odego. Tylko z nim mamy szanse przeżyć. Poza tym winniÅ›my mu posÅ‚uszeÅ„stwo. Postarajmy siÄ™ utrzymać przy życiu…

Sil, Will i Diehl: Nie rozumiecie za wiele z całej sytuacji. Jedynie dzięki słowom jednego z niewolników, tłumaczącego innym thrallom, dowiadujecie się o co chodzi. Słyszycie również, że zaraz może być niebezpiecznie. Zresztą nie trudno zauważyć rosnącego napięcia między Norsmenami.

Vein: Wydarzenia toczÄ… siÄ™ bardzo szybko. Starasz sobie wytÅ‚umaczyć, jak siÄ™ znalazÅ‚eÅ› w caÅ‚ym tym zamieszaniu. Å»aÅ‚ujesz, że nie wziÄ…Å‚eÅ› z pokoju miecza. Nie sÄ…dziÅ‚eÅ›, że może ci siÄ™ przydać… Powoli zmieniasz na ten temat zdanie.

Meliash: Jeszcze rozespany sÅ‚uchaÅ‚eÅ› przemowy MÅ‚odego Jarla. Dopiero wieść o Å›mierci króla rozwiaÅ‚a resztki snu. Zastanawiasz siÄ™ na swojÄ… niepewnÄ… sytuacjÄ…. W twoich oczach wyglÄ…da to nieciekawie. Odwracasz gÅ‚owÄ™ w stronÄ™ schodów. DrogÄ™ zagradza dwóch Norsmenów. Bardzo nieciekawie…

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Wto Mar 07, 2006 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwam głową. Mówię półszeptem.

- Dobrze ja zrobię tak jak każesz, ciekawe jestem któż go zamordował... Ale to nie teraz nasza sprawa.

RozglÄ…dam siÄ™ za ewentualnymi przedmiotami do walki. StojÄ™ przygotowany.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Mar 07, 2006 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ze zgrozą słucham słów... połykam ślinę i zaciskam dłoń na rękojeści miecza... na mojej twarzy widać grymas>

"Rozłupię pierwszego który się na mnie zapatrzy."

-Ojcze Donhardzie! Otto, Nurgoth, Magu Przełożony! Jak sytuacja się skomplikuje, staniemy razem ciasno obok siebie i najlepiej jak spokojnie wyjdziemy za drzwi. Tam OMÓWIMY całą sprawę. Chyba że Ty, Ojcze, masz jakieś inne rozkazy?

"Pieprzona zdrada. Cholerne machlojki Ymperium! Czemu nikt nie wyjawi mi chociaż częściowo co się tu dzieje? Rzucą się kupskiem na siebie, pałować i bluzgać na siebie zaczną, a ja w pysk wyłapać przy okazji mogę. I za co? Nawet tego nie wiem! Achhh, ten kościół i jego pieprzone krętactwa. Robię tu za mięso armatnie!"
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Mar 07, 2006 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wielce zasmucają mnie słowa Kastora. Ciekaw jestem co się dalej będzie działo. Tylu tu obcych i Norsmenów. Teraz jeszcze bardziej cieszę sie , że mam swój młot "pod ręką".>
<Bronić młodego tak?? A kto mnie obroni?? Nie jestem wojownikiem. Może i walczyłem, trenowałem trochę ale czy potrafie walczyć lepiej niż oni?> <Spoglądam na Norsmenów.>
< Cholera co ja plotę , trzeba będzie walczyć o życie to będę walczył.> <Rozglądam się planując zawczasu dotarcie do Eryka i ustawienie się w odpowiednim miejscu. To co sie dzieje mnie stresuje, zaczynam śpiewać:>
-Przy świetle księżyca
spotkali siÄ™ razem...
<Po chwili przestajÄ™. Do siebie:>
-Nie nie to wcale nie jest romantyczna sytuacja...
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 33
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sro Mar 08, 2006 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam ręce z dala od broni, którą mam przy sobie. Na wszelki wypadek. Rozglądam się, patrzę po twarzach zebranych, zwracam uwagę zwłaszcza na osoby, które nie są miejscowymi.... Przez krótką chwilę wspominam swój sen, i na powrót skupiam się na glosach, na twarzach. I zaciskam niemal mimowolnie pięści, przygotowując się, że zaraz ktoś mnie zaczepi... W końcu, strażnikom, miejscowym, na pewno łatwiej będzie zrzucić winę na obcych... O tak, łatwiej, ale na pewno nie lepiej... Staram się rozluźnić, naciągam mocniej rękawiczki na dłonie, choć w istocie nie jest to konieczne. Przyglądam się rozwojowi sytuacji.
_________________
Sesja "Wichry Północy" - Silva Galtero (Sil)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do³±czy³: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk±d: Z Wezendorfu

PostWys³any: Sro Mar 08, 2006 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<No to jest tak napadł na nas wrogi okret zepchnol nas do ladowni. Celem ochrona naszej zdobyczy i ujscie drzwiami na pokład. W takiej sytuacji jes wazna ochrona magow bojowych co utrudnią przeciwnikom natarcie a nam wycofanie sie.Czyli zastawa ze stolu sie przyda ja i Holst zataczamy kregi wokol magow i rownoczesnie wycinamy droge do wyjscia. Ech jak ja lubie takie grube miśki im wiekszy tym szybciej upada. Nie zabijac ranic zeby nie byli w stanie ciagnac pogoni. Rozglądam sie uwaznie po pomieszczniu wokolo nas i szukam ewentualnych "naturalnych" przeszkod dla napastnikow..>

- Panowie robimy tak Holst i ja otaczamy was robiąc zastawe z ostrzy Magowie czary wspomagajace rzucicie na nas. Bron Mananie zadnych kul ognia bo zatoniemy!!...uch to znaczy sploniemy tu na miejscu. Holst nie atakuj jedynie bron ich. Jeśli zaangazujemy sie w potyczke to juz po magach. Pod drzwiami bedziesz musial zdobyc dla mnie czas na otwozenie ich. - Mowie to polszeptem.

- Holst pamietaj rań aby pogon byla niemozliwa

<siedze spokojnie rozgladajac sie w razie ataku jestem gotowy na cisniecie 2 sztyletami a potem dobywam szabel i wykonuje plan.>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg? => Ludiver, człek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Mar 11, 2006 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<myśle Sobie no cóż trzeba jakoś sobie radzić wyjmuje z Torby miniaturke trąbki i ściskam ją w ręku szukając wzrokiem swoich towarzyszy>

Ostatnio zmieniony przez Xarandil dnia Sob Mar 11, 2006 23:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Mar 11, 2006 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SÅ‚ychać już pierwsze klÄ…twy i wyzwiska. Niektórzy patrzÄ… na was z nienawiÅ›ciÄ… w oczach. BÅ‚yska stal dobywanych mieczy i noży. Wasze gÅ‚owy wypeÅ‚niajÄ… siÄ™ najczarniejszymi myÅ›lami… Nagle ponad caÅ‚y gwar podnosi siÄ™ starczy gÅ‚os:

- Dosyć! Dosyć na Orlica!. Spokój! Spokój, bo klątwę pomoru na was ześlę!

Widzicie, że do sali wchodzi wysoka, barczysta postać. Jest wyższa od zebranych Norsmenów. Jest też o wiele starsza. Długie siwe włosy opadają na ramiona, tworząc wraz z gęstą brodą srebrną burzę. Nosi niebieską szatę, a na ramionach ma ułożone potężne futro. W ręku trzyma sękaty kij, którym rozpycha stojących mu na drodze mężczyzn. Gdy dociera na podwyższenie, obok tronu cała sala milknie.

<Starzec>
- Zebrani! Schowajcie swojÄ… broÅ„, bo to nie czas na bratobójcze walki. GoÅ›cie z poÅ‚udnia mnie nie znajÄ…… wiedzcie, zatem, żem jest Olgar PiorunorÄ™ki. Najwyższy kapÅ‚an na mroźnym lÄ…dzie. Nie bójcie siÄ™, gdyż bez mego pozwolenia nie stanie siÄ™ wam krzywda.

Stoicie wszyscy obok siebie. Nieświadomie zostaliście zepchnięci na środek sali.

<Olgar>
- Stało się to czego się obawiałem. Król umarł. Ale nie drżyjcie w trwodze. Nie pozwólcie pochłonąć się emocjom. Każdy z was, bowiem, zna słowa ostatniej przepowiedni Orlica. Nie kierujcie zatem swojej nienawiści na przybyszów, gdyż śmierć najgodniejszego z nas była przepowiedziana już dawno temu!

Na sali zapanowało poruszenie.

<Olgar>
- Król umarÅ‚, lecz powstanie nowy. Nowy król! ZnamiÄ™ go zapowie, po znamieniu go rozpoznamy. W przepowiedni wspomniani sÄ… też cudzoziemcy! <Wskazuje na was> Oni byli tutaj w czasie Å›mieci wÅ‚adcy. Wiedzcie również, że magiczne moce zwiastowaÅ‚y to wydarzenie. <Holst i Otto: Widzicie jak po twarzach waszych przeÅ‚ożonych przebiegÅ‚ grymas zdziwienia> To jest część przepowiedni! Musicie wiedzieć, że miaÅ‚em proroczy sen. WizjÄ™ zesÅ‚anÄ… przez Bogów! WidziaÅ‚em wojnÄ™. Zbliża siÄ™ nieprzyjaciel. Ciemność zakryje NorscÄ™. Musimy być silni. Nowy król siÄ™ ukaże. Wpierw jednak musimy mieć ÅšwiÄ™tÄ… włóczniÄ™ Orlica! W moim Å›nie, to wÅ‚aÅ›nie goÅ›cie z poÅ‚udnia jÄ… przynieÅ›li. To im przeznaczone jest odzyskanie włóczni…

Sala wybuchÅ‚a okrzykami zdziwienia, rozczarowania, gniewu… Wy też czujecie siÄ™, co najmniej zdziwieni. Od razu zrobiÅ‚o siÄ™ wokół was pusto. Czujecie siÄ™ napiÄ™tnowani… Starzec kontynuuje:

<Olgar>
- Proszę was w imieniu całego ludu północy. Wyruszcie po świętą włócznię! Sam Orlic was wskazał. Nosicie jego błogosławieństwo. Tylko wy możecie wręczyć włócznię nowemu królowi. To nie przypadek! To nie przypadek zesłał was wszystkich tutaj, w noc śmierci króla, w noc przepowiedni! Co odpowiecie?

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Mar 11, 2006 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<myśle sobie na chuj mi jakaś włucznia i jakąs przepowiednia wogule nie wiąże się to z moimi planami więc nie mam zamiaru się w nic takiego pakować ale jak z tego się wyplątać poszukuje swoich towarzyszy wzrokiem i odzywam się > - Wybacz ale ja jestem jedynie przejazdem zamierzam niedługo opuśćić krainy pułnocy... więc nie będe chyba wstanie wam pomuc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Penthea
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 33
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Mar 12, 2006 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyżuję ramiona na piersi, choć staram się równocześnie nie wyglądać *zbyt* wyzywająco.
- Pomoc? Na czym to ma polegać, na wysłaniu grupy przyjezdnych, którzy akurat mieli pecha się tu zjawić w nieodpowiednim momencie, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po... o, przepraszam, wcale nie nie wiadomo po co, przecież po - powstrzymuję się od powiedzenia "jakąś włócznię" albo po prostu "kawałek drewna", używam więc nazwy podanj przez Olgara i zmuszam się do nadania głosowi brzmienia jako takiego szacunku - Świętą Włócznę Orlica, zapewne do miejsca, z którego nikt nigdy nie wrócił, i mówi się o nim, że jest nawiedzone albo zamieszkane przez straszliwe monstra. Źle mówię? - unoszę ironicznie brew.
_________________
Sesja "Wichry Północy" - Silva Galtero (Sil)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Nie Mar 12, 2006 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<patrzę na Sil i przytakuję lekko z aprobatą a jednocześnie jestem zdziwiony jej zuchwałością, imponuje mi to... gdy skończy mówić spoglądam na kapłana i próbuję zaobserwować reakcję otoczenia>
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Mar 12, 2006 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rozglądam się upewniając, że moge zabrać głos. Nie przeraża mnie obecna sytuacja. Może nieco niepokoi napięta atmosfera. Ale byłem już na tylu dworach i innych "scenach" świata, że nie krępuje mnie nic. Nie jestem najwyższy wieć aby wszyscy widzieli kto mówi unoszę swój młot ponad głowę. >
-Słuchajcie!! Wielmożni starsi, kapłani , przywódcy, wojowie i rzemieślicy. Ludzie wysokiego stanu i tego niższego. Ludzie tej ziemi i cudzoziemcy.
Nie znacie mnie. Ja nie znam was. Znamy tylko nasze obecne "miejsca" w tym królestwie. Na tej ziemi... Nie wiem czy moje słowa coś dla was znaczą. Nie wiem czy słuchacie mnie teraz czy poprostu lekceważycie. Chcę tylko powiedzieć, że cokolwiek się stanie powinniście trzymać się razem. Dlatego ja pójdę na poszukiwanie tej włóczni!! Nie dlatego, że mnie ktoś rozkazuje. Nie dlatego, że ten czcigodny duchowny prosi o to. Ale dlatego, że widzę, że jest wam to potrzebne. Jestem tu niedługo. Ale nie mam domu bo mi go zabraliście. Mimo to nie jestem zły. Ale musicie wziąść za to odpowiedzialność i stworzyć mi nowy dom. Nie chcę aby i ten dom został zniszczony. Nie poproszę nikogo o pomoc. Nikogo też nie będę zmuszał aby poszedł ze mną. Ale jeśli ktoś ruszy u mego boku aby wspólnie wypełnić cel, będzie mile widziany. To wszystko co miałem do powiedzenia. Dziękuję , że mnie wysłuchano.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hest
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk±d: z tÄ…d i owÄ…d :)

PostWys³any: Pon Mar 13, 2006 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<mówie do Sil cicho i staram się nie zwracać na to(że coś do niej mówie) niczyjej uwagi> - źleśmy trafili psia krew z tą Norscą, na tym mroźnym wypiździewiu zrobiła się ostra zawierucha i cieżko będzie od niej uciec...pamiętasz list Sil? ten co zauważyłaś u tego kapłana morra?klechy nie koniecznie są tymi za kogo się podają a teraz norsi proszą nas o pomoc...dziwne to wszystko ale ten kawał badyla wydaje się być dla nich ważny...uszanuj to...<mrugam do niej porozumiewawczo i dodaję> - to może być nasza szansa...
_________________
Sesja Altdorf(wejście do kanałów): Grom Harginson
Sesja Wichry Północy: Diehl Jager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Pon Mar 13, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Olgar>
- Twe sÅ‚owa sÄ… mocne thrallu, ale zarazem sÅ‚uszne. PrzyjmujÄ™ z ochotÄ… twÄ… decyzjÄ™. JeÅ›li zaÅ› chodzi o twoje pytania kobieto. <zwraca siÄ™ do dziewczyny, ale patrzy na caÅ‚Ä… waszÄ… grupÄ™> SÄ… bezpodstawne. To nie przypadek jak już rzekÅ‚em. ZostaliÅ›cie naznaczeni przez Olrica!. Zważ wiÄ™c na znaczenie tej misji. Nie możemy was zmusić a jedynie prosić o tÄ… przysÅ‚ugÄ™. Naznaczeni jedynie mogÄ… trzymać Å›wiÄ™tÄ… włóczniÄ™. Tylko oni mogÄ… jÄ… przekazać w nasze rÄ™ce. JesteÅ› naznaczona, proszÄ™ wiÄ™c ciebie o doÅ‚Ä…czenie do wyprawy. JeÅ›li szukasz miast sÅ‚awy i honoru… bÅ‚yszczÄ…cego zÅ‚ota. MogÄ™ je zapewnić. Wiedz jednak, że najważniejszÄ… nagrodÄ… bÄ™dzie przychylne oko Bogów i wdziÄ™czność ludu mroźnej krainy!

<głos z sali>
- Nie potrzebujemy cudzoziemców do walki z najeźdźcą! To legendy starcze! Już dawno dostrzegłem że nasza siła drzemie w naszych ciałach i umysłach. Nie w gadaninie kapłanów. Wybacz Olgarze, ale me uszy nie ździerżą więcej tej paplaniny!

Na sali zapanowało poruszenie. Część Norsmenów wyszła z Długiego Domu. Gdy drzwi za nimi się zamknęły, odzywa się Olgar.
<Olgar>
- Jarl Grun Stary pokazał swoje stanowisko. W jego ślady poszło kilku innych. Czy na Sali jest ktoś, kogo burzą me słowa? <Cisza. Zwraca się tym razem do syna króla, który patrzy jeszcze w drzwi, za którymi zniknął Grun> Nie martw się Eryku. Gruna, mimo jego pełnego pogardy dla mej osoby zachowania, nie podejrzewałbym o zamordowanie twego ojca.
<Odwraca wzrok do was>
- Zatem? Określcie swoje stanowisko. Pomożecie braciom z północy? Weźmiecie udział w utrzymaniu tego bastionu?

Wodzi oczami po waszej grupie

----------------------------------------------------------------
Aderus i Asten

Kastor nachyla siÄ™ do was
<Kastor szeptem>
- ZaÅ‚ożę siÄ™ o swojÄ… rÄ™kÄ™, że MÅ‚ody Jarl wyÅ›le mnie z tobÄ……

-----------------------------------------------------------------
Otto i Holst
<Donhard szepcze>
- Holst, Otto teraz to wasz wybór. Wiedzcie, że bez wzglÄ™du na waszÄ… decyzjÄ™, ja i Hans bÄ™dziemy musieli tu zostać. Król umarÅ‚, to tylko komplikuje naszÄ… misjÄ™ i muszÄ™ siÄ™ tym zająć. Jednak wasza obecność może wpÅ‚ynąć pozytywnie na nasze pertraktacje….

------------------------------------------------------------------
Meliash

Zdajesz sobie sprawÄ™, że jeżeli to jest magiczna włócznia, mogÅ‚aby posÅ‚użyć twoim celom. Również wzmianka o nagrodzie wyostrzyÅ‚a twój sÅ‚uch. Zdajesz sobie sprawÄ™, że na przyjaciół nie bÄ™dziesz mógÅ‚ liczyć. Hektor pewno jeszcze chÄ™doży swojÄ… dziewkÄ™. Teodor zaÅ› wyÅ›mieje twojÄ… decyzjÄ™ jakakolwiek by nie byÅ‚a. Cynizm kiedyÅ› go zgubi… ÅšwiÄ™ta Włóczna Olrica. Jeszcze jedna myÅ›l krÄ™ci ci siÄ™ po gÅ‚owie. Skoro to ma być magiczny przedmiot na pewno zwabi do siebie Skorpiona, który mógÅ‚by ciÄ™ nauczyć kilku rzeczy. Pytanie tylko czy warto ryzykować?

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Nastêpny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group