Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wichry P贸艂nocy -Prolog
Id do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry P贸艂nocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Wrz 30, 2005 19:55    Temat postu: Wichry P贸艂nocy -Prolog Odpowiedz z cytatem

Aderus

Wsta艂e艣 jak zwykle wcze艣nie. Znowu czu艂e艣 drobne k艂ucie w klatce piersiowej. Odkaszln膮艂e艣 kilkakrotnie i postanowi艂e艣 zaczerpn膮膰 艣wie偶ego powietrza. Pomy艣la艂e艣, 偶e od ci膮g艂ej pracy przy miechach ub臋dzie ci kilka lat 偶ycia. Wyszed艂e艣 z domu i skierowa艂e艣 si臋 g艂贸wn膮 ulic膮. Wci膮gn膮艂e艣 zapach morza, niestety przyt艂umiony codziennymi zapachami miasta. Min膮艂e艣 bram臋 i pomacha艂e艣 Cainowi - stra偶nikowi stoj膮cemu na warcie. U艣miechn膮艂 si臋 do ciebie i odmacha艂. Zacz膮艂e艣 si臋 wspina膰 na pobliski pag贸rek, na kt贸rym zwyk艂e艣 siada膰 i ogl膮da膰 morze.
Linia pag贸rka ust臋puje linii b艂臋kitnego morza. Niebo jest wyj膮tkowo czyste i zlewa si臋 z wod膮 zacieraj膮c horyzont. Wst臋pujesz na szczyt pag贸rka i tracisz grunt pod nogami...
Upad艂e艣 na kolana przed rozci膮gaj膮cym si臋 przed tob膮 widokiem. Kilka smuk艂ych, bardzo d艂ugich 艂odzi sunie morzem w kierunku brzegu. Cenne sekundy mijaj膮, a ty nie mo偶esz si臋 poruszy膰. Wygi臋te do g贸ry dzioby 艂odzi dumnie wznosz膮 si臋 ku niebu, a na pok艂adzie ka偶dej z 艂odzi widzisz kilkadziesi膮t sylwetek wymachuj膮cych broni膮. Po minucie odzyskujesz oddech i zrywasz si臋 na nogi...

-------------------------------------------------------
Asten

Budzisz si臋. Gdy podnosisz g艂ow臋 czujesz okropny b贸l i 艣ciekaj膮cy po policzku p艂yn. Powoli wraca ostro艣膰 widzenia. Spostrzegasz przed sob膮 stolik, po kt贸rym 艣cieka piwo. Pod tob膮 rozbita butelka, a na wysi臋gni臋cie r臋ki tl膮ca si臋 fajka. Powoli wracaj膮 wspomnienia o minionej nocy. Wstajesz od sto艂u i trzymaj膮c si臋 za g艂ow臋 wywlekasz si臋 z gospody i kierujesz si臋 do karczmy. Po drodze mijasz wioskowego kowala - jedyn膮 osob臋, kt贸ra tak wcze艣nie wstaje...

--------------------------------------------------------
Otto

Przechadzasz si臋 po deskach olbrzymiego statku kupieckiego. Zatrzymujesz si臋 przy burcie i przygladasz si臋 zbli偶aj膮cemu si臋 l膮dowi. Otulasz si臋 mocniej p艂aszczem. Po chwili do艂膮cza do ciebie tw贸j by艂y wyk艂adowca.
- To Norsca. Za kilka godzin b臋dziemy na miejscu. Pami臋taj - trzymaj si臋 blisko mnie i nie wtr膮caj si臋. Jak tylko wybadam stosunki panuj膮ce w D艂ugim Domu, b臋d臋 mia艂 dla ciebie zadanie. P贸ki co unikaj k艂opot贸w, bo ci ludzie s膮 chorzy na punkcie honru. Obrazisz jednego i koniec handlu...

--------------------------------------------------------
Kurt

Dotar艂e艣 do Albionu rok temu. Zaaklimatyzowa艂e艣 si臋 w ma艂ym miasteczku po艂o偶onym nad morzem. Ludzie tam prawie nie znaj膮 poj臋cia pieni膮dza. Mieszkasz w jednej z chat, dostajesz ubranie, dost臋p do wody i przyja藕艅, wzamian za swoje umiej臋tno艣ci. Zaopatrujesz mieszka艅c贸w w sk贸ry i mi臋so, wraz z drugim my艣liwym - Grianem Noodle. Poza tym dosy膰 dobrze znasz tutejszego kowala - Aderusa, obcokrajowca tak jak ty. Cz臋sto wykuwa艂 ci groty do strza艂. Poza tym od czasu do czasu pijesz w gospodzie z Astenem - niesamowitym bajarzem z kontynentu.
Budzisz si臋 i wychylasz przez okno swojej chaty. S艂o艅ce powoli zalewa ulice miasta, a ludzie powoli budz膮 si臋 ze snu. Widzisz na placu Astena jak wylewa na g艂ow臋 kube艂 wody...

_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic


Ostatnio zmieniony przez Jaracz dnia Pia Wrz 30, 2005 23:41, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pia Wrz 30, 2005 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Prosz臋 si臋 nie martwi膰 - odpowiadam swojemu mentorowi - wiele czyta艂em na temat tych ludzi. - Zaciskam usta i mru偶臋 oczy jakby to mia艂o lepiej uchroni膰 mnie przed zimnym frontowym wiatrem kt贸ry wzm贸gl si臋 na galeonie jak tylko zacz臋li艣my zbli偶a膰 si臋 do l膮du. Naci膮gam wy偶ej ko艂nierz p艂aszcza i staram si臋 wr贸ci膰 do mojej lektury kt贸r膮 zacz膮艂em przy burcie. Wiatr jednak smaga karty ksi膮偶ki a ekscytacja zbli偶aj膮cym si臋, nieznanym l膮dem nie pozwala mi si臋 skupi膰. Wyt臋偶aj膮c wzrok przygl膮dam si臋 wi臋c wynurzaj膮cym konturom i kszta艂tom terenu oraz zabudowa艅 portu.
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Pia Wrz 30, 2005 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ubieram si臋 i zaczynam szuka膰 czego艣 do picia miej膮c nadzieje, 偶e jeszcze co艣 zosta艂o z ostatnich odwiedzin Astena>
-Cholera gdzie to piwo wydawa艂o mi si臋 偶e jeszcze co艣 zosta艂o.
<kiedy wreszcie u艣widomi艂em sobie 偶e wszystko wypili艣my nabijam fajk臋, zapalam, wychodz臋 z chaty i pal膮c fajk臋 powoli id臋 do gospody>
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Paz 01, 2005 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniwie wstaj臋. 艁api臋 si臋 za g艂ow臋 i wydaj臋 z siebie j臋k b贸lu. Chwytam fajk臋, rozgl膮dam si臋 wko艂o za moimi rzeczami.

- Wi臋cej nie pije... - M贸wi臋 cicho cho膰 i tak wiem 偶e w nied艂ugim czasie zaprzyja藕nie si臋 z flaszk膮 lub kuflem piwa.

Wychodz臋 z gospody, mijaj膮c karczmarza skinam mu lekko g艂ow膮. Gdy wchodz臋 do karczmy odrazu kieruj臋 si臋 do stolika i 艂api臋 si臋 za g艂owe.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Paz 01, 2005 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Zbiegam p臋d臋m do miasteczka , zamykam bram臋 i krzycze w niebog艂osy.>
-Alarm!!, bijcie na alarm !!! Piraci!!!
<Je艣li stra偶nik bije w dzwon to biegn臋 do domu si臋 przygotowa膰 krzycz膮c na ulicy :" Do broni, piraci!!" . Je艣li jednak nie widze i nie s艂ysze ,偶e stra偶nik bije w dzwon wbiegam na g贸re i sam zaczynam dzwoni膰 i krzycze膰. >
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Paz 01, 2005 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aderus

Wbiegasz z krzykiem do miasteczka. Stra偶nik ju偶 zauwa偶y艂 zagro偶enie i dopad艂 do dzwonu. Biegniesz przez miasteczko, mijasz zdziwionych ludzi...

----------------------------------------------------
Asten

Ci膮gle ci臋 boli g艂owa. Jeszcze w dodatku jaki艣 pajac drze si臋 na zewn膮trz. Widzisz jak kowal biegnie ulic膮 wrzeszcz膮c co艣 o piratach. Twoja d艂o艅 automatycznie w臋druje w kierunku broni...

-----------------------------------------------------
Kurt

Zamyka艂e艣 w艂a艣nie drzwi do chaty, kiedy us艂ysza艂e艣 krzyk od strony placu. Krzyk wzywaj膮cy do broni...

-----------------------------------------------------

<W miasteczku rozbrzmiewa bicie portowego dzwonu. Od strony bramy s艂ycha膰 nawo艂ywania stra偶nik贸w. Chwil臋 potem odezwa艂 si臋 drugi dzwon, umieszczony na placu. M臋偶czyzni wybiegaj膮 z mieczami. Kobiety chowaj膮 si臋 po domach lub szukaj膮 dzieci. Przy bramie zaczynaj膮 zbiera膰 si臋 stra偶nicy. Z chaty starszego wybiega w贸dz i wykrzykuj膮c rozkazy:>
- Zbiera膰 si臋! Do bramy! Za miecze kto chce 偶y膰!

------------------------------------------------------
Otto

Widzisz jak wyk艂adowca podchodzi do jednego z marynarzy i z nim rozmawia. Twoj膮 uwag臋 przykuwa jeszcze przez chwil臋 wyj膮tkowe po艂膮czenie wschodz膮cego s艂o艅ca, faluj膮cej tafli morza i dobiegaj膮cego z oddali krzyku mew...

-------------------------------------------------------
Marynarz

Wchodzisz w艂a艣nie na swoj膮 zmian臋. Na horyzoncie widzisz zbli偶aj膮cy si臋 l膮d. Je偶eli utrzymacie pr臋dko艣膰, a te szumowiny, kt贸re zw膮 siebie 偶eglarzami, nie b臋d膮 si臋 obija膰, powinni艣cie dotrze膰 do portu najwy偶ej w cztery godziny.
Twoje rozmy艣lania przerywaj膮 s艂owa nieznajomego, opatulonego w granatowy p艂aszcz:
- Witaj marynarzu. Moje imi臋 Hans Zimm. Potrzebuj臋 twojej pomocy. <u艣miecha si臋> Rozmawia艂em z kapitanem i poleci艂 mi w艂a艣nie ciebe. Z g贸ry m贸wi臋, 偶e zap艂ata za twe us艂ugi b臋dzie wysoka a praca wyj膮tkowo 艂atwa... chcesz s艂ucha膰 dalej?

_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Paz 01, 2005 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prze艂ykam 艣lin臋. '艢wietnie, boli mnie g艂owaa akurat teraz podnie艣li alarm...' Kln臋 chwil臋 w my艣lach.
Energicznie wyci膮gam dwa miecze. 'Stra偶nicy b臋d膮 walczy膰 w otwartym polu, ja b臋d臋 zabija艂 potajemnie...' Nie wychodz臋 z karczmy, czekam na dalszy ci膮g wydarze艅.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Sob Paz 01, 2005 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Szybko wchodze do chaty wyjmuje z szafy miecz i biegne w kierunku bramy. Kiedy dobiegam na miejsce podchodze do Aderusa i zasapanym glosem pytam>
-Co tu sie dzieje, wychodze sobie spokojnie z chaty i tu nagle s艂ysze tw贸j krzyk i bicie dzwonu na alarm, czy偶by piraci?
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygladam sie uwaznie przybyszowi.
Przedstawiam sie.

- W czym rzecz ? -pytam sie cicho.

- Zarobic bardzo chetnie bo na rum duzo koron schodzi.

- A im latwiej tym lepiej- szepcze do niego.

艢wigruje go uwa偶nie moimi kaprawymi oczkami
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ubieram moj膮 wiklinowo-drucian膮 zbroje , zak艂adam na plecy sk贸rzan膮 uprz膮rz, mocuje na niej m贸j m艂ot kowalski, kt贸ry dosta艂em od mistrza , bior臋 jeden z kilku mieczy , tarcze, otwarty he艂m, i pod膮偶am ku bramie. Kiedy ju偶 jestem na miejscu i widze Kurta odpowiadam na jego pytanie:>
-Ano wygl膮dali jak piraci. D艂ugie 艂odie , niebieskie 偶agle, wszyscy uzbrojeni jak na wojne.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aderus, Kurt

M臋偶czy藕ni zbieraj膮 si臋 pod bram膮, pos艂uszni rozkazom starszego. S艂yszycie dobiegaj膮ce zza muru zawodzenie rogu. Pot臋偶ny basowy d藕wi臋k kr膮偶y po miasteczku...
W jednej chwili drewniane odrzwia bramy zostaj膮 odrzucone na boki, a w t艂um mieszka艅c贸w wbija si臋 grupa barbarzy艅c贸w. Ubrani w futra wydaj膮 si臋 pot臋偶niejsi od was. Z 艂atwo艣ci膮 przebijaj膮 si臋 przez stra偶nik贸w. Widzicie jak umieraj膮 wasi znajomi, towarzysze rozm贸w i butelki. Niewiasty pr贸buj膮 kry膰 si臋 w domach. M臋偶czy藕ni pr贸buj膮 stawi膰 bezskuteczny op贸r. Widzicie kobiety i dziewcz臋ta wyci膮gane z chat. Spok贸j wioski zosta艂 zak艂贸cony, a wasza wizja rado艣ci zosta艂a brutalnie skopana przez okryte futrem buty. Zewsz膮d dochodzi was krzyk sw膮d dymu. Nad miasteczkiem pojawiaj膮 si臋 pierwsze smugi, zapowiadaj膮ce po偶ar...

-------------------------------------------------------
Asten

S艂yszysz dobiegaj膮ce z ulicy krzyki przera偶enia. Widzisz jak gospodyni stara si臋 zablokowa膰 wej艣cie do karczmy stolikami. Do sali g艂贸wnej wbiega jej m膮偶, trzymaj膮c w r臋ku miecz. Zapewne przekazywany z pokolenia na pokolenie na wypadek takich wydarze艅.
- Zostaw ten st贸艂 <krzyczy> Chc臋 walczy膰!
Gospodyni zanosi si臋 p艂aczem i i k艂adzie si臋 przed drzwiami. Dochodzi do szarpaniny. Z g艂臋bi chaty dochodzi do ciebie p艂acz dziecka...

-------------------------------------------------------
Marynarz

- A wi臋c... Wida膰 po tobie, 偶e przemoc tobie nie obca. 呕ycie na kupieckim statku musi obfitowa膰 w przygody <Hans znowu si臋 u艣miecha>. Widzisz tego cz艂owieka? Tam przy burcie <Wskazuje r臋k膮 na pogr膮偶onego w lekturze ksi膮偶ki wysokiego m臋偶czyzn臋> Wynajm臋 ci臋 jako ochroniarza. B臋dziesz si臋 go musia艂 trzyma膰 i nie dopu艣ci膰 do uszczerbku jego zdrowia. Mam nadziej臋, 偶e wyrazi艂em si臋 jasno. Nie ufam tutejszym... s膮 dla mnie zbyt porywczy. Nie s膮dz臋 偶eby艣my zabawili d艂ugo w Norsce, ale zap艂ata mimo to b臋dzie wysoka. Je偶eli si臋 zgadzasz, to podejd藕 do niego, przedstawcie si臋 i pilnuj go. Pierwsze monety dostaniesz jak opu艣cimy statek... Aha. Jeszcze jedno - powiedz mu, 偶e to z mojej woli b臋dziesz go ochrania艂, inaczej m贸g艂by ci臋 wog贸le nie wys艂ucha膰 <Hans odwraca si臋 i nie daj膮c ci mo偶liwo艣ci odpowiedzi oddala si臋 pod pok艂ad>

_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spogl膮dam k膮tem oka na t膮 akcje. 'Cholera, przecie偶 to nie moja sprawa ale co mi tam...' Podchodz臋 do m臋偶czyzny i m贸wi臋 spokojnie.

- Nie chcia艂bym si臋 wtr膮ca膰, ale to nie b臋dzie bohaterski czyn z pana strony je艣li pan p贸jdzie tam i pan zginie, lepiej b臋dzie je艣li pan tu zostanie i b臋dzie pilonowa艂 偶ony... <Chwila mielczenia> I dziecka...

U艣miecham si臋 od niechcenia. Odgarniam sto艂y spod drzwi i wychodz臋 na zewn膮trz. 'I tak nie mam nic do stracenia... Nie podchodz臋 do tej ca艂ej zamieszaniny. Stoj臋 w miejscu...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do潮czy: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk眃: Raszyn

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-I co teraz kowalu? Nie damy rady tym barbarzy艅com, spok贸j naszej wioski zosta艂 zak艂贸cony.

<spogl膮dam na t艂um barbarzy艅c贸w potem na dym unosz膮cy si臋 nad wiosk膮 i czekam na odpowied偶 Adereusa>
_________________
#SESJA Wzg贸rza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Rzucam okiem na bram臋. Po czym m贸wi臋 do Kurta:>
- Spr贸bujmy przebi膰 sie przez bram臋 i wydosta膰 z wioski. Nie ma sensu czeka膰 tu na pojmanie lub 艣mier膰. Ja ruszam je艣li chcesz chod藕 ze mn膮.
<Z gotow膮 tarcz膮 i nadstawionym mieczem ruszam biegiem do bramy w miare mo偶liwo艣ci omijaj膮c jak najwiecej przeciwnik贸w. Jak kto艣 stoi mi na drodze zas艂aniaj膮c sie tarcz膮 pr贸buje takiego delikwenta taranem wzia艣膰 i przewr贸ci膰 lub odtr膮ci膰 na bok. Je艣li walka jest nieunikniona wtedy walcze ale i w tym przypadku pr贸buje przemie艣ci膰 przeciwnika tak aby nie zas艂ania艂 doj艣cia do bramy i jako艣 bez uszczerbk贸 wyrwa膰 sie z walki. >
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Nie Paz 02, 2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lustruje uwarznie osobe ktora mi wskazal Hans.
Staram sie przyuwazyc cechy szczegulne.

Powoli podchodze w kierunku postaci z ksega.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry P贸艂nocy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Nast阷ny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group