Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rejestracja graczy, pytania, sugestie i w膮tpliwo艣ci
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry P贸艂nocy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Sty 30, 2007 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja ruszy zatem po 15 lutym, kiedy to sesja na polibudzie mi si臋 sko艅czy. Fajnie 偶e czekacie... chyba si臋 wzruszy艂em... chlip Smile
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Lut 19, 2007 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ruszy艂a!
Jako, 偶e mam ju偶 za sob膮 pierwszy semestr nauki, to mam wi臋cej czasu na prowadzenie... a偶 do nast臋pnej sesji.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Mar 04, 2007 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwilowo mam problemy z po艂膮czeniem ale gra膰 b臋de:P wiec nie kasuj mnie Twisted Evil
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pia Maj 04, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W艂a艣nie si臋 zako艅czy艂 pierwszy rozdzia艂 sagi o dzielnych bohaterach przemierzaj膮cych bezmiar Norski. Dzi臋kuj臋 wam za uczestnictwo. Wiele 偶e艣cie wnie艣li do przygody. Oczywi艣cie, jako MG zapatrzony w sobie nie przyjmuj臋 s艂贸w krytyki Cool ... a na powa偶nie. Je艣li kto艣 si臋 chce wycofa膰... nie gra膰 w t膮 durn膮 kampani臋 zimow膮... dajcie mi zna膰. Je艣li macie jakie艣 uwagi w kwestiach merytorycznych, technicznych lub spo艂ecznych dotycz膮cych mojego prowadzenia, z ch臋ci膮 ich wys艂ucham i postaram si臋 poprawi膰 (ma艂e szanse, ale warto spr贸bowa膰 nie?).

Ci kt贸rzy pragn膮 m臋czy膰 si臋 dalej... WITAJCIE W CZ臉艢CI DRUGIEJ <gromkie brawa z sali>

Ach.... zapomnia艂bym... OG艁ASZAM NOWY NAB脫R NA SESJ臉. Dla tych, co chc膮 sprawdzi膰 swe umiej臋tno艣ci i wyobra藕ni臋... oraz wiedz臋 o kraju zwanym Norska.
Kontakt: GG 3665142
Email: jaracz@drachenfels.pl

Wiadomo艣膰 do os贸b kt贸re chwalebnie poleg艂y (Orth i Gregory): Je艣li chcecie zn贸w przy艂膮czy膰 si臋 do sesyji (gor膮co zach臋cam), odezwijcie si臋 do mnie na gadu, lub na forum.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pia Maj 04, 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam sesja sie podoba:) czekam na cd:)
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Maj 05, 2007 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwagi?? mam pe艂no uwag. Scenariusz jest jak膮艣 histori膮 starego pijaczyny , kt贸ry siedzy w karczmie , w Parravon i pr贸buje wy艂udzi膰 kilka miedziak贸w od przyjezdnych co go jeszcze nie znaj膮. Narracja na poziomie jednego z moich krwiopuszczy opowiadaj膮cych jak to wyr偶neli ca艂膮 armie innego boga chaosu za jednym oblizaniem miecza. 艢wiat wykreowany: zimno i pada ,zimno i pada... jakbym nie by艂 z p贸艂nocy to by mi pantalony do zadka przymarz艂y na sta艂e. Poziom rozwoju intelekualnego u mnie spada przez ten badziew. Gdzie te intrygi chaosu , zagadki i niewyja艣nione tajemnice w stylu : kto pi艂 z mojego kielicha zanim wzi膮艂em go w r臋ke dzi艣 o poranku?? lub czy moja ulubiona niewolnica Slanesha z艂apana 偶ywcem na ... sprawy intymne od艂贸偶my na potem... jest winna czy niewinna lol . Tak og贸lnie ta sesja jest zapyzia艂a , pe艂na bzdur i paradoxu. Moi wsp贸艂towarzysze podr贸偶y kt贸rych chcia艂bym nawr贸ci膰 na prawdziw膮 wiare topniej膮 jakby艣my w臋drowali przez jaskinie g贸r szarych a nie zasypane 艣niegiem nieko艅cz膮ce si臋 pola P贸艂nocy, bliskiej ale p贸艂nocy.
Podoba mi si臋 wi臋c b臋d臋 gra艂 dalej Twisted Evil Tylko utrzymaj frekwencje graczy.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Maj 05, 2007 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Blackswordsman si臋 wypowiedzia艂, to i ja dorzuc臋 trzy grosze.

Dot膮d sesja jest dobra, ale-偶a艂uj臋 偶e pojecha艂em swoj膮 postaci膮 na t膮 imprez臋 w g贸ry. Wym臋czy艂e艣 mnie (i zapewne nie tylko mnie) ni膮, gdy偶 by艂a jednostajna. Ale fakt faktem-ko艅c贸wka by艂a ciekawsza, albo ten motyw z widmami-te偶 dobry.

Jednak prowadzenie twoje, Jaracz, ma jedn膮 mocn膮 wad臋 kt贸ra mnie odpycha-konserwatyzm. Wida膰 偶e nie cierpisz jak kto艣 z w艂asn膮 inicjatyw膮 stara si臋 wybi膰 z t艂umu graczy. Nie tolerujesz niezdecydowania, rozterek, w膮tpliwo艣ci ani zdrady u postaci graczy. Fakt-prowadzi艂em mojego klech臋 jak pijany, ale niekiedy a偶 mnie odpycha艂a twoja reakcja na to. Ciekaw jestem co by by艂o jakbym gra艂-u ciebie nie daj B贸g-Chaosyt膮 albo innym 艣mieciem.

My艣l臋 偶e b臋d臋 gra艂 dalej ale musz臋 si臋 zastanowi膰 nad ciekaw膮, raczej bezprecedensow膮 postaci膮, gdy偶 niestety-ja nie potrafi臋 gra膰 zwyk艂ymi frajerami. Takie 偶ycie niestety, Fratus ma te same upodobania. A nasze przyzwyczajenia co do sesji wzajemnie si臋 wykluczaj膮. Ale, mo偶e b臋dzie lepiej.

Um贸wmy si臋 tak-zagram kim艣 innym i postaram si臋 by膰 sta艂y w jej przekonaniach, ale ty r贸wnie偶 id藕 na kompromis.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Aidan
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 01 Lis 2006
Posty: 124
Sk眃: Ze wsz膮d

PostWys砤ny: Nie Maj 06, 2007 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z ch臋ci膮 si臋 zapisze Smile Jaracz pisa艂em ci na gg,a ty mi nie odpisa艂e艣 Razz
_________________
,,Za chwa艂e Slaneesha Pana Przyjemno艣ci i Rozpusty''

,,wiele jest za mn膮 i jeszcze sporo przede mn膮''
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Nie Maj 06, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie je艣li jest jeszcze miejsce to si臋 pisze na to Wink zak艂adaj膮c, 偶e krasnoludy s膮 mile widziane Wink (tak jestem rasist膮 Razz gram wy艂acznie krasnoludami Very Happy )
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Nie Maj 06, 2007 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te偶 bym do艂膮czy艂. Tylko pytanie: kiedy start, bo chyba nie doczyta艂em. Musz臋 sobie historyj臋 postaci spisa膰.

Jaracz: Jeste艣 pewien, 偶e to Tw贸j numer gg? Bo nie znalaz艂o nikogo z takim numerem... Jak tu zajrzysz, napisz od razu czego oczekujesz od nowej postaci. (rasa, poziom rozwini臋cia, profesja, charakter). Ew. napisz do mnie GG 6540263
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Maj 07, 2007 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ey czy ja te偶 mog艂bym jeszcze do艂膮czy膰 ?
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Pon Maj 07, 2007 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M贸j drogi .......

Moim skromnym zdaniem ta sesja by艂a niczym wyj臋ta z jakiej艣 ksi臋gi..... Tylko bohaterowie sie pozmieniali a co mia艂o sie sta膰 to sie sta艂o .... Niestety nie da艂e艣 sie graczom wykaza膰.... Ja si臋 czu艂em jak pi膮te ko艂o u wozu ... Uwielbiam posta膰 mojego pirata ale nie mog艂em w og贸le rozwin膮膰 skrzyde艂 czy to w kwestii odgrywania czy mojej profesji jedynie sam sobie urozmaica艂em gr臋 w艂asn膮 psychologi膮 postaci..... Moim zdaniem takie przygody s膮 b艂臋dne..... Wygl膮da艂o to jakby艣 przeczyta艂 jak膮艣 ksi膮偶k臋 i ustali艂 sobie: ten to g艂贸wny bohater, ten tu sie przyda, a reszta b臋dzie robi艂a sztuczny t艂um! Znam twoje upodobania co do "normalno艣ci" postaci i stara艂em si臋 wybra膰 do tej sesji najzwyklejsz膮 posta膰 jak膮 mia艂em ..... Jednak moje posty mog艂y si臋 ograniczy膰 do :

Atakuje go.....

Ch臋tnie zagram w nast臋pnym rozdziale i mam nadzieje ze we藕miesz nasze rady do serca bo nie chce znowu by膰 sztucznym t艂umem a tym bardziej BOHATEREM tej ksi膮偶ki......

Pozdrawiam.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Maj 13, 2007 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋kuj臋 wszystkim za uwagi. Z niekt贸rymi si臋 co prawda moje ego nie zgadza... ale postaram si臋 wzi膮膰 pod uwag臋 wszystkie wasze w膮tpliwo艣ci.
Teraz b臋dzie cz臋艣膰 mniej heroiczna, bardziej po艣wi臋cona problemom w艂adzy i wp艂yw贸w... mam nadziej臋 poruszy膰 sprawy spo艂eczne... a i intrygi dworskie chyba nie b臋d膮 rzadko艣ci膮. Przewiduj臋 dla was wi臋cej wolno艣ci w podejmowaniu decyzji. Przynajmniej mam tak膮 nadziej臋. Jak wyjdzie? Zobaczymy.

Co do sprawy nowego naboru. Zg艂aszajcie si臋 do mnie na gadu, PW albo piszcie mejle. Nie chc臋 偶eby艣cie zamieszczali swoje postacie na forum. Od nowych graczy oczekuj臋 te偶 elementarnej wiedzy o kraju (Norska - dla tych to jeszcze nie wiedz膮), w kt贸rym przyjdzie im sp臋dzi膰 kilkadziesi膮t... kilkaset (chyba ma艂a przesada?) najbli偶szych post贸w. Poszukajcie, poczytajcie. Im wi臋cej tym lepiej.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Hest
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Cze 2005
Posty: 64
Sk眃: z t膮d i ow膮d :)

PostWys砤ny: Pon Maj 14, 2007 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te偶 zostaj臋... cierpi臋 na chroniczny brak czasu ale postaram si臋 jako艣 uczestniczy膰 w sesji w miar臋 mo偶liwo艣ci (w sumie matura dobiega ko艅ca wi臋c mo偶e i czasu b臋dzie wi臋cej:P) Ja te偶 licz臋 na troch臋 wi臋cej swobody i mo偶liwo艣ci wykazania si臋Smile
_________________
Sesja Altdorf(wej艣cie do kana艂贸w): Grom Harginson
Sesja Wichry P贸艂nocy: Diehl Jager
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Maj 15, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to 偶ebym kogo艣 po艣piesza艂... ale chcia艂bym delikatnie wspomnie膰, 偶e CZEKAM NA POSTACIE!

Wida膰 druga cze艣膰 troch臋 si臋 op贸藕ni...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry P贸艂nocy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group