Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
włam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Wto Wrz 20, 2005 13:10    Temat postu: wÅ‚am Odpowiedz z cytatem

no i stało się, siakiś burak dziabnął nam forum koło 22:00 19 wrzesnia, nie wiem co mial za cel w tym, ale stało się, wykorzystal starą dziurę phpbb - tu oczywiscia i moja wina tez lezy bo dawno nie aktualizowalem wersji - swój popis dał ładując się na sesję administracyjną - po co? zeby pokazac ze umie? dżizu...

Przepraszam wszystkich za niedogodnosci związane z dostepem na forum. prawdopodobnie bede musial jednak odtworzyc jeszcze backup bazy z dnia wstecz bo mistrz CHackingu skasowal mi konto a tym samym pozbawil moje wczesniejsze posty nagłówków identyfikacyjnych wiec na forum moje dotychczasowe posty sygnowane sa jako "Gość"... jak ktoś zna sposób zeby to odkręcic bez przywracania backupu to zapraszam do wypowiedzi
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Wrz 21, 2005 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się jesteśmy z tobą. Smile A że ty jesteś Gość to wszycy wiedzą Smile A co do przywracania backupa to już sie ustaliło na korzyść forumowiczów. Szkoda że zostałeś ty pokrzywdzony skazą na tożsamości forumowej:(. Ale my sie nie damy i jeszcze hackerom do garnak nasramy Smile
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pia Wrz 23, 2005 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna sie zapytac administracji na fora.pl oni pewnei wiedzą o ile to możliwe...

jesli wiesz kto to... to daj namiary! naslemy na niego z Nagashem paru chlopcow z Pruszkowa i bedzie po sprawie.. Twisted Evil
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group