Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zachcianki:P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> AnioÅ‚y Przeznaczenia Blackswordsmana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 12:35    Temat postu: Zachcianki:P Odpowiedz z cytatem

Czego oczekujecie od Wise , którego prowadzę?? Zagadek?? Akcji?? Rzeźni a może wątków romantycznych. Piszcie tu też co byście chcieli kiedyś na sesji żeby sie zdarzyło. Tylko bez tekstów typu : a ja bym chciał jakiś runiczny przedmiot itp idiotyzmy!!
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc, wątki romantyczne, no nieźle nieźle. Mogło by być tego więcej. To napewno by znaczniej urozmaiciło naszą rozgrywke Wink Więc jestem najbardziej za tym.

Co jeszcze? Może jakieś wątki związane z naszymi postaciami? Również bardzo bym się cieszył gdyby coś takiego wystąpiło podczas sesji Smile

Oczywiście my małe żuczki nie mam nic do gadania, niechaj Black zadecyduje, my jedynie możemy pisnąć słówko Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja bym chcial dwuręczny topór +4 do O i +25 do WW i jakiś drugi magiczny przedniot według twojego uznania Very Happy

A tak na serio i żeby sie nie rozpisywać to w 1000% popieram Xsary'a (jak to cholerne imie się odmienia Question ) romantyzm i wątki naszych postaci to to co bym dodał do naszych sesji (jasna cholera miałem się nie rozpisywać i sie rozpisałem) Wink
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Wrz 07, 2005 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagash napisa³:
(jak to cholerne imie siÄ™ odmienia Question )


Sorry za offtop Smile

Mogłeś napisać Xsarego Very Happy

A żeby nie było offtopu to powiem wam że ja już miałem jeden wątek osobisty (czyt. z historii mojej postaci) Smile

My chcemy więcej Blaaack! I ja będę się upierał przy tych wątkach romantycznych Wink
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Czw Wrz 08, 2005 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak gadałem z Wilkiem to on mi powiedział że chciałby więcej zagadek nawet tych nie do rozwiązania poprostu żeby byłi i żebyśmy pogłówkowali. Cool
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Wrz 10, 2005 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa.. Zagadki to to co tygryski lubią najbardziej... Szczególnie takie co to ich się na sesji nie rozwiąże i myśli po nocach co to mogło być...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Nie Mar 19, 2006 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black no więc ja mam jedną zachcianke nie pozabijaj nas daj nam jeszcze pograć SmileVery HappyVery HappySmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Mar 20, 2006 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga druzyno mamy w końcu kobietę więc do dzieła ( Xary nie poddawaj się> i przychylam sie do zdania Xarandilla Black my kochamy zycie nie zabieraj nam go!!!! A ja bym chciał ......kurde wszystko mam....no poza jednym jednak......nie kończmy tak wczęsniej ludzie wyspijcie sie i skończmy to bo mi po nocach śni się sesja zamiast mojej wymorzonej blondi na Hawajach ( w bikini of course)
hehehe
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Lip 10, 2006 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black w imieniu tych co przetrwali twe straszliwe próby prosimy "daj nam chociaz pałke albo nóz do obierania kartofli. Czym mamy pokoywac przeszkody które ty nam stawiasz na drodze " do karczmy i snu" ?? Kamieniami, czy sznurówkami mam mordowac hordy zielonoskórych?
zlituj siÄ™ Crying or Very sad
daj mi chociaż wyszczerbioną łyzeczke [moze być hohla] od herbaty Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> AnioÅ‚y Przeznaczenia Blackswordsmana Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group