Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co wolicie sieka膰 na maxa, zabija膰 po cichu czy czarowa膰?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Nie Paz 29, 2006 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wy ciency jeste艣cie. Ja du偶o bardziej wol臋 delektowa膰 si臋 strachem widzianym w oczach ofiary. Powoli przechadzasz si臋 po gospodzie patrz膮c ludziom w oczy i czekaj膮c a偶 odwr贸c膮 oczy na znak strachu jakimi ich przepe艂niasz. W ko艅cu zabicie samemu 6 stra偶nik贸w miejskich to niebagatelna sprawa jest. Co z tego, 偶e nie s膮 pierwsi. Wa偶ne, 偶e ci ludzie widzieli jak ich krew bryzga po ulicy czy placu. Wracasz do karczmy. Zamawiasz piwo czy te偶 wino. Ob艂apiasz karczmark臋 na oczach wszystkich. I delektujesz si臋 cisz膮 jak膮 oni ci臋 otaczaj膮. Za nic nie musisz zap艂aci膰 - 艂ask膮 jest 偶e nikogo nie zabi艂e艣 - za dziewk膮 si臋 nikt nie ujmie - 艂ask膮 jest, 偶e nie we藕miesz ich kilku. Zabijanie - efektowne szczeg贸lnie i tka by krew bryzga艂a jak z ubijanych prosiak贸w jest drog膮 do zdobycia splendor贸w na jakie nie mog膮 liczy膰 nawet szlachcice z nieco biedniejszych rod贸w. Wywo艂uj strach. Niech wiedz膮, 偶臋 ich 偶ycie nie ma warto艣ci. A ich 艣mier膰 ma tylko warto艣膰 wysi艂ku jakiego si臋 podejmiesz by ich u艣mierci膰. Niech wierz膮, 偶e tobie nie mo偶na si臋 przeciwstawi膰. Bo nie mo偶na. Graj膮c uwielbiam paskudnie zabija膰. Bo w ten spos贸b zapewniam sobie szacunek otaczaj膮cego mnie g贸wnianego gminu. Nie jakie艣 ciche akcje. Stra偶nicy chc膮 pojma膰 moj膮 posta膰? Niech przyjd膮. A potem zobaczymy ilu wstanie i wr贸ci tam sk膮d przysz艂o. Obstawiajmy. Ja obstawiam, 偶e zero. I bardzo si臋 ju偶 wzbogaci艂em na podobnych zak艂adach.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Darkfire
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 25 Lip 2006
Posty: 5

PostWys砤ny: Nie Paz 29, 2006 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to lubie bawi膰 si臋 w 艂ucznika/kusznika i zabija膰 z daleka,raczej po cichu ale je艣li nie ma innej mo偶liwo艣ci to strza艂 z kuszy i szar偶a z mieczem w r臋ku Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 24 Kwi 2007
Posty: 31
Sk眃: Tychy

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie i zabija膰 z daleka i z bliska i lobie te偶 w og贸le nie zabija膰.
Tzn. To zale偶y od tego jak膮 postaci膮 gram, ostatnio polubi艂em Cyrkowca:Trubadura Smile, i moja now膮 wymy艣lon膮 profesje zwan膮 Assassin Very Happy
_________________
[...]Nie pierwszy raz wzniesiemy miecz, Nie pierwszy raz pop艂ynie krew
Nie pierwszy raz ulegnie wr贸g, Nie pierwszy raz,lecz ju偶 ostatni [...]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Assasin to s艂owo angielskie kt贸ra na polski t艂umaczy si臋 jako skrytob贸jca lub zab贸jca, w 1 ed. masz ju偶 zab贸jce w 2 ed. te偶 ju偶 masz skrytob贸jce. Wi臋c po jak膮 cholere robisz profesje kt贸ra ju偶 jest?
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
exarkun
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 24 Kwi 2007
Posty: 31
Sk眃: Tychy

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh zab贸jca to zab贸jca, on zabija w sw贸j spos贸b
Skrytob贸jca ma prawie ten sam spos贸b zabijania co Zabijaka zabijania ka偶dego.
A ASSASSIN to kto艣 zupe艂nie inny z innymi pogl膮dami do zabijania, assassin zabija艂 tylko i WY艁膭CZNIE niewiernych, jego nie interesowa艂y by艂e g艂upstwa np. by艂e wie艣niak kt贸ry zalega komu艣 tam z pieni膮偶kami.

Raziel Poczytaj troszeczk臋 historie Smile
_________________
[...]Nie pierwszy raz wzniesiemy miecz, Nie pierwszy raz pop艂ynie krew
Nie pierwszy raz ulegnie wr贸g, Nie pierwszy raz,lecz ju偶 ostatni [...]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Exarkun, mylisz sie. Assassin nie byl wylacznie fanatycznym zabojca "niewiernych", zadrzaly sie takie wypadki ale to byli szalency... skrytob贸jca i assassin to jedno i to samo tylko w innych jezykach. Ich glownymi zajeciami bylo zabijanie w sposob cichy i tak aby ich nie posadzono, oczywiscie za pieniadze. Poprostu platni mordercy w Warhammerze.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem o kogo chodzi Exar'owi Kun'owi, ale nie wyja艣ni艂 tego wystarczaj膮co dobrze.

Chodzi艂o mu o sekt臋 islamsk膮, znan膮 jako Hashshashin (zwana r贸wnie偶 Hashishin, Hashashin lub Assassin, po polsku Assasyni i Haszaszyni), pochodz膮c膮 z podsekty muzu艂man贸w Ismaili, Nizaru. Sekta mocno zmilitaryzowana. Ws艂awili si臋 w aktach terroryzmu, skrytob贸jstw i tym podobnych przeciwko Krzy偶owcom. Sekta istnia艂a bardzo d艂ugo, bodaj偶e od VIII do XIV wieku n.e.

Sama ich nazwa wzi臋艂a si臋 od frazy "jedz膮cy haszysz" lub "zjadaj膮cy haszysz".

Jednak prawdziwa nazwa sekty to "al-da'wa al-jadida", co oznacza "nowa doktryna". Cz艂onkowie sekty sami siebie nazywali "fedayeen", co oznacza "ten kt贸ry jest got贸w do po艣wi臋cenia 偶ycia w imi臋 sprawy".

Haszaszyni dzia艂ali r贸wnie偶 (prawdopodobnie, nie mam pod r臋k膮 solidnych 藕r贸de艂) na pewn膮 niewielk膮 skal臋 w armiach kalifat贸w Egipskich i pierwszych su艂tanat贸w Tureckich.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys砤ny: Nie Kwi 29, 2007 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hie hie. Te偶 od razu mi si臋 z nimi skojarzy艂o. Ale takich informacji jak Gregory nie posiadam. Wi臋c koledzy: zanim zaczniecie si臋 wym膮drza膰 zastan贸wcie si臋 troch臋, czy aby na pewno macie racj臋Razz

Wracaj膮c do tematu: Wol臋 omija膰 walk臋, ale je艣li ju偶 trzeba to raczej otwarta walka. Czasem jakie艣 podst臋py, zale偶y od sytuacji. A na magi臋 to mam uczulenie:P Chocia偶 ostatnio chodzi mi po g艂owie jeden koncept na maga....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
psibot
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 10 Sty 2008
Posty: 6
Sk眃: wawa

PostWys砤ny: Pia Sty 11, 2008 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ta wole zaj艣膰 go艣cia od ty艂u i przystawi膰 mu n贸偶 do gard艂a Very Happy Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do潮czy: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk眃: Altdorf

PostWys砤ny: Pia Sty 11, 2008 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie to dobry temat na forum, ile razy go widze ze jest poruszony po jakims pol roku to micha automatycznie sie cieszy Very Happy

A ja wole sprytem, magi膮, sidla siakie艣...
_________________
Pozdrawiam i 偶ycz臋 wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
CzarnyAfgan
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 16 Mar 2008
Posty: 14
Sk眃: zza Krzaka =]

PostWys砤ny: Nie Mar 16, 2008 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbija膰 lubi臋 i tego nie ukrywam Very Happy A je艣li zabija膰 to po cichu i/lub sposobem. Bezsensowna siekanina jest dobra dla krasnoludzkiej bandy zab贸jc贸w
_________________
"Ka偶dy ma prawo decydowa膰 o swym losie,
Ka偶dy ma prawo 偶y膰 tak jak chce.
Ka偶dy ma tutaj co艣 do zrobienia,
Ka偶dy wolny urodzi艂 si臋."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
bajeczny



Do潮czy: 17 Mar 2008
Posty: 2
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pon Mar 17, 2008 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Pierwszy raz pisz臋 na tym forum cho膰 czytam je od dawna Smile. Ja osobi艣cie zawsze lubi艂em gra膰 艂ucznikami i zabij膮膰 na odleg艂o艣膰, najlepiej po cichu... Smile
_________________
Gdy masz walczy膰 miej lito艣膰, gdy walczysz nie miej lito艣ci. Zapraszam na http://www.wingtsunwarszawa.pl
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
polak9917
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk眃: z wszech艣wiata

PostWys砤ny: Pon Sty 26, 2009 21:56    Temat postu: aa tam.. Odpowiedz z cytatem

Po cichu.. nie, za ma艂o krwi i przemocy. "Huzia na Juzia!".... nie, berserkerzy 偶yj膮 raczej kr贸tko.. Magia... nie, zawsze wychodzi.. Gadanie.. raczej z trollem nie wyjdzie. Ma odpowied藕 jest zapewne sprowokowana moj膮 aktualn膮 postaci膮. Lubi臋 czu膰 zapach prochu... tak, kule 偶elazne... nie, nie wielko艣ci pi艂ek do tenisa sto艂owego, wol臋 z "grubej rury". 呕aden ch臋do偶ony ork, demon, troll czy innej ma艣ci plugastwo nie sparuje, tudzie偶 nie "zejdzie po nim" dwunasto-funtowa kula p臋dz膮ca kilkaset km/h... Zapach prochu... Tylko najwi臋kszy problem z tym rodzajem zabijania jest jego niepor臋czno艣膰, ale widok twarzy przeciwnika po drugiej stronie lufy, albo szatkowanego kartaczem plugastwa wynagradza wszelkie niedogodno艣ci zwi膮zane z transportem.
_________________
"Ten, kt贸ry walczy z potworami, winien uwa偶a膰, by samemu nie sta膰 si臋 jednym z nich... kiedy sopogl膮dasz w otch艂a艅, ona r贸wnie偶 patrzy w ciebie..."
- Friedrich Nietzsche

Sesja: "Paso偶yt" - Hubert Proudfoot
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
denim106



Do潮czy: 07 Paz 2014
Posty: 2
Sk眃: Wawa

PostWys砤ny: Wto Paz 07, 2014 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porz膮dny grind to jest to Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
albijo



Do潮czy: 21 Paz 2014
Posty: 1

PostWys砤ny: Wto Paz 21, 2014 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P艂atny zab贸jca, kt贸ry przyjmuje tylko najtrudniejsze zlecenia.. to jest to, czu膰 dreszczyk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Dzia艂 og贸lny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group