Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Co wolicie siekać na maxa, zabijać po cichu czy czarować?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
PUG
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 29 Lip 2005
Posty: 5

PostWys³any: Pia Lip 29, 2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam magię. Gram od juz moja postacia od około 8 latek. Nie powiem było ciężko, ale sie opłaciło. Gram zresztą z Tańcerzem Wojny więc uzupełniamy sie na maxa. Ja zamiatam z odległości a mój przyjaciel dobija. Generalnie ostatnio od MG dostaliśmy umiejętność torturowanie bo z wielką przyjemnością wyciągamy informację od tych co nie chcą gadać.
Anatomię też już mamy bo potrzebuję składników do czarów.
Mord po cichu - czar eteryczna postać, podejście do klienta i nawet nie wie skąd dostaję śmiertelny cios, a zaskoczenie widać na spowijającą mgłą oczach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Sro Gru 07, 2005 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmierć z nienacka. Cicha, szybka i niezauważona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Nie Maj 14, 2006 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam lubie się dogadać, nawet zdażało się żę gracze dogadywali się z gobasaami. Bo cóż innego może robić gawędzierz? przecież on nie jest mordercą. A przynajmniej odczuwam większą satysfakcje z tego że np dogadam się ze strażnikami, niż miałbym ich wybić, chyba że po cichu:] Więc ja preferuje dogadanie się, a jaśli to nie skutkuje to biore się za podżynanie gardeł Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Vrael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 10 Maj 2006
Posty: 29
Sk±d: Loren

PostWys³any: Nie Maj 14, 2006 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuje podzynanie gradel, i zabijanie przeciwnika od tylu po cichu Razz nie zebym byl tchurzem ale to uwielbiam ale czasem zeznia tez jest spoko ;d
_________________
You cross the line and there is no turning back...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Pon Maj 15, 2006 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dante. Dogadywania nie podali jako opcje do wyboru w tym poście. Ale skoro ją właśnie zapodałeś... Najlepsze jest załatwianie własnych spraw cudzymi rękoma. A juz najlepiej, żeby i odpowiedzialność za te czyny płynęła na nich. Wtedy zabawa i satysfakcja jest najlepsza.

Uwielbiam działać w białych rękawiczkach. No ale tego autor posta nie podał jako opcję do wyboru...
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Pon Maj 15, 2006 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak lubie dogadywać, jeśli widze powody:P No bo skoro nie podali opcji która w Wahhammerze jest w powszechnym użytku (przynajmniej u mnie) to musze się doczepićRazz Bo ta opcja jest tak samo często stosowana jak cała reszta, oczywiście wprost proporcjonalnie do możliwości wykorzystania tej opcji:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Wto Maj 30, 2006 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa! Gadanie jest najlepszą bronią, ale tylko, gdy nastąpi parę warunków:

- Przydatna jest umiejętność porozumiewania się w języku zagadywanego lub jeśli nasz cel nas rozumie (raz doszło do tego, że jedna z mych postaci paliła jakieś zioło z goblinami Laughing )

- Cel naszego omamienia nie może mieć chęci wbicia nas na pal, bo może i pogadamy, ale i tak spełni on swe marzenie Razz. Przegadanie takiego kolesia jest niezwykle trudne, ael nie niemożliwe!

Ja tam uwielbiam i gadać, i strzelać z broni pociskowych, ciskać kamieniami, toporami, nożami, stołami Smile , machać mieczem, rapierem i innym żelastwem, ewentualnie sporym obuchem pomiażdżyć wroga, a czarowanie też mnie bawi, czyli jednym słowem WSZYSTKO!

P.S. Jakoś nigdy nie miałem przyjemności uprawiania skrytobójstwa... Trzeba to nadrobić Smile !
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Birkart
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 30 Maj 2006
Posty: 36

PostWys³any: Wto Maj 30, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja (moze z racji ulubionej profesji Razz ) lubie ciskac spellami , trodno wtedy tylko zachowac klimat bo po dluzszej sesji czarowanie ogranicza sie do "Wale uzgul" albo "To jade go blyskawica" -.-
_________________
to tyle co mialem do powiedzenia.....ALE CO ROBI TU TEN KRASNAL!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dante_delire
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys³any: Wto Maj 30, 2006 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jeśli dogadać się nie można to najlepiej uciec (wpływy grania włamywaczem) a walka to zawsze powinna być ostateczność, bo w walce jest największa śmiertelność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GrindGorond
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 18 Paz 2006
Posty: 14
Sk±d: biÅ‚goraj

PostWys³any: Sro Paz 18, 2006 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja zawsze lubie miekki wjazd Twisted Evil Twisted Evil chyba kazdy kto gra doswiadczonym tankerem wie jak to jest Twisted Evil Twisted Evil nie ma nic lepszego Very Happy Twisted Evil
_________________
Strzeszcie sie sily ciemnosci ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Paz 18, 2006 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja preferuje szarże na wroga z toporem w rękach Very Happy magiem grałem w przygodzie zamek drachenfels...tez była niezła rozwałka Very Happy ogniste kule i podmuchy rzucane na wrogów...czułem moc, wiatry magii byly mi posłuszne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys³any: Sro Paz 18, 2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam słyszeć huk wystrzału, czuć zapach prochu.... po chwili ujrzeć wroga wyłaniającego się zza rozwiewanego przez podmuch wiatru dymu powstałego w wyniku wystrzału rusznicy, zmienić broń na topór dwuręczny i dobić osłabionego przeciwnika obcinając mu jego paskudny czerep!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Paweł
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 08 Cze 2006
Posty: 77
Sk±d: z Pruszkowa obok wawy

PostWys³any: Czw Paz 19, 2006 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie po cicho jak Snake z Metal Gear Solid.
_________________
Altdorf:Karahim,Kakak Azul,krasnolud,wojownik podziemny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Erallion
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys³any: Pia Paz 20, 2006 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt po cichu najlepiej Smile szybko i bezbolesnie Twisted Evil ale poczarowac tez jest fajnie Smile teraz gram magiem ( tradycja ognia ) Twisted Evil oj dzieje sie dzieje Very Happy
_________________
Nie należy denerwować Mistrza Gry ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lordbunio
Odźwierny
Odźwierny


Do³±czy³: 04 Mar 2006
Posty: 90

PostWys³any: Sob Paz 21, 2006 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... zabijanie... hmm aktualnie gram magistrem cienia (dla tych co nie znajÄ… jego prawdziwej natury jest on po prostu skrybÄ… albo jakimÅ› profesorem)
Zabijanie ciche jest piekne, widzisz swoją ofiare zupełnie nie spodziewającą się niczego aż tu nagle szyja ofiary rozcina się i pada na ziemie w drgawkach zaś ja powoli odchodze delektując się zamieszaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group